Alternatifim Cafe

Hiç ölümden döndünüz mü??

Discussion started on Kişisel

oo hemde kaçkere 
7 veya 8 yaşlarında okula gidiyom tiren yolundan geçmek zorundayım giderken işte birgün okula giderken tireni fark etmemişim dalgın dalgın geçiyom işte bi anda biri beni iteledi öle kurtuldum

ikincisi denizde yüzerken iki ayağımada kramp girdi arkadaşım kurtardı

üçüncüsü ameliyat oluyodum ameliyat boyundan 12 saat sürdü kan kaybından ölüyomuşum işte son anda direkten dönmüşüm

dördüncüsü anjiyografi oluyorum damara soktukları tel yanlışlıkla damarı deliyo iç kanamdan gidiyodum

beşincisi ikinci ameliyata 18 saat sürdü gine boyundan kalbim durmuş elektro şokla canlandırmışlar 1 ay yoğun bakımda kaldım sonra

altıncısı bi kavgada kafama yediğim bi sopayla beyin sarsıntısı geçirdim

ya yeter şimdi ölümü bekliyoz nezman gelcek( bunların hepsi gerçek inanmayan varsa raporlalar kanıtlıyım )
#26 - Mart 13 2006, 14:48:31
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

daniel7226

2 kere oyle bırsey oldu (:

bir kere bıcaklandım (bunu yapan kısı abım) eger 6 cm daha sola gelse kalbe gelıomus orda kefenı yırttıgım

gecen senede hazıran ayında arabayla kaza yaptık ama sadece kolumla bacagım kırıldı (:

ama bırde sımdı gorun benı yenıden dogmus gıbıyım valla yasamayı sevıyorum :D:D:D
geçmiş olsunda geçmiş zaten abim ne çok sefiyomuş ya seni inanamadım vala insan kardeşini bıçaklar mı

evet bıraz garıp bır ılıskımız var onunla hıc anlasamıyoruz o öldürücek zaten benı bundan eminim yanı (:
#27 - Mart 13 2006, 16:28:15

TwoChe

bende bi kez ölümden döndüm...aslında komik bi hikaye ama o gün bana öle gelmiodu  :agla
kaç yaşında olduğumu hatırlamıorum ama saklambaç oynadığım dönemlerdi küçüktüm yani :D
bizim apartmanın altında saklambaç oynarken kafama kürek düştü demir kürek...ben tam ddim hangi gerizekalı attı bunu suratımdan bişeyin kayıp gittiğini hissettim ve sona bi baktım kan bir çığlık attım sona arkadaşlarım beni eve götürdü ben bayılmışım gözümü hastanede açtım hemşire kanayan yere iğne vurdu bende bu hemşire gitsin salakmı ya oraya iğnemi vurulur ddim doktor dikiş atarken söylenip durdum..bana nasıl oldu ddi bende biri kafama kürek attı ddim gülmeye başladı sinir oldum bende sona kaltım o sırada ip koptu ve bnm yarığım açıldı sona gene bayıldım işte o günden beri böleyim :D
#28 - Mart 13 2006, 19:40:31

4 defa azral kardeş uğradı ama başaramadııı   :)
#29 - Mart 14 2006, 20:47:39
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

herkesin başına bişi gelmiş sayılır  :hönk
#30 - Mart 15 2006, 15:45:11
İmza Kural Dışı

faitHleSs

herkese geçmiş olsun yaa ... ya yazlıktaa gecenin bi yarısı yürüyüş yolundan giden bi motosikletli çarpıyodu bana .. yüreğim ağzıma gelmiştii  :nawty
#31 - Mayıs 07 2006, 14:56:26

evet. Alışkanlık oldu artık. Ayda bir dönerim. Döner döner dururum  :)
#32 - Mayıs 07 2006, 15:36:53

suvi

bende döndüm mahallede bisiklet sürüodum sokaktan hızlıcana çıktım araba geliomuş arabanın ani fren yapmasıyla kurtuldum
#33 - Mayıs 07 2006, 16:29:53

bnm başıma 2 olay geldi öle ::

