Alternatifim Cafe

Ölmeden Önce Bunları Yapın

Discussion started on Konu Dışı

- Yağmurlu havada taksi durdurun,şöföre saati sorun ve kapıyı kapatıp yürümeye devam edin.
- En sevdiğiniz şarkıyı,yanlış bildiğiniz bölümlerine aldırmadan,avaz avaz bağırarak söyleyin.
- Film çıkışında bir sonraki matineye gireceklerin duyacağı bir şekilde filmin sonunu söyleyin.
- Tommiks arasına ders kitabı koyun.
- Süper markette market arabasını ağzına kadar doldurup,arabayı çaktırmadan bi köşede bırakarak hiçbirşey almadan dışarı çıkın.
- Atlıkarıncada altılı ganyan kuponu doldurun.
- Piknikte çizgili pijama giyip futbol oynayın.
- Otobüste bi çocuğa yer verin.
- Hergün yürüdüğünüz yoldan eve dönerken yolun yarısında eve kaç adım kaldığını tahmin etmeye çalışın.Sonrada adımlarınızı saymaya başlayın.
- En sevmediğiniz yemekten 3 tabak yiyin.
- Pizzacıda lahmacun isteyin.
- Mısr yiyin,incir yiyin,üstüne soğuk su için,taşa oturun.Sonrada otobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın.
- Beyin fırtınası yapın.
- Tezata düşün.
- Derbi maçında rakip takım taraftarları arasında çaktırmadan maçı seyredin.
- Ters yola girin.
- Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya doğru mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın.
- Göbek adınızı değiştirin.
- Yolda yürüken "Pardon,saatiniz varmı?" diye sorana "var" diye cevap verip yürümeye devam edin.
- Dedektif tutup modayı takip ettirin.
- Ağzınızla kuş üzümü tutun.
- Sıcak çayı parmağınızla karıştırın

kesinlkle alıntı

#1 - Ekim 13 2006, 19:21:07
« Son Düzenleme: Ekim 15 2006, 16:16:51 Gönderen: Zeynep Büşra »
...

*__M-@-s-s-@-c-r-e__*

kesinLikLe süper :muhah teşekkürLer ii geLdi :okey
#2 - Ekim 13 2006, 19:27:39

tühh 20 de 15 e gitmiş, ölücez be :D
#3 - Ekim 13 2006, 19:29:23

ehehe çok güsel ya yapmak lasım saol  :)
#4 - Ekim 13 2006, 19:30:29
ѕαу αşкα...υмυ∂α кα∂αя... çıкмαzѕαм тєкяαя уυм..!!

- En sevdiğiniz şarkıyı,yanlış bildiğiniz bölümlerine aldırmadan,avaz avaz bağırarak söyleyin
- Piknikte çizgili pijama giyip futbol oynayın.
- Hergün yürüdüğünüz yoldan eve dönerken yolun yarısında eve kaç adım kaldığını tahmin etmeye çalışın.Sonrada adımlarınızı saymaya başlayın.
- Beyin fırtınası yapın.
- Ters yola girin.

Bunları yaptım. Digerlerinide insallah en kısa zamanda yaparım.
Paylasım için tesekkurler.
#5 - Ekim 13 2006, 19:31:36
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

yorumlrnz için tşkrler arklar hpnzn bunları yapması dileğyle :))
#6 - Ekim 13 2006, 19:32:41
...

- Tommiks arasına ders kitabı koyun.

- Atlıkarıncada altılı ganyan kuponu doldurun.

Mısr yiyin,incir yiyin,üstüne soğuk su için,taşa oturun.Sonrada otobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın ( arabayla çıkmıştım bu kabulmü :D )

- Ağzınızla kuş üzümü tutun.

bunlarıda yapmam lazım be
#7 - Ekim 13 2006, 19:44:47

Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya doğru mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın. 
Dedektif tutup modayı takip ettirin.
- Ağzınızla kuş üzümü tutun. ...

bunları yapmak çok eğlenceli olurdu gerçekten...
  saoll paylaştıın için.. :))
#8 - Ekim 14 2006, 15:43:10
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

tR!gonometR!k

oldu cnm görürsem söylerim  :)
#9 - Ekim 14 2006, 15:45:34

delikadir

- Mısr yiyin,incir yiyin,üstüne soğuk su için,taşa oturun.Sonrada otobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın.

- Yolda yürüken "Pardon,saatiniz varmı?" diye sorana "var" diye cevap verip yürümeye devam edin.

