Alternatifim Cafe

İngilizce Kitap Özeti!

Discussion started on Ödev

Yaa arkadaşlar dönem ödevini ingilizceden aldım ödevim tam olarak şu; lise 2 ingilizcesine uygun 1 ingilizce kitap okunucak sonra burdaki karakterler ingilizce tanıtılıcak ve kitabı sonu değiştirilip tekrar yazılıcak :S Böyle bi ödev yapan varsa buraya yazabilir mi? Eğer yoksa ben çeviremediğim yerleri yazarım siz bana çevirirsiniz dimi? ;) (6) :4 :D
#1 - Kasım 24 2006, 19:04:41

Ben de lise 2 öğrencisiyim ama ingilizcem iyidir.İngilizcem iyi olduğu için hiç ödev almadım ancak sana White Fang kitabını önerebilirim hem basit hemde herkes tarafından bilinen akıcı bir kitap  ;)

Ayrıca eğer istiyorsan pm ile sana msn adresimi yollarırım msnden yardım ederim elimden geldiği kadarıyla.Ceviremediğin yerleri filan çeviririz.
 :okey
#2 - Kasım 24 2006, 19:16:35

Tamam o zaman alıyım ben o kitabı sende bana msnini yaz çeviremediğim yerleri sorarım. Bu arada çok teşekkür ederim. O kitap uzun bişi diil dimi?
#3 - Kasım 25 2006, 09:58:10

White Fang 53 sayfa ama yazılar büyük yazılmış ayrıca hep resim var toplasan 30sayfa fılan biz geçen sene okuduk.
Birde Oliver Twist var onuda geçen sene 2. dönem okuduk 70 sayfa ama yıne white fang gibi bazı sayfalar hatta kitabın hemen hemen yarısı resim
İkiside lise 2 seviyesine uygun
 :okey
#4 - Kasım 25 2006, 12:55:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.