1-)bnm başıma çok acayip bi olay geldi.şimdi tarihini hiç unutmuyorum(daa dorusu unutamıorm)tarih:10 ocak 2004 saat 13:00-13:30 arası... mevsim kış.bende abimle kartopu oynuorm.daa bizim çiflie bekçinin evi yapılıo.inşaat demirleri,tenekeler,kesici alet olarak bi tek testere (kocaman olanından)yoq.bnimde boazlarım arıo souktan .o anda hapşırdım ve abimin de huyudur hapsıranların sırtına bi kere vurur yane işte bn konuma döniim hapşırdım ve abim sırtıma vurdu .tam ayaamın altı da buz tutmuş işte abim bana vurunca bnde buzdan sebep kaydım ve düştüm.düşümce işte tam önümde ağzı açılmş teneke var .o teneke bnm kafamı yardı ne iştirki kafamı yarmış ama bnm bi damarım gösüküo am damarın önü ve arkadaki etin bi bölümü acıık kesik ama damar ortada

yani kısa özetle teneke bnm damarımın önünü bide arkasını yarıo. damarı atlıo. nası iş bn hala anlamış diilim yane. hala düşünüom nası oldu die ama hala anlayamadım 0olayı işte kışın ortasında 2 saat bekledikten sora araba bulduk (otostop çektik)hastaneye gittik(özel hastaneye tabii bn devlet hastanesine gitmem)başıma 3 mü4 mü içşte he 4 dikiş attılar büssürü melhem fjn verdiler bi ay sora iz fln hiç bişi kalmadı  (orda ölümden döndüm yane damarım kesilseymiş şimdi bn yaşamıo olcektim)

2-)bi keresinde yaz ayındayız bnde denizde yüzüorm(ama artık sadece havuzda yüzüom bu olay 1 sene önce oldu).babam,abim,bn (annem yüsme bilmes)yüsüos işte bizim geleneksel boulma yalanı oynumus vardır babam la abim işte tam 1 cm önümde durur ben de boluluorm yrdm edin! die baarırım babamla abimde geldik geldik kurtarcas seni die sölenirlerdi işte gene o oyunu oynuoduk babamla abim önümde (ama o olduumus yer çok derindi ve temmuz sonları ağustos başlarına yaklaşıodk tam denizde çukur oluşma vakti)baarmaa başladım işte abimle babam geliolr tam o anda salk bi kızın topu kaçtı kızın elinden kaymış babamla abimde topu almaa gitti bi anda (denizde oldu)kumun içinde çukur oldu ve çukur bni çekmee başladı bnde ellerimi havaya kaldırıorm baarıorm ama denizin içindeyim dizime kdr kumun iiçine gömüldüm suyun içinde olduu için sesim duyulmuomuş ellerimi sallıom baarıom kimse bni duymuo hala çekio bni kum allahtan tam o anda babama annem kız bouluo demiş te babam öle anlamış bnm boulduumugeldiler çektiler bni eer 1 sanie daa gelmeseymiş bn ölücektim cierler su doldu bnm hala unutamıom yasarkn bile irme denize dio annem
#34 - Mayıs 07 2006, 16:35:01
« Son Düzenleme: Mayıs 07 2006, 17:20:46 Gönderen: cr@zy »
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

faitHleSs

ayyyy geçmiş olsun yaaa ... içim ürperdii
#35 - Mayıs 07 2006, 16:48:34

Allah'a şükür hayır :hönk
#36 - Mayıs 07 2006, 16:50:35
İmzanız kural dışı

bnm başıma çok acayip bi olay geldi.şimdi tarihini hiç unutmuyorum(daa dorusu unutamıorm)tarih:10 ocak 2004 saat 13:00-13:30 arası... mevsim kış.bende abimle kartopu oynuorm.daa bizim çiflie bekçinin evi yapılıo.inşaat demirleri,tenekeler,kesici alet olarak bi tek testere (kocaman olanından)yoq.bnimde boazlarım arıo souktan .o anda hapşırdım ve abimin de huyudur hapsıranların sırtına bi kere vurur yane işte bn konuma döniim hapşırdım ve abim sırtıma vurdu .tam ayaamın altı da buz tutmuş işte abim bana vurunca bnde buzdan sebep kaydım ve düştüm.düşümce işte tam önümde ağzı açılmş teneke var .o teneke bnm kafamı yardı ne iştirki kafamı yarmış ama bnm bi damarım gösüküo am damarın önü ve arkadaki etin bi bölümü acıık kesik ama damar ortada

yani kısa özetle teneke bnm damarımın önünü bide arkasını yarıo. damarı atlıo. nası iş bn hala anlamış diilim yane. hala düşünüom nası oldu die ama hala anlayamadım 0olayı işte kışın ortasında 2 saat bekledikten sora araba bulduk (otostop çektik)hastaneye gittik(özel hastaneye tabii bn devlet hastanesine gitmem)başıma 3 mü4 mü içşte he 4 dikiş attılar büssürü melhem fjn verdiler bi ay sora iz fln hiç bişi kalmadı  (orda ölümden döndüm yane damarım kesilseymiş şimdi bn yaşamıo olcektım)

Valla cok gecmis olsun cr@zy! Ucuz atlatmissin gercekten...  :agla

Ben hatirlamiyorum hic ölümden döndüm mü dönmedim mi; ama öyle birsey olmus olsaydi kesin hatirlardim, yani olmamis Allah'a Sükür...

