Alternatifim Cafe

Avşar'dan 'gündem' itirafı

Discussion started on Magazin

Hülya Avşar, dün akşam Kral TV'de yayınlanan Yüksel Evsen ile Sürmanşet programına canlı telefon bağlantısıyla katıldı. Magazin basınının sanatçılarla ilgili tavrının değerlendirildiği programa telefonla bağlanan Hülya Avşar'a gazeteciler, "İbrahim Tatlıses'in teklifini değerlendirdiniz mi, cevabınız ne olacak" sorusunu yönelttiler. Hülya Avşar, soruya 'Evet' yanıtını verdi ancak ardından da şu açıklamayı yaptı:

"Ben istesem şimdi burada, sizin bu sorunuza 'evet' yanıtı verir, sonra günlerce bu konunun medyada tartışılmasını sağlar, ve gündemde kalırdım. Yani sizi kullanmış olurdum. Çünkü biz basını kullanıyoruz. Onlar da bizi kullanıyor. Örneğin İbo Show'da İbrahim Tatlıses'le aramızda geçen konuşmalar, kaç gündür televizyonlarda haber olarak yayınlanıyor ve bu haberin yayınlandığı bültenler ciddi reyting alıyor. Yani kısacası, biz gazetecileri kullanıyoruz, onlar da bizi kullanıyor. Dolayısıyla bir çok insan bu işten ekmek yiyor."
#1 - Kasım 03 2006, 21:53:33
İmzanız kural dışı.

ee yane cwp nee :urfa
#2 - Kasım 03 2006, 22:13:37
Korkma bilirim acıyı, tedaviyi, imkansızlığın kekremsi tadını....
Dün insanlara baktım kendi kirli camımdan terkedilmişler çoktan yaradan tarafından...

bunlarda hep birbirlerinin reklamını yapıyo...
#3 - Kasım 04 2006, 02:12:07

ya bu kadını gebertecem mal yaa bu kadın gündem yapıyomuş allah canını almaya ila...
#4 - Kasım 04 2006, 18:15:08
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

...LaL...

Konuşulmak için yapmadığı kalmadı...
#5 - Kasım 05 2006, 18:23:51

Yani bütün saçmalıklar ''millet ekmek yesin'' zihniyetinden dolayı
 :nanik
#6 - Kasım 16 2006, 07:42:29

kadın o kadar zekiki bu magazin programlarını o kadar güsel kullanıyorkii inanılmaz yani en zeki kadınlarından türkiyenin bravo
#7 - Aralık 18 2006, 18:01:19
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.