Alternatifim Cafe

Kullanıcı Adlarımızdaki Sır

Discussion started on Konu Dışı

Sizlere basit bir sayı gibi gelebilir ama benim için nickimin anlamı cok derin ve manalıdır. Forumda birkaç kişi anlamını biliyor ama, rakamlarla nasıl yazıdıgını bilmiyor(Hemen cep tele sarılıpta msj bolumunden cıkartmaya calısmayın umferg-underg-umdesi gibi anlamsız kelimeler cıkıyo) Ömrümün sonuna kadar sevecigim kızın ismi yazıyo aslında orda. 6 haneli bir kız ismi(ismi sormayın soylemem) Aklınıza gelebilecek heryerde bunu nick olarak kullanıyom. Anahtarlıgımın ustunde, odamın duvarında, defterimde, yuzüğümde, künyemde, vs vs... heryerde bu rakamlar var. Artık vazgecemiyecegim birşey oldu benim için.

Walla acikcasi ben cok merak ediyodum nickinin anlamini,sormayi bile düsünüodum :D
ilgincmis ya... :icon Sevdigin kizin adi yazio ölemi... Merak ettim, adi ne acaba..?
(6)

Sormayın söylemem dedim demi... Bu arada avatarın guzelmiş topram. :okey
#26 - Kasım 24 2006, 19:19:25
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

aysenur

Sizlere basit bir sayı gibi gelebilir ama benim için nickimin anlamı cok derin ve manalıdır. Forumda birkaç kişi anlamını biliyor ama, rakamlarla nasıl yazıdıgını bilmiyor(Hemen cep tele sarılıpta msj bolumunden cıkartmaya calısmayın umferg-underg-umdesi gibi anlamsız kelimeler cıkıyo) Ömrümün sonuna kadar sevecigim kızın ismi yazıyo aslında orda. 6 haneli bir kız ismi(ismi sormayın soylemem) Aklınıza gelebilecek heryerde bunu nick olarak kullanıyom. Anahtarlıgımın ustunde, odamın duvarında, defterimde, yuzüğümde, künyemde, vs vs... heryerde bu rakamlar var. Artık vazgecemiyecegim birşey oldu benim için.

Walla acikcasi ben cok merak ediyodum nickinin anlamini,sormayi bile düsünüodum :D
ilgincmis ya... :icon Sevdigin kizin adi yazio ölemi... Merak ettim, adi ne acaba..?
(6)

Sormayın söylemem dedim demi... Bu arada avatarın guzelmiş topram. :okey

Tamamdir canim ;)

aha, sendemi sivaslisin :Ç

ohh ohhh....cok iyi oldu bu avatar beaa, hemsolar cogaliyo ::yea bütün sivaslilar dolusmusuz buraya... :muhah niresindensinn??sarkislami yoksa..?
#27 - Kasım 24 2006, 19:25:58

kaybedecek bir şey yok demek  :okey :öff
#28 - Kasım 24 2006, 21:07:48
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

ßir kac degerLi Arkada$imizin taktigi lakap :) Dogukan emrah bu  sana Yaki$or dediLer gIcIk OLduk kaldik :)
#29 - Kasım 24 2006, 21:11:08
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

nickim=ismim  :4 anlamıda dişi kurt  ;) ne sır ama değil mi  :kop
#30 - Kasım 24 2006, 21:17:05
« Son Düzenleme: Kasım 25 2006, 22:20:09 Gönderen: asena__ »
>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<

--- TÜRKİYE SEVDALILARI ---

angelfb1907

İmkansızım imkanı kendim yaratrım. :haydut :P
Benimki ne İmpo"m? :Ç
Söylesene benim nickimin anlamını.. :Ç
#31 - Kasım 24 2006, 21:17:54

contramal_us

MEALİ:  santral etkili aneljeziktir.orta veya şiddetli agrıların giderilmesinde endikedir.cerrahi operayon sonrası agrılar,kırık ve yaralanmalara baglı agrılar,non-narkotik aneljeziklerin yetersiz kaldıgı kanser agrıları ve diger degişik orjinli agrıların giderilmesinde kullanılan bir ilac ismi   sonunda ki _us ekide soyadımın ilk iki harfi
#32 - Kasım 24 2006, 21:22:56

grup buz a duyduğum hayranlıktan dolayı yaptım sonra neden daha önce düşünmedim dedim hoşuma gidiyo..
#33 - Kasım 24 2006, 22:18:23
İmzanız kural dışı.

bu anı daha önce çok yaşamıştım ondan :D

#34 - Kasım 25 2006, 00:50:16

"deLi"  sıfatını çok duyaRım..

ve bi gün bi aRkadaşımın soRduğu bi keLimenin anLamını öğRenmek için "faRsça-aRapça-osmanLıca" Lugat kaRıştıRiodum..
hani hastaLıktıR, ansikLopedi kaRıştıRıLmaz kaRıştıRıLmaz, ama bişey için eLine aLdımı insan sayfaLaR çevRiLmeye başLaR..
benimkide o hesap, aRkadaşımın soRduğu keLimeyi buLduktan sonRa, Lugatı kaRıştıRmaya başLadım..

zencîRî ..  çok gaRibime giden bi keLime oLdu.. faRsça bi keLime.. ve   zinciRLik deLi  anLamına geLio..

beyendim ve o günden beRi heR yeRde kuLLanioRum.. yakLaşık 1 yıL oLdu..
anLamını soRan yakın çevRem taRafından -> tam kendine göRe bi nick seçmişsin.. taRzı cümLeLeR de duyunca..

