Alternatifim Cafe

Forumda En Kültürlü İnsan Sizce Kim?

Discussion started on İtiraflar

Geyik de bir yere kadar değil mi?

Yazımdan yola çıkmak şartı ile, sizce forumda bilgi birikimi, ağırbaşlılığı  olsun, seviyesi ve anlayışı olsun, ne yönden bakarsak bakalım her yönü ile anlatılan unsuru taşıyan insanlar forumumuzda kimler size göre?
#1 - Kasım 19 2006, 23:32:35

Sweetcino

dark (leyla abla )

leonardo (mustafa abıM)

#2 - Kasım 19 2006, 23:39:18

Fenerli-Cadi

pesi :artis
#3 - Kasım 19 2006, 23:40:45

bence....

Klytie ablam.... 
#4 - Kasım 19 2006, 23:43:10
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

!_By_Gizli_!

...
#5 - Kasım 19 2006, 23:44:23
« Son Düzenleme: Ocak 03 2009, 14:20:59 Gönderen: Belba Elanessë »

ben :P şaka cnm
dark
pesi :D başka varsa hatırlamam ben :D
ha bideeee
triator :muhah
#6 - Kasım 19 2006, 23:47:49
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Pesim1sTLee
DarK
ChaChaRon
Leonardo Du Caprio
#7 - Kasım 19 2006, 23:51:12
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

ewrem

Pesim1sTLee :artis
#9 - Kasım 19 2006, 23:59:11

C_R_A_Z_Y

Pesim1sTLee
        Dark
        leo abi
        klytie..
#10 - Kasım 20 2006, 09:51:40

DarK ..

feat ..

S.B.K ..

#11 - Kasım 20 2006, 14:17:25
« Son Düzenleme: Ekim 20 2007, 13:41:53 Gönderen: Gubar-ı Cadı »
İMZA.

bu sorunun cevabı bnce çok saçma olur ya...

kimse kimsenin görüp tanımadan bi şeyler paylaşmadan kültürlü olup olmadığına karar veremez.....
#12 - Kasım 20 2006, 14:54:43
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

henüz bir fikrim yok sanırım zamanla tanırım
#13 - Kasım 20 2006, 15:17:19

Duvarlar renkli olsa da karanlıkta ne Görebilirsin ki?
Bir köre rengi nasıl Anlatabilirsin ki?

t-mac

pesimistle:yürüyen sözlük & ansiklopedi :artis

site sahibi : rakib-i einstein :artis

ve

Dark : hepsinin sentezi bir kültür makinesi
#14 - Kasım 20 2006, 17:04:05

dark
pesimistle
traitor
california
#15 - Kasım 20 2006, 17:05:37
« Son Düzenleme: Kasım 20 2006, 19:19:31 Gönderen: Lavinya »
İmza kural dışı.

TuRKuaZz

Leonardo (Alex Abi)  :))
GÖKBÖRÜ Abim  :kisss
#16 - Kasım 20 2006, 17:06:33

aysenur

Dark
feat
Klytie
Leo..........vs vs,,,,, yanii bütün modlar :nohashas
#17 - Kasım 20 2006, 17:08:31

t-mac

pesimistle:yürüyen sözlük & ansiklopedi :artis

site sahibi : rakib-i einstein :artis

ve

Dark : hepsinin sentezi bir kültür makinesi

ha bide traitor var filozof...
#18 - Kasım 20 2006, 17:10:36

LeonaRdo aBi..

DarK abLa..

pesİm1sTLee..

feat..

kLytie aBLa

yorumları okuduğumda en çok dark ablanın msjlarını beğeniyorum çok dikkatli ve konu ile alakalı yorumlar yapıo ve çok mantıklı aynı öğretmen gibi hani herkes  anlatır sonra öğretmen konuyu toplar ya aynen öle iştee :,)
#19 - Kasım 20 2006, 17:34:36
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

feat
dArK
#20 - Kasım 20 2006, 18:14:53
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

ben kültür kelimesini yanlış anladığınızı düşünüyorum.kendi düşüncelerimi paylaşmak adına objektif oluyorum.bunlar da bir nevi iltifattır,anlayanlar için tabi

