Alternatifim Cafe

Hiç ölümden döndünüz mü??

Discussion started on Kişisel

ben ölümen döndüm.alışweriş yapmıştık ablam ben we annem.ewe metroyla gidecektik.indiğimizde metro gelmişti.o sırada kapıların  kapanma sireni ötüordu.ablam bana binme dedi!ama ben bin anladım we bindim.arkama bi baktım ablamla annem YOK.kapılar tam kapanırken ben metrodan çıktım.çıkmamla beraber kapıların kapanması bir oldu!(ya biraz daha yawaş olsaydım!kapıların arasında sıkışcaktım X( )çok korkmuştum.metrodaki insanlar bana bakıordu!özzellikle kadının teki çok komikti  ben metrodan inerken kadın ay yawrum demişti beni bitek o gldürmüştü.Belki kapılar geri kapancaktı ama metro çoktan harekete geçmiş we ben paramparça olacaktım!!!ama gerçekten çok korkmuştum.o gün bütün gün ya sıkışsaydım die düşünüdm  :hönk bi kerede arabanın altında kalıordum!!!sizinde böle  anılarınız warsa yazarsanız sewenirim ;)
#1 - Mart 03 2006, 16:45:28
« Son Düzenleme: Mart 03 2006, 16:48:28 Gönderen: catlak_kız »
İmza Kural Dışı

allah korumuş güselim seni vala

bende trafik kazası geçirmiştim izmitte sadece kaburgalarım kırıldı  X( allaha şükür ucuz atlattım

saol cnm sanada geçmiş olsun! :ask
#2 - Mart 03 2006, 21:12:49
İmza Kural Dışı

bigün sokakta giderken kızlar peşindem koşmaya başladlar ayağım takıldı düştü...o zaman dedim tamam gittik abi :D
#3 - Mart 04 2006, 11:14:47
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

7-8 yaşndyken kömürlükten aşşa düşmüştüm ama pişe olmadı  :muhah
#4 - Mart 04 2006, 13:56:13
İmza kural dışı.

ben ölümle yaşarım zaten :.dost
#5 - Mart 04 2006, 13:56:50
ÖYLE ÇOK SEVDİM Kİ ONSUZ YAŞADIĞIM HER ANI EKSİK YAŞADIM,ÖYLE ÇOK SEVDİM Kİ ONU YAŞATABİLMEK İÇİN KENDİMİ ÖLDÜRDÜM!...

2 3 yaşlarındayken 2. katın merdiveninden yere düşmüştüm parmaklık yoktu bi kaç kırık vardı ama çok şükür geçti
yaramaz bi kızdım küçükken herkes uyurken ben dışarı çıkıp ezilme tehlikesi atlatmıştım allahtan evin önlerindeymişim de babam görüp kalkmış :muhah
sonra evin çatısından düşüyodum bi keresinde yine babam yetişti üstümdeki bluzden yakalamıştı.. :agla
#6 - Mart 05 2006, 17:04:54
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

şimdi hatrladm 3 -4 sene ewel kusenle denizde boğuluyoduk amcam kurtardı o olydn sora yüzme öğrenmeye karar werdm  :muhah
#7 - Mart 05 2006, 17:45:40
İmza kural dışı.

İSTEDİGİMİZ KADAR ÖLÜMDEN KAÇALIM BİRGÜN GELECEK VE BİZİ ALACAK ::yea
#8 - Mart 07 2006, 13:40:30
İNSAN YAŞAR İNSAN PAYLAŞIR VE İNSAN MUTLU OLUR NE MUTLU YAŞAMAYI BİLENLERE

sea_deniz

küçükken lale topluodum karşıya geçcektim o sırada motorun altında kaldım ama hiçbişi olmadı yaf  (6)

ama bir-2 morluk  vardı anama sölemiim dedim o sırada bisim mahallenin teyzesi hemencecik sölemş  :hii?

bu yüsden anamdan şamarı yedim be  :vur
#9 - Mart 08 2006, 19:59:53

küçükken lale topluodum karşıya geçcektim o sırada motorun altında kaldım ama hiçbişi olmadı yaf  (6)

ama bir-2 morluk  vardı anama sölemiim dedim o sırada bisim mahallenin teyzesi hemencecik sölemş  :hii?

bu yüsden anamdan şamarı yedim be  :vur

güldürdün beni ya  (6) (6) (6)
#10 - Mart 08 2006, 21:04:00
İmza Kural Dışı

sea_deniz

Allah ta bni güldürsün inşallah  :4
#11 - Mart 08 2006, 21:05:33

Allah ta bni güldürsün inşallah  :4

amin cnm   :kisss
#12 - Mart 08 2006, 21:08:30
İmza Kural Dışı

bilmem döndüm mü?? acaba....
#13 - Mart 08 2006, 22:46:41
Dokunduğunda yaşarsın mutluluğu,
O an gökyüzü senindir,ruhunsa ebediyetin

sıradan biri

....
#14 - Mart 09 2006, 09:51:00
« Son Düzenleme: Ocak 19 2007, 01:40:04 Gönderen: sıradan biri »

#15 - Mart 09 2006, 11:38:02
İmza Kural Dışı

ben döndüm valla az kalsın araba carpıodu adam ani bi fren yaptı banada bi kızdıki sormayın  (6) (6) (6)
#16 - Mart 09 2006, 14:40:20

daniel7226

2 kere oyle bırsey oldu (:

bir kere bıcaklandım (bunu yapan kısı abım) eger 6 cm daha sola gelse kalbe gelıomus orda kefenı yırttıgım

gecen senede hazıran ayında arabayla kaza yaptık ama sadece kolumla bacagım kırıldı (:

ama bırde sımdı gorun benı yenıden dogmus gıbıyım valla yasamayı sevıyorum :D:D:D
#17 - Mart 10 2006, 21:38:18

bencede insan kardeşini nasıl bıçaklar ya herhalde kazayla oldu...

