Alternatifim Cafe

Bir Metalcinin Düğünü Nasıl Olur=)

Discussion started on Metal

gelinliim ve makyajım böle olsa annem bni evlatlıktan reddeder :D
#51 - Mart 10 2007, 17:14:40
İmzanız kural dışı.

kelis

qeLin krem renqi qb danteLLeri sarkan bi qeLinLik qiyer,pembe ince bir far çekerek ağLamış qb bir qörünüm verir/amy lee bunu çok yapıo),bordo bi ruj sürer,biLekLikLer bağLar fLn takar.
damat saçLarını düz fön yaptırır.muhtemeLen hafiften uzun ve siyahtır zati.qözLerine siyah kalem çeker.
davetLiLer deri fLn takar.düğün dansı sweet dreams le yapıLır.sanatçı oLarak amy Lee fLn çaırıLabiLir.
#52 - Nisan 02 2007, 16:38:29

cift'in romantik dansi da manyac Olur herhalde :)))
#53 - Nisan 03 2007, 00:14:16
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

eğer amaç metalci düğünüyse güzel demişsiniz ama eğer farklı olsun derseniz önerim şudur

Damat gelinlik gelinde damatlık giysin :Ç :Ç (6)

wuuu eed nan çok deişik ßi fikir :muhah
#54 - Nisan 03 2007, 16:45:23
hąyąτımą hξr gĩrξn ßĩ mutLuLuk kąττı..kĩmĩLξrĩ gξLĩrkξn..kĩmĩLξrĩ gĩdξrkξn

davetiye nasıl olcak????
#55 - Nisan 05 2007, 21:42:40
SöYLe CaNıM SeVgiLiM

HaYaT BiZe oYuN oYNuYoR oLaBiLir Mi

YoRGuN GiBi BiR HaLin VaR,

DuYGuLaRıN KaRıŞıK oLaBiLiR Mi?....

----TÜRKÇE'Mİ TÜRQCHELESHTİRMEYİN!!!----

7 dn 12 ye kadar normal bi düğün.sonra rock partisi sabaha kadar amaaaaaaaaaaaannnn sabahlar olmasınnnnn
#56 - Mayıs 17 2007, 19:57:20
bir resimdi bu geceden...

bnce düğün bile olmamalı bn istemezdim açıkçası
#57 - Mayıs 17 2007, 20:10:50
I'm too weird to live,but much too rare to die...

davetiye nasıl olcak????
siyah bı kağıdın uzerinde kanla yazılmıs düğünümüze koşun ifadesi  olacak
#58 - Mayıs 17 2007, 22:57:42
noktalı virgül

gelinlie hayır! bence
#59 - Mayıs 18 2007, 02:48:07

siz hayaL kurmaya devam edin:) fakat ben düğünümü tıpkı hayallerinizdeki gibi yapıcam :) geLinLik beyaz oLabiLir..ben damat oLarak takım eLbise giyebiLirim. ama asLa öyLe oyun havaları fiLAn çaLmaz :) bLack metaL ßiraz abes kaçar :) ama death metaL düğünde 10 numara gider:P diye düşünüyorum :)
#60 - Mayıs 29 2007, 03:41:34
Hey, you wanna go crazy tonight!
Let me hear you shout and scream

Buda mı kural dışı?

insanlar karanlıkta kaybolabilrr:muhah
#61 - Ağustos 03 2007, 22:05:32

_DaRkdreams_

Pogo yapılır
Kız tarafıyla erkek tarafı  (6) (6)
#62 - Ağustos 03 2007, 22:09:59

tR!gonometR!k

Benim düğünüm Türk geleneklerine uygun olarak yapılacak bir kere[inşallah]. :) Metalmiş şuymuş buymuş dinlemem. Beyaz gelinlik giyilecek,damat yine takımını  giyecek.Kına gecesi zaten ayrı, davul zurna hobaaaa  :halay :teyy Siz de boş hayaller kurmayın derim, şuaraya yazdıklarınızın biri bile olmayacaktır. :) Danimarka'da ,İsveç'te falan yaşamıyorsunuz.Ha oraya gidip yaparsanız bilemem. : p Düğünümde kesin "Fadime'nin Düğününü" çalarlar bizim buralarda böyle. (6) Ya da " oy farfara farfara gelin de girmiş şalvara" falan. (6) Olsun ben seviyorum kültürümüzü. :)
#63 - Ağustos 04 2007, 09:43:51
« Son Düzenleme: Ağustos 04 2007, 09:44:52 Gönderen: poisOFsoul »

matrak olr:P
#64 - Ağustos 04 2007, 18:35:52

ßenim düünüm $öLe oLcak du annatiim  :muhah

siah qeLinLik , siah fiLe coRaf ama ßenim fiLe coRafımın teqi kayßoLdu  X( neisem soRacııımaa kıRmısı conweRse yada wans  :4 haLay müsüqü oLaRak cRadLe of fiLth' den- anqeL of death caLcak dans müsüqü oLaRank iseee ewanescence'den lithium  muhaha qeRci haLayda ßöLe  kafa saLLıcakLaR  ::yea ama  ossun 

ajaßam nası ßi qeLin oLaRım  :oops hayaLi ßiLem qüseL yhaaa.. ouff ßööLee qitaRistLeR oLcakk  rockbnd rockbnd ßide düüne hayko`m qeLse tam süfeR oLaR  :gitar öLeRim onaa öLeRim  X( :ask

#65 - Ağustos 05 2007, 16:00:23

* Yine de ßen †opaRLadım yeRden kaLßimin kıRıkLaRını..SıRf ayakLaRına ba†masın die...

