Alternatifim Cafe

Ferhan Şensoy'un Talihsiz Açıklaması

Discussion started on Haberler

Kimsenin bişe saçtığı yok aydın ise argo tabi r kullanamazmı?Kaldıki adam sanatçı ve komedyen argo tabir kullanacaktır.Madem sanatçı değil neden gittin eslem tiyatrsuna?Çelişki değil mi?Sırf senin desteklediğin adama laf söyledi diye adamın kariyerini bir anda sildin.
#26 - Kasım 24 2006, 20:12:57

eslem

aydınsa argo tabir kullanamaz mı?
e o da güzel tabi ucu sana dokunmuyo bana küfretmiş adam orda dinime küfretmiş inancımın simgesiyle dalga geçmş sen kalkmış ne diyosun herşeyde çifte standart yokmu zaten ne biyerimi yırtıyorum ki insaf et sağcı kesimden birinin bu lafları etmesiyle nelere tanık olurduk biz sen de biliyosun herkes biliyo neyin ne olduğunu şimdi ben susayım adamın sözleri konuşsun safınızın mantığı ortaya çıksın neyi savunduğunuzu kendi kendinize düşünün kim haklı karar verin ama nolur gerçekleri ört pas etmeye çalışmayın
#27 - Kasım 24 2006, 20:25:30

Güzel söylemiş kendisi.Sanatını kişiliğini oyunculuğunu severim.

Akp olayına gelince.2 türlü Akp olmalı.

1-Strateji uygulayan(Aydın görünüp ülkeyi laiklikten çıkarıp iran gibi bir karacahil devleti haline getirmeye programlanmış zihniyetin hakim olduğu parti)

2-Muhafazakarlıkla modernlik arasında bocalayan bir parti.

İkisininde getirisi yoktur.

aynen katılıyorum size Pesim1sTLee ve california  kendisi çok kültürlü bir sanatçıdır.ülkenin geldiği durumu dile getirmiştir söz sanatı kullanarak.
#28 - Kasım 24 2006, 20:28:17

Kim ört bas ediyoki cümlelerini anlamak zor biraz daha açıklayıcı olabilirdin karışık olmuş.Adamın senin dinine kitabına küfür ettiği yok saçma sapan eylemler içersinde bulunma bence.
Orda cümlesinde ne demiş hiç bişeye tepki göstermeyen milletiz yalan mı demiş?Koyun misali.
#29 - Kasım 24 2006, 20:31:34

Arkadaşlar bu adamın söylediklerini tartışmaya gerek yok.Haddini fazla aşmış ve üstüne vazife olmayan konulara dalmış.Biz de bu adamın cahillik sonucu sölemiş olduğu sözleri tartışıyoruz ve adamın amacına ulaşmasını yardım ediyoruz...
#30 - Kasım 24 2006, 20:32:56

Cahil diyen kesime bakarmısın ya.O adama cahil diyen zihniyet hangi aydınlık içersinde bulunmuştur?
#31 - Kasım 24 2006, 20:33:34

Arkadaşlar bu adamın söylediklerini tartışmaya gerek yok.Haddini fazla aşmış ve üstüne vazife olmayan konulara dalmış.Biz de bu adamın cahillik sonucu sölemiş olduğu sözleri tartışıyoruz ve adamın amacına ulaşmasını yardım ediyoruz...
sence bu adam cahil mi bu adam cahilse vay halimize
#32 - Kasım 24 2006, 20:34:01

eslem

Bunlar camilerine gitsinler,beni de

askere alacaklarsa alsinlar anasini satayim..  buna da katılıyosan bana kime ne anlatıyorum demek düşer
#33 - Kasım 24 2006, 20:34:18

Gözde başkalarından alıntı yapmak yerine,kendi fikrini söyleyebilirsin..

Yaptığın sadece kirlilik oluyor..

Yoksa Cahil Kesime Seslenişte mi bulunuyorsun.

Millete ahkam keseceğine olayı kişisleştirme takip ediyorumda seni birileri bir şey yazdımmı hurra dalıyosun.Alıntı yapmış çünkü ona atfen yazıyor mod olduğun halde bilmiyorsan ne diyim.
#34 - Kasım 24 2006, 20:39:37
« Son Düzenleme: Kasım 24 2006, 20:40:11 Gönderen: Pesim1sTLee »

görüşümün belirttiğim açık değil mi
görüşlerimiz farklı diye kirlilik mi oluyo _TrAiToR_
#35 - Kasım 24 2006, 20:42:28

eslem

kapatın huleyn bu topici  :hii?
..istler coştu
#36 - Kasım 24 2006, 20:44:32

Ya güzel kardeşim senin bana katılman veya katılmaman gözümde hiç bir şeyi değiştirmez bunu bilesin.Çünkü tavırların davranıuşların sürekli değişiyor ve ben kişisel görüşüm olarak böyle tavırlar içersinde bulunana insanlar tartışma içersine girmem.Ki kaldıki senle bu tayyip olsun veya başka konuda ne zaman hemfikir oldumki tutmuş katlmadım diyosun güldürme beni.
Yaz lafları milleti tahrik et sora modum susmam lazım oh ne güzel.

