Alternatifim Cafe

'Hiper star' Ajdar coştu

Discussion started on Magazin

Kanal D'de yayınlanan 'Dobra Dobra' adlı programda muzlu klip ile şöhreti yakalayan Ajdar, ortalığı birbirine kattı.

TGRT Anahaber'de yayınlanan Ajdar'ın sokak röportajı VTR olarak yayınlanınca ortalık bir anda karıştı..

Stüdyoya kamera arkasından programı seyretmek için gelen Ayla Hanım kaptığı mikrofonla Ajdar'a açtı ağzını yumdu gözünü!!!

Deneyimli gazeteciler Müge Anlı ve Şenay Düdek yerinde müdahale ederek büyük bir rezaletin yaşanmasını geçte olsa engellediler. Müge Anlı ve Şenay Düdek kibarlığı bırakmamak için büyük çaba harcadılar.

AJDAR:
Ben Türkiye'nin en büyük starıyım. Sezen Aksu'dan bile iyiyim. Sen kimsin, Türkiye'yi yedin bitirdin yeter artık. Kocan nerde? Oğlun Nerde? Sen kimsin beni sinirlendirme, zavallı pislik, senin gibi bir kadından oğul mu olur? bu kadın kim? stüdyodan çıkartın bunu! Ben 'Nane Nane' ve ' Çikita Muz' şarkılarına laf söyletmem. sen terbiyesiz bir kadınsın... Defol git burdan. hepinizden nefret ediyorum... Erkeklerin üstünlüğünü kabul edeceksiniz. Hepinizi yok edeceğim... Ben Karacaoğlan, Da Vinci gibiyim. Arto sen mal oğlu malsın...

AYLA HANIM:
Zavallı, halka hakaret edemezsin, soğan erkeği, sen kendini erkekten mi sanıyorsun, sen ne hakla ekranlara çıkıyorsun. Sen sanatını sirke gidip maymunlara göster onlar seni daha çok alkışlar. senin kadar seviyesiz ve basit bir insan görmedim. Halk bu sirk maymununa pirim tanımasın! Seni sokağa çıkartıp halka göstermek gerekiyor.

Programın diğer konuklarından Arto söze girerek Ajdar için 'Bu kesinlikle kafayı yemiş' yorumunu yaparak Ayla Hanım'a destek oldu.

ARTO:

Bu kafayı yemiş. Kendini Da vinci, Karacaoğlan ve Fuzuli ile bir tutuyor. Bu hasta. Ajdar sen şizofren olmuşsun. Senin tedaviye ihtiyacın var. Ajdar, kendini tutamayıp canlı yayına bağlanan Türkiye'nin en büyük iş kadınlarından Sema Çelebi ile de kavgaya tutuştu. Sema Çelebi'ye de avazı çıktığı kadar bağıran Ajdar sanırız Türk ekranlarındaki miadını doldurdu.
#1 - Kasım 13 2006, 21:50:46
İmzanız kural dışı.

deli bu adam yau  :D
#2 - Kasım 13 2006, 21:55:57

Sezen Aksu'dan bile iyiyim!!!!!!

bi bunu söylememişti zaten...
#3 - Kasım 14 2006, 01:03:52

Ben AjDar'ı DesTekLiyorum...Ne DediYse DoğRuDur  :kop  kioptum  :lol
#4 - Kasım 14 2006, 01:30:53
Özlemişim buraları =)

Yeter artık ya reyting için adamı çıkarıyolar sonra da olanlar oluyor adamın suçu yokki onu buralara getirenler suçlu. Kimse adamın psikolojisini düşünmüyor çıkartmasınlar artık tv'lere bu adamı gitsin mühendisliğini mi yapıyor ne yapıyorsa yapsın.
#5 - Kasım 14 2006, 10:28:50

o türkiyenin en büyük starı :D

sen kmsn fuzuli kadar iyi olucaksn hiç bi edebiliyok sözlernde :D

çikita muz :D
#6 - Kasım 14 2006, 10:48:17
SizLéя kaLiTé insanLaяsınız ..
3 kuяusLuk zévkLéяiniz için insanLaяın quяuяLaяıyyLa øynaяsınız..
Bén isé çakma insanLaяDanım ..
Béni kaLiTésiz ucuz TézqahLaяDa buLabiLiяsnz..

artoya illkk defa katılıyorummm ayrıca ayla hanım da harika sölemişşş ayla hanım ve artonun ajdara hakaretlerinin devamını dileriz !! devamı gelmesse bn canlı yayına bağlanıp hakaret edecem ztnn jaysi :halay hndshke
#7 - Kasım 14 2006, 14:14:37
Enjoy the silence.

