Alternatifim Cafe

Hande Ekrandan Hızlı Geçti

Discussion started on MagazinHande Ataizi, "Sev Kardeşim" dizisinin kadrosundan çıkartıldı. Bölüm başı aldığı paranın artırılma teklifi reddedilen Ataizi, yaptığı anlaşma gereği konu hakkında konuşursa yapımcı firmaya 100 bin dolar ödeyecek.

Kariyerinde yaşadığı durgunluk döneminin ardından aniden yükselişe geçen Hande Ataizi'nin iş hayatı üzerinde şu sıralar yine kara bulutlar dolaşıyor. Ünlü oyuncu arka arkaya önce "Sev Kardeşim" dizisindeki rolünden oldu, ardından da "Pişşti" programındaki yerini Ajda Pekkan'a kaptırdı.

25 MİLYARA ÇIKARIN

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi "Sev Kardeşim"deki kaymakam rolüyle çıkışa geçen Hande Ataizi'nin planları altüst oldu. İddiaya göre Ataizi, dizinin yeni bölümlerinde rol almak için bölüm başı ücretinin 25 milyara çıkarılmasını istedi. Ancak Ataizi'nin bu isteği, yapımcı firma tarafından reddedildi ve anlaşma feshedildi. Konu hakkında konuşan yapımcı Osman Yağmurdereli, "Doğru, Hande diziden ayrıldı ama bütçede anlaşamadığımız için ayrılmak istemesi gibi bir durum söz konusu değil" dedi.

2 PROJE DAHA İPTAL

Hande Ataizi'nin, Cem Davran'la birlikte sunduğu "Bunu Yayında Söyle" adlı program da, reyting alamadığı gerekçesiyle rafa kaldırıldı. Tüm bu sorunlarla uğraşan Ataizi, "Pişşti"deki sunuculuk görevini de Ajda Pekkan'a kaptırdı. "Pişşti" için bölüm başı 25 milyar istediği öğrenilen Ataizi'ye yapımcı firma red yanıtı verdi. Ataizi yerine Pekkan'la çalışan "Pişşti"nin yapımcısı Abdullah Oğuz, "Aramızda para pazarlığı bittikten sonra kendisine açtığımız davayı geri almamızı isteyince kendisiyle çalışmama kararı aldık" dedi.

Üç projesi birden biten Hande Ataizi, geçmiş yıllarda da benzer haberlerle gazete manşetlerini süslemişti.

Kanal D'de yayınlanan "Sev Kardeşim" dizisindeki kaymakam rolüyle çıkışa geçen Hande Ataizi'nin planları altüst oldu. Bu sezon Cem Davran'la "Bunu Yayında Söyle" adlı programa başlayan, aynı günlerde de "Pişşti" ekibine katılma hazırlıkları yapan oyuncu, birbiri ardına işlerini kaybediyor. Önce "Sev Kardeşim"in kadrosundan çıkarılan Ataizi, ardından da "Pişşti" ile yollarını ayırdı.
#1 - Eylül 27 2006, 22:00:00
İmzanız kural dışı.

bu kadın çok çirkinnn öğğkkk  :hii?
#2 - Ekim 03 2006, 14:36:34
Enjoy the silence.

T!Z!C!K

çirkinlikle alaksı yok iyi veya kötü oyunculuk yada kişilikle alakalı bütün bunlar...
#3 - Ekim 07 2006, 12:56:45

dark

Oyunculuğu için yorum yapamam..ama bazı insanlar ellerinde bulunan meziyetleri para ve kötü amaç uğruna heba etmekte..buda onlardan biri..bu güne kadar çevirdiği sadece bir tek filmi duydum...ama magazin haberlerinin sayısı belirsiz..işte sürekli kaybetmesinin sebebide bu..
#4 - Ekim 07 2006, 13:01:35

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.