eslem cesaretin varsa sözünü söyle söyleki o lafı tıkıyım ağzına!
#37 - Kasım 24 2006, 20:46:23

eslem

kapasın biri şu konuyu kan çıkcak  :öff
#38 - Kasım 24 2006, 20:47:19

bencede kapatılsın konu
f.... istler coştu
#39 - Kasım 24 2006, 20:47:31

Ne o şeriat mı uyguluycan yoksa parmağını mı kescen?
#40 - Kasım 24 2006, 20:47:53

eslem

kendinle çelişme pesi çok şey biliyorum sanıyosun müslümansan şeriata atıfta bulunurken dikkatli olmanı tavsiye ederim diilsen sorun yok
#41 - Kasım 24 2006, 20:49:26

Sen kimsin ki millete laf söylüyorsun.Ben elhamdülallah müslümanım.Ama sen ve senin gibiler gibi propaganda yapıp reklam sunmuyorum.Söyle cesaretin varsa ne dedin orda ataist mi?
#42 - Kasım 24 2006, 20:50:52

Adam dinin yaşanmasından okadar şikayetçi ki bakarmısınız şu yazılanlara.Ülkenin resmi dininden haberdar değil sanırım.
Dinin yaşanması konusunda '' Arabistanmıyız biz '' diyen birsini ben cahil olarak görürüm.
Madem bukadar şikayetçi onu zorla tutan yok.Türkiyenin gündemi boş laflarla meşgul eden insanlara ihtiyacı yok.Batıya benzemek için kendi benliğini bile tanımayan birisi batıyı heryönüyle buraya taşımaya çalışması yerine kendisi defolup gitsin.

( Pesi bilgi birikimim hakkında yorum yapmak sana düşmez )  

#43 - Kasım 24 2006, 20:53:51

eslem

kimseye laf mı söylemişim müslümansan Allahın hükmü hakkında daha düzgün konuş
''ne o şeriat mı uyguluycan yoksa parmağını mı kescen?'' derken düşün
işine geleni alıp gelmeyene tükürme

#44 - Kasım 24 2006, 20:55:26

Görüyoruz şeriat uygulayan gerizekalıları.Çocuğun üzerinden tekerlek geçirirler anca.Sizin sorununuz ne biliyormusunuz.Dini babanızın malıymış gibi görüyorsunuz.Parsellemişsiniz.Azıcık ufkunuzu açın diyeceğimde kapanmış gözler.
#45 - Kasım 24 2006, 20:57:35

eslem

biliyomusun o çocuğun kolunu ezenler yeminle gerizekalılığın daniskasını yapmışlar
islamda hırsızın kolu kesilir arkadaşım ama bunu çarptırmaya çalışan çakallar bak bu şekilde islamı farklı biçime sokarak empoze etmeye çalışıyolar zehirlerini
tartışmaya hiç gerek yok benden bu kadar çıkıyorum hakkınızı helal edin  :bye
#46 - Kasım 24 2006, 21:02:28

Bn burada şeriat uygulayan göremiyorum.Müslümanım diyosun ama müslümanlığı kimliklerinin dışında yaşatanlara hemen şeriat diyosun.Bumu senin dinin bumu senin islamiyetten anladığın?
Bence kimin ufku dar kimin gözleri kapanmış sen bir daha düşün Pesim1sTLee
#47 - Kasım 24 2006, 21:12:41

Arkadaşım yazdıkları anlayamıyorsun sanırım ben kimseyi şeriat uyguluyorsun demedim yapamazlarda Türkiyede ama orda şeriat lafı geçti bende söyledim olan biteni çok mu zor yani anlamak.
#48 - Kasım 24 2006, 21:16:01

Ya ben bu adamı zaten sevmezdim iyice saçmalamış ne demek Arabistanmıyız biz sonuçta başörtüsünü gericilik oarak gören dinine karşı çıkmış olmuyomu bunlar bizim inandığımız dinin gereği onlar camiye gitsin falan bence haddini fazlasıyla aşmış gereksiz ve talihsiz bi konuşma yapmış  :ban
#49 - Kasım 24 2006, 21:17:25
« Son Düzenleme: Kasım 24 2006, 21:36:24 Gönderen: ..::gülşah::.. »
İmzanız kural dışı.

Pesi tek sorunun kedini fazla zeki sanıyosun...
Hepsini okudum anladım ve herkes anlıyodur sen anlamazsın farklı anlamlar cıkartırsın yada kendınce bırseyler soyler kendınce anlamlar katarsın orasını bilemeyiz

neyse kısacası gereksiz bir haber gereksiz bir yorum gereksiz bir tartışma...tabi tartışacak kişilerde gereksiz olunca  gereksiz oluyo...
#50 - Kasım 24 2006, 21:22:13

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.