Alternatifim Cafe

Gerçek Ağa, Sıla'yı oğluna istedi

Discussion started on Magazin

Dere'ye yazma hediye eden ağa, "Kızım seni çok beğendik. Ailen nerede oturuyor, onlarla bir tanışalım" diyerek oğlu için Cansu Dere'ye talip olduğunu gösterdi

Mehmet Akif Alakurt ile başrolünü paylaştığı ‘Sıla' dizisiyle çok beğenilen Cansu Dere, ilginç bir teklifle karşılaştı. Çekimler için Mardin'de kalan Cansu Dere'yi geçenlerde ünlü bir aşiret reisi, oğlu için görmeye geldi.

Kendisini ailecek çok beğendiklerini belirten ağa, Dere'ye bir yazma hediye etti. Bu arada, "Kızım biz seni çok beğendik. Ailen nerede oturuyor; onlarla bir tanışalım, görüşelim" diyen ağaya hediyesi için teşekkür eden Cansu Dere, ağayı konuk ettikten sonra yolcu etti...

Aşiret reisinin sete kadar gelip ailesinin sormasının nedenini anlayan ama bozuntuya vermeyen Cansu Dere, böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor.

Görücü usülü evlenmeyi tasvip etmediğini vurgulayan güzel oyuncu şunları söyledi: "Evleneceğim adamı iyi tanıyıp, ona âşık olmam gerek. Ancak bu şekilde evlenebilirim. Görücü usülüne bu yüzden sıcak bakmıyorum. Doğru düzgün tanımadığım bir insanla evlenmek bana abes geliyor. Aşiret reisi iyi bir insan, eminim oğlu da öyledir ama onların düşüncesi benimkiyle bağdaşmıyor. Dediğim gibi ben ancak aşık olduğum bir adamla evlenirim. Yine de kendilerine beğenileri için teşekkür ederim."
#1 - Ekim 28 2006, 20:15:34
İmzanız kural dışı.

demek istedi arada bir izliyorum da beğendim diziyi....
#2 - Ekim 28 2006, 21:05:46
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

yaw aşk mı kalmış ki...hazır bulmuş birini evlensin işte.. :muhah
#3 - Ekim 30 2006, 23:57:48
İmza kural dışı.

yafs ben hiç islemedim bu diziyi cok övüolar ama tv de hiç rastlamadım...
#4 - Ekim 31 2006, 16:09:40
İmza kural dışı.

Sweetcino

atv cuma 20 : 00 da :D :D :D   guzel bı dızı ..... ama cansu dere de rolunu guzel yapıyor ve ağalar beğenmiş demekki :)   
#5 - Kasım 09 2006, 22:59:34

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.