Alternatifim Cafe

Power Türk'te Fransız Protestosuna katılacak mı?

Discussion started on MagazinFransa’yı boykot hızla ilerlerken Power Media’nın patronu Cem Hakko’nun da bu boykota katılıp katılmayacağı merak konusuydu!.. Zira Hakko’nun sahibi olduğu kuruluşlardan biri olan “Power-Türk”ün başında Genel Müdür olarak bir Fransız olan Olivie Mauxion var!..

 

Fransız Genel Müdürün bir de Türk şarkıcıyla davalık olduğu ortaya çıktı!.. Mauxion’un Pop müziğin sevilen seslerinden Sibel Alaş’ı mahkemeye verdiğini öğrendik!..

 

Dava gerekçesiyse Sibel Alaş’ın şu sözleri: “Power Media grup adıyla , büyük sorumluluk isteyen Radyo ve Televizyonculuk alanında faaliyet gösteren kuruluşun, Türkiye’nin kaosa sürüklenmek istendiği geçmiş yıllardaki sansürcülük anlayışını  hortlattığına, sanatı ve sanatçıyı  kapalı kapılar ardında denetlediğine ve Türkçe bilmeyen Fransız vatandaşı  bir yayın direktörüne Türk sanatçıların Türkçe eserlerinin yayınlanır yayınlanmaz kararını alma yetkisinin verildiğine üzülerek tanık oldum...”

 

Bu sözler üzerine Power Medya Grubu Sibel Alaş’a dava açmış ve duruşma 05/12/2006 tarihinde Sultanahmet Adliyesi’nde görülecek!..
#1 - Ekim 15 2006, 21:34:49
İmzanız kural dışı.

inşaallah  katılır.....
#2 - Ekim 22 2006, 14:58:05
YA SEV YA TERKET
          

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

“Power Media grup adıyla , büyük sorumluluk isteyen Radyo ve Televizyonculuk alanında faaliyet gösteren kuruluşun, Türkiye’nin kaosa sürüklenmek istendiği geçmiş yıllardaki sansürcülük anlayışını  hortlattığına, sanatı ve sanatçıyı  kapalı kapılar ardında denetlediğine ve Türkçe bilmeyen Fransız vatandaşı  bir yayın direktörüne Türk sanatçıların Türkçe eserlerinin yayınlanır yayınlanmaz kararını alma yetkisinin verildiğine üzülerek tanık oldum...”
haklı yani...inş katılır..power group'un turkiye üstündeki etkisi baya büyük....
#3 - Ekim 23 2006, 23:07:33
İmza kural dışı.

fransız old. için değil
işini iyi yapmadığı için çıkarılsın
#4 - Ekim 23 2006, 23:27:32
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.