Gr££N Day manyağı

Yeter artık ya reyting için adamı çıkarıyolar sonra da olanlar oluyor adamın suçu yokki onu buralara getirenler suçlu. Kimse adamın psikolojisini düşünmüyor çıkartmasınlar artık tv'lere bu adamı gitsin mühendisliğini mi yapıyor ne yapıyorsa yapsın.
kesinlikle katılıorum ayrıca iğrenç bi tip ya :icon.. onu izleyenlerde onun kendini bi halt zannetmesine yardımcı oluolar
#8 - Kasım 14 2006, 20:02:11

dark

ajdarı görünce kanalda kaldım..söylediklerini duyunca dumura uğradım..
adam cidden hasta..hemde feci şekilde tedaviye ihtiyacı var..
onu kanal kanal gezdirip maymunluk yaptıracaklarına keşke bi doktora falan götürselerde bi faydaları dokunsa..
#9 - Kasım 14 2006, 20:24:49

bugunde hulya avsarin konuguyduu ... yikti ortaligiii .. reyting icin yapmadiklari yokk yok neymiss hiper starmiss ornekmiss yaptigi sarkilar bilmem neymis de neymiss .. rezalett yaa yurt disindan yabanci biri izlesee ne derrdii siz tahmin edinn  rezill oluyoruzz ayip yaaa yeterrr :ban :ban
#10 - Kasım 14 2006, 20:28:53
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

evt hülya avşar daydı bugün

zaten kim kavga etse,polemik yapsa hülya avşar hemen onu alır.kadın rating için doğmuş
#11 - Kasım 14 2006, 21:11:33
İmzanız kural dışı.

O bir kahraman.Ona kızmamalı.Onu kahraman haline getiren insanların fikirlerini davranışlarını sömüren kanal kanal dolaştıran rayting kaygısı tv yapımcılarına kızmak lazım.Neticede oda maymunluk görevini yeterince üstlenmekte.Nasıl mühendis ise.
#12 - Kasım 14 2006, 21:15:53

TuRKuaZz

Bu angut nasıl mühendis olmuş.  :icon
#13 - Kasım 14 2006, 21:22:26

Bu aDam sizDen Benden aKıLLı hiç süPheniz oLmasın
BakıN NasıL ünLü Oldu...
işi biLiy0   :öff :öff
#14 - Kasım 15 2006, 01:15:19
Özlemişim buraları =)

asLında konuşma taRzı, şaRkıLaRı gibi değiL.. adam güzeL konuşuo..
bende nasıL mühendis oLduğuna değiL,  o şaRkıLaRı nası yazdığına şaşıRıyoRum..  (6)
 :öff
#15 - Kasım 15 2006, 01:18:35
bir varmI$
bir yokmu$

TuRKuaZz

bende nasıL mühendis oLduğuna değiL,  o şaRkıLaRı nası yazdığına şaşıRıyoRum..  (6)

Hani derler ya "fazla akıllı olanlar delirir diye" bu da onun gibi bir şey herhalde :D
#16 - Kasım 15 2006, 01:22:57

Hani derler ya "fazla akıllı olanlar delirir diye" bu da onun gibi bir şey herhalde :D

oLabiLiR..
ama adamın aLbümünde 1 düzgün şaRkı dahi oLmazmı yaa..
o deRece deLiRebiLiR mi..  :alala     (6)
#17 - Kasım 15 2006, 01:26:05
bir varmI$
bir yokmu$

Ya adamda  Yetenek Yok o da biLiYo bunu, Yani iyi şarKı yapmaYa kaLksa ismi duyuLmazdı...
Bu adamın taktiği, kötü şarkıLaR  ve acaYip yoRumLar yapaRak basında ve medyada iLgi odağı oLmak
Bu ŞekiLde aJdaR'ı HepimiZ tanıYoruz aRkadaşLar ...
#18 - Kasım 15 2006, 01:27:21
Özlemişim buraları =)

TuRKuaZz

oLabiLiR..
ama adamın aLbümünde 1 düzgün şaRkı dahi oLmazmı yaa..
o deRece deLiRebiLiR mi..  :alala     (6)

Kafayı adam onlarla bozmuş :D
#19 - Kasım 15 2006, 01:34:42

sezen aksu dan bile iyiyim!
gebertin bu iti!  (6)
#20 - Kasım 15 2006, 04:06:36

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

- - -
#21 - Kasım 15 2006, 08:01:47
« Son Düzenleme: Aralık 14 2008, 18:44:14 Gönderen: S.B.K. »

sezen aksu dan bile iyiyim!
gebertin bu iti!  (6)

kioptum kioptum

waLLa geLse göRse fena oLcak gibi..  kioptum
#22 - Kasım 15 2006, 18:03:43
bir varmI$
bir yokmu$

eslem

bu ülkenin hiperstarıyım...
bide şarkıyı ortadan kesmiyolarmı  :))acaip güzel oluyu
#23 - Kasım 15 2006, 18:27:01
« Son Düzenleme: Eylül 22 2008, 15:34:36 Gönderen: Mahzumî »

heyyyyt beee ..!!!! kim tutar senii ajdarrr  zuhaha muhaha
 senn çikita muzun war ajdarrr kıskanıolar seniii :muhah

ne saf adam bu yaaa kioptum :kop
#24 - Kasım 16 2006, 17:29:01
soNSuzLuK öNüMDeYd! hep aMa giDeMeDiMmM seNDeN uzaĞa......

