Haftalık Dizi Akışı
Pazartesi
07:00 Çocuklar Duymasın (tekrar) Star TV
08:50 Selena (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:00 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
11:30 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
13:30 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
16:40 İki Aile (tekrar) Star TV
17:05 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
19:30 Deli Yürek (tekrar) K.Avrupa
20:00 İki Aile Star TV
20:00 Sıla ATV
20:15 Acı Hayat (özet) Show TV
21:00 Acı Hayat Show TV
22:00 Sağır Oda Kanal D
22:00 Beyaz Gelincik ATV
Salı
01:30 Ayrılsak da Beraberiz (tekrar) Star TV
03:40 Sev Kardeşim (tekrar) Kanal D
06:30 Evdekiler (tekrar) Star TV
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
08:30 Selena (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Ekmek Teknesi (tekrar) K.Avrupa
13:30 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
14:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
16:40 İki Aile (tekrar) Star TV
17:05 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:30 Ekmek Teknesi (tekrar) K.Avrupa
19:45 Deli Dolu TGRT
20:00 Arka Sokaklar Kanal D
22:00 Sev Kardeşim Kanal D
Çarşamba
01:30 Ayrılsak da Beraberiz (tekrar) Star TV
02:00 Kırık Kanatlar Kanal D
06:30 Evdekiler (tekrar) Star TV
09:00 Selena (tekrar) ATV
09:15 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:00 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
16:50 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
17:05 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
19:45 Erkeksen Seyret TGRT
20:00 Karagümrük Yanıyor Star TV
20:00 Avrupa Yakası ATV
20:15 Adak Show TV
21:50 Yaprak Dökümü Kanal D
22:00 Erkekler Ağlamaz ATV
22:00 Yanık Koza Show TV
Perşembe
05:00 Aşkına Eşkiya (tekrar) Show TV
06:30 Evdekiler (tekrar) Star TV
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
08:40 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
08:45 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Hayat Bağları (tekrar) K.Avrupa
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:20 Belalı Baldız (tekrar) ATV
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
14:40 İki Aile (tekrar) Star TV
14:55 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:30 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
19:45 Aynı Çatı Altında TGRT
20:00 Şöhret ATV
20:00 Ah Polis Olsam Kanal D
20:15 Sevda Çiçeği Show TV
20:30 Pertev Bey in Üç Kızı TRT 1
21:50 Hırsız Polis Kanal D
22:00 Gülpare Show TV
22:10 Ahh İstanbul ATV
22:25 Hayat Türküsü TRT 1
22:40 Candan Öte (tekrar) Star TV
Cuma
01:40 Ihlamurlar Altında (tekrar) Kanal D
06:00 Evdekiler (tekrar) Star TV
08:40 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
08:45 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
13:20 Belalı Baldız (tekrar) ATV
13:30 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:30 Gümüş (tekrar) Kanal D
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:55 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
20:00 Yabancı Damat Kanal D
20:00 En Son Babalar Duyar Star TV
22:00 Yalancı Yarim Star TV
22:00 Ihlamurlar Altında Kanal D
Cumartesi
01:10 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
01:30 Gözyaşı Çetesi (tekrar) ATV
01:30 Ayrılsak da Beraberiz (tekrar) Star TV
02:30 Sağır Oda (tekrar) Kanal D
04:20 Vay Anam Vay (tekrar) Kanal D
06:30 Evdekiler (tekrar) Star TV
07:00 Mavi Kolye (tekrar) Show TV
07:00 Çocuklar Duymasın (tekrar) Star TV
09:45 En İyi Arkadaşım (tekrar) Show TV
14:00 İmkansız Aşk (tekrar) Star TV
16:00 Emret Komutanım (tekrar) Show TV
16:05 Pertev Bey in Üç Kızı (tekrar) TRT 1
16:10 Yalancı Yarim (tekrar) Star TV
17:00 Yaprak Dökümü (tekrar) Kanal D
20:00 Fırtına Kanal D
20:00 İmkansız Aşk Star TV
20:00 Sıla (kolaj) ATV
20:15 Cennet Mahallesi Show TV
20:15 Hayat Türküsü (özel bölüm) TRT 1
20:35 Hayat Türküsü TRT 1
22:00 Kaybolan Yıllar (özel bölüm) Star TV
22:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
23:45 Beyaz Gelincik (tekrar) ATV
Pazar
00:00 Sağır Oda (tekrar) Kanal D
04:30 Vay Anam Vay (tekrar) Kanal D
06:30 Evdekiler (tekrar) Star TV
07:00 Çocuklar Duymasın (tekrar) Star TV
08:00 Mavi Kolye (tekrar) Show TV
08:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
10:15 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
15:00 Fırtına (tekrar) Kanal D
15:00 Selena (tekrar) ATV
17:00 Arka Sokaklar (tekrar) Kanal D
17:00 En İyi Arkadaşım (tekrar) Show TV
20:00 Selena ATV
20:15 Emret Komutanım Show TV
Alıntıdır...
[Başlık düzeltildi by mod. ]