Alternatifim Cafe

İnternette Download Hakkınızı Nasıl Arttırırsınız..

Discussion started on Network, İnternet ve Güvenlik

İnternette Download Hakkınızı Nasıl Arttırırsınız..

Başlat/Calıştır Komutuna "regedit" Yazıyoruz Tamam Diyoruz Karşımıza Kayıt Defteri Penceresi Acılıyor

Burada
HKEY_CURRENT_USER/software/microsoft/windows/current.version/internet Settings Tıklıyoruz Sag Taraftaki Bölüme Sag Tıklatıp Yeni Bir DWORD Degeri Oluşturuyoruz İsim Olarak "MaxConnectionsPerServer" Olarak Adlandırıyoruz
Son Olarak" Deger Verisi" Yazan Kutucuga 10 (İstediginizi Yazabilirsiniz) Yazıp Tamam Diyoruz Bilgisayarımızı Yeniden Başlattıgımızda Etkin Oluyor
#1 - Ekim 29 2006, 11:08:14

Saol Paylasımın İçin ... Peki Sunu Sorucaktım 100 De Yazabilirmiyiz? .. 10 Yazarsak Veya 100 Yazarsak Ne Fark Edicek ??? ...
#2 - Haziran 21 2007, 01:43:17
« Son Düzenleme: Haziran 22 2007, 21:15:59 Gönderen: KiNGDoM_oF_HeaVeN »
UseOfHope

burdakı download hakkı tam olarak ne oluo .. 6 gb lık kota mı
#3 - Temmuz 03 2007, 18:14:03
Hepsi kendisine aynı lezzette geldiği için her biri özel  !
:4

tam olarak hangi kotayı kastettin ? adsl kotası diyorsan sana söyle bir cavabım var:
o bahsettiğin seyin adsldeki kotayla uzaktan yakından bir alakası olduğunu kanıtlarsan 102 tuşlu klavyemdeki bütün tuşları teker teker söker yırtına yırtına yutarım
#4 - Temmuz 09 2007, 21:14:23

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

şunun tam açıklarsan sevinirim
#5 - Temmuz 09 2007, 22:10:01
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

tam olarak hangi kotayı kastettin ? adsl kotası diyorsan sana söyle bir cavabım var:
o bahsettiğin seyin adsldeki kotayla uzaktan yakından bir alakası olduğunu kanıtlarsan 102 tuşlu klavyemdeki bütün tuşları teker teker söker yırtına yırtına yutarım

eğer doğruysa tuşları yutmanda yardım ederim  (6)
#6 - Eylül 22 2007, 22:18:21
İmza kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.