YA bende 2 gün önce norml bi düğüne gittim siyahlar içinde kimse yanıma yaklaşamadı herkes bana bakıyodu mal mal :sizo
bide eylemden aman çalmaya başladı ALLAHIM bi oynamaya başladılar herkes ayakta ben oturyom bide benim siyah kalem akmış allahtanki düğün bitmeden geldim yoqsa kafayı yicektim yha :yeah :yeah :yeah
#66 - Ağustos 12 2007, 15:07:13
öη¢є тσρяαктıм şιм∂ι αğαç σℓ∂υм  ∂єяуα ∂єηιzℓєя gιвι ∂αℓgαℓαη∂ıм şιм∂ι ∂υяυℓ∂υм  кєη∂ιмι вυz gιвι çσк ѕєят zαηηє∂єя∂ιм мєğєя ηє кσℓαумışıм нємєη єяιуινєя∂ιм!!!
нєя şєу ∂üη gιвι ιηαη gєℓιя gєçєя вιℓємєzѕιη  кıумєтιηι нαуαт вιzι ιçєя!..

ben izledm yah :D bam margeranın düğününü gerçi gelin metalci deildi ama böle düünde bam takım elbise gipi bişi giymşdi takılar takmşdı kıravat yokdu tabi böle düğüne ıggy pop gelip konser wermşdi falan güsl olur ya :D ayrıça mm diye geçme ! :@
#67 - Ağustos 12 2007, 16:40:24
imza kural dışı..

Ben Öle Duğunumu Filan Çırağan Saraylarında İstemem...!Her Hangi Bir Rock Fest.te Olmasını İsterim Sahnede Kıyılsın...!Bende Böle Siyah Bi Deri Pantolon...Beyaz Gömlek Kravat Kesınlıkle Yok(Kravat=Tasma)...!aYAKKABI oLARAK tA bİ sPOR aYAKKABI...!
#68 - Ağustos 12 2007, 16:50:35
İmzanız kural dışı.

gelinlik siyah olsa, ama pofuduk bişey olmasa iyi olur. hatta gelin elinde çiçek yerine gitar taşısın :gitar asla topuklu ayakkabı olmas ya bot ya da converse olmalı dans müziği dnce evanescence-you ya da başka bi slow-rock..halay olarak :teyy...ne halayı yaa şöle eğlenceli rock bişeyde herkes zıplasın :parti mesela  kaiser chiefs-ruby zuhaha  soona sıra göbek atmaya gelince dnce2 avril lavinge- my happy ending'de sallanarak zıplarız ama düğünün sonunda gelin çiçek yerine gitarı atarsa onu rock'tan men ederizz  :lookout:
#69 - Ağustos 12 2007, 18:09:25
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

lan ben bu mesajı rockerin düğünü diye yazdım yaa uffff :(
#70 - Ağustos 12 2007, 18:10:46
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

Alin size metalcilerin düğünü haha kioptum :kop

Bu daha çhok hortlakların düğününe bensedi yaffss :kop

:hönk  one ya puaahahha :D  onnar çinli olsa gerek zate çinlilerden bunu beklerm :D ki çinnineri hiç sefmem böyk
#71 - Ağustos 12 2007, 18:16:42
imza kural dışı..

gelin herkesin dediği gibi siyah fileli çorap siyah converse yada bot gelinlik siyah ama diz üztünde
damat siyah jean üstüne siyah grup t-shirtü veya siyah herhangi bir bluz saçlar erkeğin didik yada gzl bi model kızın düz fön olabilir tost olabilir farketmez rock barda olur düğün yada tinercilerin olduğu duvarların grafittiyle süslendiği bir çıkmaz sokak olabilir  ::yea  takı deri ve metal şeyler olabilir ama ben böyle bir düğün istemem

katılıorum, çok doğru, aynen
#72 - Ağustos 13 2007, 13:46:05

Siz de boş hayaller kurmayın derim, şuaraya yazdıklarınızın biri bile olmayacaktır. :) Danimarka'da ,İsveç'te falan yaşamıyorsunuz.Ha oraya gidip yaparsanız bilemem. : p
Harbiden yaa bence de kimse cesaret edip burdakilerin hiç 1ini yapmas (6)
#73 - Ağustos 13 2007, 14:02:21
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

rockçı ya da metalci diye siyah gelinlik olcek yok gothic olcek yok deri olcek yok o olcek yok bu olcek :sizo püf saçmalık ya yapmayın dış görünüş bu kadar da önemli değil bu kadar abartı özentilikten baska birşey olmaz :hımm
#74 - Ağustos 13 2007, 14:28:23
« Son Düzenleme: Ocak 16 2008, 18:07:11 Gönderen: _violet_ »

Yok öyle bi Dünya.!  

şindi ilk önce düğün böyle karanlık, dumanlı, göz gözü görmeyen bi mekanda olur!!!
sonra damat siyah deri pantolan fln giyer ztn gelinde üstüe straptez siyah bişi ve altına saçak saçak siyah diz üstü bi etek giyer altına çeker siyah çizmeleri!!!
rammstein+marliyn manson fln gelr sanatçı olarak düğüne(piyanist şantör kioptum )
are u dead yette damat ve gelin sahneye çıkıp kafa sallarlar!!!slow parça olarakta eva'dan my immartol fln çalarlar yada epica!
aslında fena olmadı yaa!!!insanlarda takı olarak zincirli tasma fln takarlar  zuhaha  :kop   :nanik
#75 - Eylül 09 2007, 22:46:27

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.