tamamdıR..  :artis     dedim..  (6)

nickimin özgeçmişi buduR işte aRkadaşLaR..  :4
 :öff
#35 - Kasım 25 2006, 04:13:07
« Son Düzenleme: Kasım 25 2006, 04:14:28 Gönderen: zenciiRii »
bir varmI$
bir yokmu$

nicimin sırrı yok pisko  :yeah
#36 - Kasım 25 2006, 10:53:26
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

tR!gonometR!k

orta son veya lise2matematiğine gelince anlarsınız  :Çen sevdiğim konu :artis
#37 - Kasım 25 2006, 12:48:25
« Son Düzenleme: Kasım 25 2006, 12:48:56 Gönderen: tR!gonometR!k »

Fenerli-Cadi

cogu kisi cadi olduumu sölüo birde + tuttuum takm... ölümsüz ASKM :P

ikisini birlestirince bu cikti :sizo
#38 - Kasım 25 2006, 12:55:51

benim ismin anlamını bi tek kişi bildi şu anada kadar oda ZoGeL diye bi arkadaşım.. severim kendisinide   :artis
ben de biliyorum soylemistin bana da  :nohashas
#39 - Kasım 25 2006, 13:08:55
maRaz-ı mevT

benim ismin anlamını bi tek kişi bildi şu anada kadar oda ZoGeL diye bi arkadaşım.. severim kendisinide   :artis

ya merak ettim ha sölesenize :muhah
#40 - Kasım 25 2006, 14:26:33
Enjoy the silence.

ya merak ettim ha sölesenize :muhah

Sinerjimsi sana ne zaman sölemiştim yaff hatırlamıyorum  (6) ama ben söylemişim  :artis bilseydin sormazdın bana

LuCiFeR CS Oyununun ilk oyuncularından bir tanesi.. [ Madrox the Sage] normalde  :artis
#41 - Kasım 25 2006, 14:32:23
Programmer: CS3-CS4

ewrem

Seninki de :Ç
sene 1073,soğuk bir kış akşamı millet malazgirt peşinde ben msnde..
Yazmışım nickime;ben cesur bir Şizofren olamadım,büründüğüm melankoli içimde çığlıklar atamadı[çalıntı=P]
Arkadaş başladı tırsııkkkkkkkk şizooooooooo cesur değilmisin ödlek diye (6) :yay ehueh

#42 - Kasım 25 2006, 15:28:52

Anlamı Sadece Pasha Olmakla sinirli degil o kelime anlama kavram görünüşü ama içinde benle iilgilki bazı anlamlar var ...

En iyii siz PaSHa....Olarak Bilin....Diger anlamları bana kalsın.......... :öff
#43 - Kasım 25 2006, 15:32:33
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

nıkım kendı adım sevıyorum
#44 - Kasım 25 2006, 15:54:52
İmzanız kural dışı.

schumi_81

acayip bir sır var nickimde açıklarsam yer yerinden oynar ülkede siyaset neyin kalmaz kioptum
#45 - Kasım 25 2006, 15:59:21

fuel grubunun innocent şarkısından gelio aslen .. şarkının ismi innocent "masum" demek .. şarkının içinde "biz masumken.." (when we were innocent) cümlesi geçio ..
ayrıca hayko cepkinin bi sözü var "hangimiz tam masumuz ?"

bende masum diilim aslında.beni tanıyan arkadaşlar çok iyi niyetli biri olduğumu sölüolar , aslında içerde neler olduğunu kimse bilmez manasında kullanıorum imnotinnocent ı . türkçe meali "masum değilim" demek. normalde ody yi ve evcilpenguen i kullanırdım .. onların hikayesi bambaşka , bi başka konuda anlatırım artık :p

ha bide kesinlikle "masum değiliz"şarkısından alıntı diil söliim :)
#46 - Kasım 25 2006, 16:45:00

benim nickin anlami yok  kioptum

yapicisi sinerji ersin abem  :ühü

walla cook anlamli bi nick benimkisi  :kop

arkiler saolsunlar sekilden sekile sokuolar
sevgilimsi_jenerik
sinerjimsi_sarimsak
sinerjimsi_lahana vs
sinerjimsi_merfe
solucanim saolsun nickimle oynamayi cook sevio  (6)
#47 - Kasım 25 2006, 17:07:54
« Son Düzenleme: Kasım 25 2006, 17:18:34 Gönderen: Sinerjimsi_Jenerik »
maRaz-ı mevT

angelfb1907

Seninki de :Ç
sene 1073,soğuk bir kış akşamı millet malazgirt peşinde ben msnde..
Yazmışım nickime;ben cesur bir Şizofren olamadım,büründüğüm melankoli içimde çığlıklar atamadı[çalıntı=P]
Arkadaş başladı tırsııkkkkkkkk şizooooooooo cesur değilmisin ödlek diye (6) :yay ehueh

Malazgirt 1071 değil mi nan? :Ç (6)
Güzelmiş anlamı :urfa Ben kulağa hoş geliyor diye nick yapmıştım.. :4
#48 - Kasım 25 2006, 22:18:36

evanescence nin my immortal isimli şarkısından geliooo
çok severim o şarkıyı...   :4
#49 - Kasım 25 2006, 22:23:35
varlığın benii kahrediyoor... :öff

istanbuldaki kuzimLe biRLikte pc başında otuRuRkene benim okuLun foRum sitesine üye oLma çaLışmaLarı yapioduk..
ama dedim "hafi2e oLmasın..bööLe kaLıcı anLamLı bşi buLaLım..." aRadık buLamadık...  :ohmygod
sooRa...biRinin benden bi keLime için yaRdım istemesi üzeRine nette Lügat kaRıştıRıRken çıktı kaRşıma...  :halay :halay

anLamı=göz nuRu,nuR dağıtan,aydınLatan...    :coolsmiley:

böLe işte...
#50 - Kasım 25 2006, 23:43:04
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.