Sweetcino

adam kendıne fıyat da belırlemıs  o rakamdan asagı tv ye cıkmazmıs :muhah
#25 - Kasım 17 2006, 19:48:08

ajdar ajdar :oleee
allhm ne akıllı bi adam bu yaa
zekaya bak :muhah
adamım benm karisma insan ::yea :kop
#26 - Kasım 19 2006, 22:24:24
...ѕαηкι υмяυη∂α вєℓкι∂є σηυηℓα
ѕєνιşιуσя çıℓgıη¢α
уιηє ∂є кαℓвιм нєρ σηυηℓα
ѕєη вєηιм мαѕυм вιяι¢ιк вєвєğιм...

C_R_A_Z_Y

seni sanatcı yapanı da.tv ye cıkarıp maymunluk yaptıranların da.onları izleyenlerin de &o
#27 - Kasım 20 2006, 19:26:41

bn bu adamı öldürsem plaket alırım kesin :muhah
#30 - Kasım 25 2006, 13:15:39
Enjoy the silence.

Ben AjDar'ı DesTekLiyorum...Ne DediYse DoğRuDur  :kop  kioptum  :lol
Tabikidee :Ç
#31 - Kasım 25 2006, 18:41:58
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

Bu adam kendini ne sanıyor ya ? :D bu kadar kötü tonsuz bir ses, bu kadar çocukca saçma sapan sözler :D naptığını sanıyor bu adam ya :D komedi  :muhah sezen aksu’dan iyiymiş baak :D  ay bi de övünüyor ya ….. puhahaha  :D
#32 - Kasım 27 2006, 22:33:10

adamın çıkmadığı program kalmadı ibrahim tatlıses hülya avşar memet ali erbil... adamı o hale getiren bu programı yapan ve sunanlar adam napsın :hih:
#33 - Aralık 18 2006, 17:59:17
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

içmiş
#34 - Aralık 30 2006, 15:34:34
Birden bire boşalan yolların ortasındayım...

dalga geçe geçe başımıza çıkardınız adamı ya.onu alkışlayan elleri..  :))
#35 - Aralık 31 2006, 22:23:45
en büyük sevda sözü s.. çekmektir!
senimi sevdiler?şimdi söyle nerdeler?
tv dediğin bir bktr çkıp içine sçmayan gt yoktur :)

CCCCCCCCDDDD

manyak bu çikita muz yaaaa :muhah
#36 - Ocak 06 2007, 22:35:24

Sadece gülmek istiyorum ama acı***, içim kan ağlayarak Allahım yarabbim daha ne kadar göreceğiz bu yaratığı ekranlarda bi de erkeklikten bahsediyor ya.. Ya yeter ama hee. Biri son versin bu rezilliğie.
#37 - Ocak 07 2007, 13:24:46
İNSAN EN GÜZEL KENDİNİ ANA DİLİNDE ANLATIR... KULLANMAK İSTEMİYORSAN BARİ KİRLETME... BİZİ FARKLI KILAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR DİLİMİZ...
... TÜRKÇE YAZ TÜRKÇE KONUŞ...

t-mac

AJdarın arto için söyledikleri doğru ama...
#38 - Ocak 09 2007, 13:26:22

abi sadece... www.youtube.com  yazıp onun içindende ramo agaya girsinler     ondan sonra      konusun
#39 - Ocak 11 2007, 19:30:35
^^Sahte Tüfeği Kafama Dayamış Korkmamı Bekliyosun Düşüncemin geldiği yere git!... Kendine yer kap!...

^^Travian^^

lean bu ne kadar salak ßir Adam ya :D huehue
#40 - Ocak 13 2007, 20:06:44
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

ajdar'ın banu alkanla kesin bi akrablıgı var ve ya aynı kaptan yemek yediler.biri 90-60-90 dedi, biride süper star oldugunu söyledi gündemden düşmedi.aptal ve ya aklıllı ne farkeder.amaçlarına ulastılar ya :yanlis
#41 - Ocak 13 2007, 21:59:24

tatlicadi

adamım ya devam etsin böle
ailecek beyenerek isliyos
#42 - Ocak 15 2007, 19:55:32

o kadar yıl sonra yeni gördüm la bu olayı :Ç

Ajdar a bak sen ,o yıllarda ne esiyormuş meğerse,herkesten iyiymiş (6) k.ç bezi (6)
#43 - Aralık 12 2008, 22:45:17

Arto da katıldıysa işin içine tmmdır ztn hepten rezillik ya ne günlere kaldıkxD
#44 - Aralık 14 2008, 20:52:23
Dört işlemden ibaret,parmak hesabıyla bütün hayatım
Eksildikçe saatler ömrümden artıyor gelecek telaşım...

Kertenkele ajdar tek gecerım senı :Ç o olaylardan sonra defalarca cıktı bu adam tv.lere :Ç

#45 - Aralık 14 2008, 20:56:58
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.