Alternatifim Cafe

Marvel Ultimate Alliance

Discussion started on Oyun Genel

arkadaşlar bu oyunda marvel karakterlerinin 140 bulunuyor ben aldım ama biri yardım etsin oyun açılıo ses var görüntü yok çok üsülüom  X( biri yardım etsin ekran kartım ati radeon9250 ram 512 :ühü
#1 - Kasım 22 2006, 19:31:33
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

directx ayarlarını gözden geçit test et. birde oyunun sistem gereksinimlerini karşılaştır seninkiyle oyunu bilmediim için fazla bişe söyleyemicem
#2 - Kasım 25 2006, 15:13:04
To enjoy from the life
Sc∂rl∂ŁŁ¦n∂  Š0L€

http://www.srtest.com bu adrese gir oyunun adını seç ve altındaki RUN.... yazısına bas
#3 - Kasım 25 2006, 15:15:53
To enjoy from the life
Sc∂rl∂ŁŁ¦n∂  Š0L€

saol
#4 - Kasım 25 2006, 19:32:35
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

rica ederim yardımcı olabildiysem sevindim :)
#5 - Kasım 25 2006, 20:00:52
To enjoy from the life
Sc∂rl∂ŁŁ¦n∂  Š0L€

ewt oldun ekran kartım yetmio((((
#6 - Kasım 25 2006, 20:22:17

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.