Ama atlatanlara cok gecmis olsun...   :kapi
#37 - Mayıs 07 2006, 16:53:44
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

1 hafta once arabayla 4 takla attık noramalde ön camdan ucmam gerekiomuss ama ben sadece kafamı vurdum kafam yarıldıı baska bi şe olmadı arabada 3 kişiydik en agır yaralı benim sadece kafamda bi yarık var baska bi şe yok ama takla atarken nasıl korktugumu size anlatamam yasamanızz lazım dicem ama allah kimseye yasatmasınnnn
#38 - Mayıs 11 2006, 22:10:02
imzaaaa :D

daha dün akşam benim motorla (900 CC honda) gezerken.arkadaş dediki ver ben sürim . evet motoru verdim ama .sonra yeri öpmek zorunda kaldıkkk  :sizo...
#39 - Mayıs 12 2006, 15:01:58
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

evet bi kere olmustu allah hepimizi korusun diyim çok kötüydü  :hönk
#40 - Mayıs 12 2006, 15:04:24
║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║ 

evet ben ölümden döndüm amelleyatta...iyi ama allaha şükür ucuz atlattım :)
#41 - Mayıs 13 2006, 06:29:48

bu yıl ameliyat oldum ameliyattan ölü çıkma riskim çok yüksekti ama kefeni yırttık :agla
#42 - Mayıs 13 2006, 21:52:58
...... :)))))))))

bu yıl ameliyat oldum ameliyattan ölü çıkma riskim çok yüksekti ama kefeni yırttık :agla

Cok gecmis olsun canim yaaa :agla
#43 - Mayıs 14 2006, 10:19:28
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

geçmiş olsun....kimsenin başına vermsin....
#44 - Mayıs 14 2006, 11:55:52
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

hyr asla olamaz yaa :)
#45 - Mayıs 14 2006, 11:57:17

Geçenlerde yolda gidiodm ark. Kolumdan geri çekmeseydi eziliodm.... :nohashas
#46 - Mayıs 14 2006, 16:36:48
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

saolun geçti saten ,ben 9 canlıyımdır :)  :)) :muhah
#47 - Mayıs 14 2006, 16:50:08
...... :)))))))))

gecen cuma sabah okula giderken servisin jant kapagı cıktı söförde saga cekerkene cukura dustuk bole servıs 2teker ustunde kaldı ındık servısı cukurdan cıkartılar bındık okula gıttık  :nohashas
#48 - Mayıs 14 2006, 20:18:27

ben asla var olmayacağım içten kayboldum sonu kovalayarak..

Evet denize gidiyoduk arabayı dursun emmi kullanıyor biraz yaşlı dikkati dağılmış yan tarafta düşdüğümüz anda bir takla daha atsak uçurum vardı ama bir takla attık Allah korumuş  :4
#49 - Mayıs 15 2006, 10:52:12
İmzanız Kural Dışı

ZzZeYNePpP_

birincisi tam ölümden dönmek diil ama anlatiim gene de ayağımın üzerinde bi araba yarım saat bekledi!! Olay şöyle gelişti salak kadının biri park yapmaya çalışıyodu bende bi ayağım kaldırımda , bi ayağım yolda arkdaşımı bekliyorum , kadın salak ya arabayı ayağıma park etti , kıvranıyorum dedim ayağımı eziyosun diye bu sefer bi çığlık attı ayyyyyyy diye , salak karı çeksene arabayı bağranakadar neyse eli ayağı dolaşarak çekti de kurtuldum
  ikincisi ben gecenin onkisi dışardan dönüyodum (yanlış anlamayın , 12 yaşındaydım vee kapının önündeydim) neyse eve geldim kapıyı çaldım , bizim sokak kapısı zor açılıyo du ya aslında otomatikte sorun vardı ondan ben pat diye camı itince az daha atardamarı kesiyodu cam , yani 1-2 cm daha sağa gelseydi benim atardamarım kesilecekti ve ben ölcektim :agla
#50 - Mayıs 15 2006, 15:25:14
« Son Düzenleme: Mayıs 25 2006, 18:04:02 Gönderen: ZzZeYNePpP_ »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.