Alternatifim Cafe

Belleğim Read Olmuyor

Discussion started on Teknik Servis

Yeni!
int exploreri uzun süre kullanınca uzun süre bi oyunu oynayınca bu hata çıkıyor belek read olmadı diyor bu hataya son zamanda rastlamaya başladım günde 3 kere fln niçin oluyor delirdim ewde acaba registiry ayarlarında bi sorun var :vur :vur :vur :vur
#1 - Şubat 05 2006, 02:12:31
« Son Düzenleme: Ağustos 07 2006, 14:22:47 Gönderen: therockula »
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Yeni!
SORUN ÇÖZÜLDÜ ARKADAŞLAR  AMA YARARINIZA OLUR DİYE SİLMEDİM ŞİMDİ ÖNCELİKLE GEREKSİZ PROGRAMLARI SİLİYORUZ VE SİSTEMDE OLAN ANTİ SPYLAR VE ANTİ VİRÜSLER  ÇAKIŞIYOR BU NEDENLE 1 TANESİNİ SİLDİK VE TARATINCA VİRÜS BULUYOR VİRÜSÜ SİLİNCE SORUN ÇÖZÜLÜYOR
YANİ ASLINDA SİSTEM HATASI DEİL VİRÜSÜN İŞİYMİŞ
#2 - Şubat 05 2006, 17:58:54
« Son Düzenleme: Ağustos 07 2006, 14:22:57 Gönderen: therockula »
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.