:kop :kop :kop bunlar süper ya eline sağlık
#10 - Ekim 14 2006, 15:47:43

Film çıkışında bir sonraki matineye gireceklerin duyacağı bir şekilde filmin sonunu söyleyin.
Süper markette market arabasını ağzına kadar doldurup,arabayı çaktırmadan bi köşede bırakarak hiçbirşey almadan dışarı çıkın.
bunları yaptım
Yolda yürüken "Pardon,saatiniz varmı?" diye sorana "var" diye cevap verip yürümeye devam edin.
bunuda yapmak isterim yapıcamda :urfa
#11 - Ekim 14 2006, 18:35:09
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

kioptum kioptum kioptum
şu saat sorma meselesini hep yapmak istemişimdir. saoll kesin yapcam da ne zaman ölceğimizi nerden bilcezz :alala
#12 - Ekim 14 2006, 18:37:31
The Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers

kioptum kioptum kioptum
şu saat sorma meselesini hep yapmak istemişimdir. saoll kesin yapcam da ne zaman ölceğimizi nerden bilcezz :alala
ilk fırsatta yapmaya çalış işte ;)
yazıyı çok begndm özellkle Mısr yiyip,incir yiyip,üstüne soğuk su içip,taşa oturup otobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkma fikri :sizo
#13 - Ekim 14 2006, 18:44:13
yeni şeyler yeniler mi hayatı???

PisiPisiKOPATIM58

- En sevdiğiniz şarkıyı,yanlış bildiğiniz bölümlerine aldırmadan,avaz avaz bağırarak söyleyin.  
- Süper markette market arabasını ağzına kadar doldurup,arabayı çaktırmadan bi köşede bırakarak hiçbirşey almadan dışarı çıkın.
- Hergün yürüdüğünüz yoldan eve dönerken yolun yarısında eve kaç adım kaldığını tahmin etmeye çalışın.Sonrada adımlarınızı saymaya başlayın.  (Bugün Yaptim... :4)
- Ters yola girin.
- Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya doğru mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın.

Bende BunLari Yaptim... :D aLLah izin Verirse öLmeden Önce DigerLerinide Yapcam.... (6)

#14 - Ekim 14 2006, 18:44:43

:muhah çok gıcık şeylermiş bn de bazılarını yaptım ama diğerlerini de en kısa zamanda inşallah :sizo
#15 - Ekim 14 2006, 18:48:20

angelfb1907

ben bunu hep yapıyorum...
Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya doğru mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın... kioptum
#16 - Ekim 14 2006, 18:56:21

:kop :kop :kop :kop hepsini yapacak vaktim olmadı ama kesın bişeyler  yapılır Bundan SOnra  kioptum kioptum kioptum
#17 - Ekim 14 2006, 19:00:03
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

T!Z!C!K

- Hergün yürüdüğünüz yoldan eve dönerken yolun yarısında eve kaç adım kaldığını tahmin etmeye çalışın.Sonrada adımlarınızı saymaya başlayın.  (Bugün Yaptim... :4)
- Ters yola girin.

Bende BunLari Yaptim... :D aLLah izin Verirse öLmeden Önce DigerLerinide Yapcam.... (6)

aynen bende yaptım bunları :nohashas

bi yere not edip sürekli çantada bulundurmak lazım bunları  :sizo
#18 - Ekim 14 2006, 20:04:38

bi kısmını yaptım ama bunlar ÖZGÜRLÜĞÜN SESİ bnce... :okey
#19 - Ekim 14 2006, 21:45:31
Enjoy the silence.

yarısından fazlasını yaptım... ama bazılarının sonuçlarına katlanması kötü oluo yavv :kioptum

paylaşım için tşkkrler merve..
#20 - Ekim 14 2006, 22:24:58

sdce...

Sweetcino

8 9 tanesını yapmısım saat guzel fıkır yapacam :muhah :muhah saol paylasmın için
#21 - Ekim 15 2006, 16:09:09

Yağmurlu havada taksi durdurun,şöföre saati sorun ve kapıyı kapatıp yürümeye devam edin. taxici daha erken davransın ruhunza elveda.
 Piknikte çizgili pijama giyip futbol oynayın. ölmeden önceki en rezil halim diyip hatırlayın
Süper markette market arabasını ağzına kadar doldurup,arabayı çaktırmadan bi köşede bırakarak hiçbirşey almadan dışarı çıkın. aa  bu çok zewkli olur işte

Mısr yiyin,incir yiyin,üstüne soğuk su için,taşa oturun.Sonrada otobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın. sonrada sonrası malüm. bir kaç durak sonra eyvah ötobüs kaçtı deyip yollarda rezil olursunuz .
teşekkürler hepside süper. ellerine sağlık    :cicek
#22 - Ekim 19 2006, 12:44:29
herkesin üç kişiliği vardır
sahip olduğu
ortaya çıkardığı
sahip olduğunu sandığı   
                               artıkk  nefes alıyorum !!!!!! uçurumun kıyısından  yaşamın boşluğuna bıraktım kendimi . öyleyse bende varım bu hayatta . hiç bir şeyi umursamıyorum artık unuttum giti . ama sadece pişmanlıklarım war ...

(hepsi ii de) Ters yola girin.bu olmaz olamazzzz
#23 - Ekim 19 2006, 15:50:00
SEAN PAULLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!

yorumlarınız içinnnn :)) :cicek
#24 - Ekim 23 2006, 21:51:42
...

ewrem

ben bunu hep yapıyorum...
Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya doğru mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın... kioptum

Buna kızıyorlar &o (6)
Deniycem, zevkliymiş.. ;)
#25 - Ekim 23 2006, 21:54:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.