Alternatifim Cafe

Osman Sınav "Pars" ile geliyor

Discussion started on Magazin

Kurtlar Vadisi filminde mafyayı çökertmeye çalışan Osman Sınav şimdi de uyuşturucu sorunana el atıyor.Sınav yakında çekimlerine başlayacağı Pars adlı filminde Afganistan'dan başlayıp Avrupa ve Amerika'ya kadar uzanan uyuşturucu trafiğini çökertecek.

Pars'ın gerçek anlamda Türkiye'nin ilk polisiye filmi olacağını söyleyen ünlü yönetmen filmin hikayesinin, narkotik polisleri, uyuşturucu baronlarının uluslarası bağlantıları ve okullarda uyuşturucu kullanımı üzerine kurulduğunu söylüyor.

DİŞİ PARS ÖZGE ÖZBERK

Pars'ın devamının da olacağını söyleyen Osman Sınav filmine neden 'Pars' adını koyduğunu da şöyle açıklıyor; Devamlarını çekeceğim için bu ilk filmin tam adı 'Pars Kiraz Operasyonu' olacak. Pars zifiri karanlıkta bile göreebilen avına çok sessiz yaklaşan sabırla en uygun zamanı bekleyen, ve tek bir aksiyonla avını bitiren bir hayvandır. Narkotik polisleri de kendilerine amblem olarak parsı kullanırlar. Bu yüzden adını 'Pars' koydum.

Sınav filmde erkek parsı Mehmet Kurtuluş, dişi parsı ise genç oyuncu Özge Özberk'in oyanayacağını söylüyor ve Pelin Batu, Selçuk Yönetem ve Uğur Polat gibi oyuncuların da önemli rolleri olacak diyor.
#1 - Ekim 07 2006, 09:58:08
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.