mustafa abi-kültürü hakkında bir bilgim yok,fakat forumun en tecrübeli abisi,büyüğüdür,saygım her zaman sonsuzdur.
dark-en hoşgörülü insanıdır buranın,herkesi idare edebilecek kadar yüksek bir karaktere sahip bence,fakat onun da kültürü hakkında henüz bir saptama yapmış değilim

amaaa en kültürlü kim diye sorarsanız bir sıralama yapmak adına,şu ana kadar gördüklerim arasında ben de dark tan yanayım.çünkü her konuda çok güzel düşüncelere sahip.yukarıdaki belirtmelerimin sebebi de kültür dediğiniz zaman bunun çok genel bir kullanım olduğunu dikkate almamanızdandır.çünkü kültür kelimesi sadece "bilgi" değildir,görgü kavramlarını da içerir. mesela "yemek kültürü" gibi.  :okey
#21 - Kasım 20 2006, 19:00:11

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

klytie(yasemin abla)
leo(mustafa abi)
feat  :öff
#22 - Kasım 20 2006, 19:02:55
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

bu sorunun cevabı bnce çok saçma olur ya...

kimse kimsenin görüp tanımadan bi şeyler paylaşmadan kültürlü olup olmadığına karar veremez.....

Ben de senin gibi düşünüyorum.Yazılan isimlerin hemen hemen hepsiyle ya konuşmuşumdur ya tartışmışımdır yada yorumlarını okumuşumdur ve çoğu buraya yazılabilecek en son kişi.

Bilgi birikimi desen,yok
Ağırbaşlılık desen hiç yok.Yarattığı munakaşayı bitirmek istersin güzelce ''lütfen başka birşey yazma'' dersin sana ''uzaylı,örümcek kafalı ''gibi mesajlar atar
Seviye desen forumda herkesin okuyabileceği yerlerde insanlara ''salak,gerizekalı,boz it'' gibi laflar der hatta bu kişileri haksız olduğunu göre göre savunanlar var millete hakaret eder '' ama o dobra biri,suçsuz :( '' gibi  saçma sapan cümlelerle savunur haksız olan tarafı( sırf arkadaşı diye ).Yani dobralığı küstahlık sananlar var!
Anlayış desen sıfırın altında kendi açtığı konuda kendi görüşüne ters düşen yorumlara olumsuz cevap verir hatta ''burası benim konum yazma,sana kim buraya yorum yap dedi ''gibi saçma sapan sözler der...
vs

Bu saydıklarımı sık sık yapan kişiler yazılmış bide ben sadece gördüklerimi yazdım artık siz düşünün...
Yani başta feat kültür diince akla gelen birkaç şey sıralamış hala bunlara uymayan isimlerin yazılması ilginç doğrusu

Ayrıca Djevel's Toilet'in dediği gibi kültür sadece bilgi değildir daha geniş bir anlam taşır ama forum ortamında nekadar anlayabiliriz bilemiyorum.

Teşekkürler!
 :)

( Tabi tanıdığım çok iyi kişilerde yazılmış onlar kendilerini bilirler )
#23 - Kasım 20 2006, 19:11:14
« Son Düzenleme: Kasım 20 2006, 19:17:05 Gönderen: S.B.K. »

bence kültür boş boş konuşup sadece hakaret etmek yada kendini bir sey sanmak değildir,blgi birikimine sahip olmaktır.
ben bunu pesimistlee de görüyorum.feat da görüyorum ağırlıkla.
ve de alakalı yorumlarıyla dark ve klytie ablalar bence.
#24 - Kasım 20 2006, 19:14:56
« Son Düzenleme: Kasım 20 2006, 20:27:35 Gönderen: california »
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

bence kültür boş boş konuşup sadece akaret etmek yada kendini bir sey sanmak değildir,blgi birikimine sahip olmaktır.
ben bunu pesimistlee de görüyorum.feat da görüyorum ağırlıkla.
ve de alakalı yorumlarıyla dark ve klytie ablalar bence.
Hislerime tercüman oldun.  :D
#25 - Kasım 20 2006, 19:25:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.