Alternatifim Cafe

Günlük Burç Yorumları...

Discussion started on Astroloji

uyuyakalmadığım her sabah  (6)  bu topicte her sabah günlük burçlar olucak  :okey

Tamamlanması gereken işler olabilir ve bu nedenle yeni bir başlangıç yapmakta zorlanabiliriz. Şartları aşırı zorlamamak gerekiyor. Bazı sürpriz gelişmeler planlarınızı alt üst edebilir. Bugün kuralları kabullenmekte zorlanacağız.

Koç'lar bugün tamamlanması gereken konulara yönelmeli. Uzun zamandır ihmal edilen işler planlı olmayı gerektiriyor. İş ortamında beklenmedik gelişmeler onları huzursuz edebilir.

Boğa'lar iş ve keyif veren konuları dengeli bir şekilde yaşayabilir. Ancak, duygularını rahat ifade etmekte zorlanacaklar. Bugün çocuklarla ilgili gelişmeler üzerinde durmak gerekebilir.

İkizler bugün evlerine yönelik değişiklikleri uygulayabilir. Bu arada iş hayatının ihmal edilmemesi gerekiyor.

Yengeç'ler bugün de pozitifler. Duygularını rahat ifade etmek çok kolay. İletişim konuları öne çıkarken düşünceleri ile etkileyici olacaklar.

Aslan'lar maddi konularda gerçekçi düşünmeyi başaracak. Yeni kazanç yolları bulmak onları biraz rahatlatabilir. Harcamalarında abartıdan kaçınmaları gerek.

Başak'lar dikkat çekebilecekleri bir gündeler. Anne ile ilgili uğraşlar gün boyunca oyalayıcı olabilir. Yakınların desteğini almak ise onları rahat kılıyor.

Terazi'ler huzurlu olmanın yollarını aramalı. Duygusal olarak hassas davranışları olabilir. Olaylara iyimser bakmaları lazım.

Akrep'ler sosyal konuların öne çıkacağı ve destek görecekleri bir günde. İleriye dönük olumlu planlar üzerinde durmak faydalı olacak.

Yay'lar için huzursuz bir gün olabilir ama yapmaları gereken pek çok iş var. Artan sorumluluklar, bugün de onları zorlayacak bir noktada olacak.

Oğlak'lar yabancılarla ilgili farklı projeler içinde olacaklar. Bu arada eğitim konusunda yenilikler denemeye devam edebilirler.

Kova'lar ortaklaşa alanda birtakım değişiklikler yapmak isteyebilir. Bu arada eşin para durumuna ait olumlu gelişmeler ortaya çıkabilir.

Balık'lar ortaklıklara ve yakın ilişkilere özen göstermeliler. Farklı girişimler onların kazançlı çıkmasını sağlayabilir.
#1 - Ekim 19 2006, 08:21:37
« Son Düzenleme: Ekim 19 2006, 08:38:30 Gönderen: daisy07 »

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

Terazi'ler huzurlu olmanın yollarını aramalı. Duygusal olarak hassas davranışları olabilir. Olaylara iyimser bakmaları lazım.

#2 - Aralık 02 2006, 21:00:36
s€ni gör€m€y€n gözl€r€ inat
s€ni hiss€d€m€y€n €ll€r€ inat                   
s€ni bir türlü bana g€tirm€y€n                        
zamana inat s€ni s€vm€kt€n

VAZG€ÇM€Y€C€ĞİM...............

xX_NightmarE_Xx

hani bugnün burç yorumlarıı :(
#3 - Aralık 04 2006, 23:50:57

AmY

evet hani.???
#4 - Aralık 07 2006, 13:14:57

hani nerde bugününkiler hala uyanamadın mı  (6)
#5 - Aralık 07 2006, 19:23:15
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

Hergün yazıcam demişsin 2 ay olmuş yoksun :D
#6 - Ocak 17 2007, 10:41:57
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.