ben de bir kaç kere ölümden döndüm

2tanesini hiç unutmam birinde 4 yaşında falandım benim eniyi arkadaşım yan binada oturan ve aynı yaşta olduğumuz burakla beraber evi karsısındaki bakkala gidiyoduk tam karşıya geçerken burakın yolun ortasındaki taşatakıldı (annelerimiz hep karşıdan karşıya geçerken yanımızda bir büyüğümüz yoksa el ele tutuşmamızı söylerlerdi) ben de burakın elini tuttuğuğum için o düşünce ben de düştüm (benim boyum buraktan bir karış falan uzundu) ilerdende bisikletine binmiş son hızla bir abi geliyodu gelirken frenlenleri birden patlamasın mı zaten son hız geliyo bide yol eğimli duramadı ben burakın az ilersine düştüm bisikletli abi benim tambenim başımın dibinden geçmiş miş diyorum çümkü ben orda bayılmışım gerisinihatırlamıyorum annem anlattı bana ben uyandığımda poliklinikte bi doktor tepemde alnımla uğraşıyo meğer bisikletli abi dibimden geçerken alnım jantlara çarpmış jantlar keskin bide çok hızlı gidiyo benim alnımı yarmış ve koca bi parçayıda götürmüş hala bir iz ver alnımın tam otasında geçeceğini zannetmiyorum ama kazanın çok iyibir yanıda vardıpansuman için polikliniğe her gittiğimizde dönerken yol üstündeki pastaneden annem bana pasta yada dondurma alyodu ;)

2. ben yüzmeyi 3-4 yaşında öğrenmişim geneannemimanlattığına göre balık gibi yüzermişim övünmek gibi olmasın galiba bütün vücudum kafam dahil suyun altıda yüzdüğümiçin öyle diyodu. neyse bi gün iki ablam annem ve ben havuza gittik bi saat sonra falan ben bi arkadaşımı gördüm onun yanına gittim o yüzme bilmiyodu o yüzden hep kenarda yüzüyordu bende ona korkusunuyensin diye bak çok kolay korkmana gerek yok deyip nasıl yüzeceğini gösteriyordum biraz sonra küçük ablam beni çağırdı hadigel yarış yapalım dedi ben de tamam geliyorum deyip onun yanına yüzmeye başladım o sırada 5-6 tane 20-22 yaşlarındaki ablalar elele tutuşup suya tam benim üstüme atlamasınlarmı ben de tam osırada çıkıp hava alcaktım nefesim bitmişti bun lar benim üstüme atlayınca çıkamadımda hadi azilerden çıkayım dedim çokkişiler ne kadar gidersem gideyim yukarı çıkamıyorum ablam beni göremeyince şaşırmış benim orda çıkmam lazım çıkmadımdiye o sırada benim ciğerllere su dolmaya başlamış bile ablam beni göremeyince telaşlanmış suya dalmış beni öyle yarı baygın vaziyette çokmaya çalışırken görünce çıkıp bğırmış boğuluyo diye tam çizgideyim 2 saniye geç kalsalar boğulacam o sırada bani çıkardılar sudan can kurtaran abla ilk yardım felen yaptı annem ordaki ablalara bir sürü bağırdı çağırdı azarladı... şimdi böyle bi durumda normal bi insan tekrar suya girmeye korkar dimi amma ben napıyorum annemin bütün itirazlarına rağmen bağırıp çağırıp ağlayıp ertesi hafta annemleri gene havuza gitmeye ikna edip havuza götürüyorum ama bi farkla artık birilerinin atlayabileceği yerlerde başım dışarda yüzüyorum...
#18 - Mart 12 2006, 13:20:14
SELAM GENÇLER UFAKLIK ALTERNATİFİM'E GERİ DÖNDÜÜÜÜÜÜ....

:) :);) ;)
#19 - Mart 12 2006, 13:23:50
SELAM GENÇLER UFAKLIK ALTERNATİFİM'E GERİ DÖNDÜÜÜÜÜÜ....

benimde karnındaki o iğrenç şey patlasaymış ayvayı yediğim gün olurmuş otobandan düz giderdim yani
#20 - Mart 12 2006, 13:29:12

4-5 yaşlarındayken su kaybından ölücüymüşüm.ve bu hastalıktan 100 çocuktan 1 i kurtulabilirmiş.ve ben o 100 çocuktan biriyim :oley
#21 - Mart 12 2006, 21:57:50
hey dj çal hadi parçamı

:oley :oley :oleyYAŞASIN YAŞAMAK :oley :oley :oley
#22 - Mart 12 2006, 21:58:30
hey dj çal hadi parçamı

eslem

ewet döndüm 2 yıl önce bolu dağındaki kar sebebiyle şaranpole yuvarlandık ama sapasağlamımmmm
#23 - Mart 12 2006, 23:16:50

evet kalp sıkışması ve beyin zedelenmesi.
#24 - Mart 12 2006, 23:39:07
zaman bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için çok kısa,ama sevenler için sonsuzdur.

valla ben,m 4 defa sol kolum kırıldı ve bi defa ameliyat oldum o koldan...az kalsın gidiyordu kol...ölüm denemez ama nese...
#25 - Mart 13 2006, 11:28:48

SeBeBi YoKtuR   ANaM

oo hemde kaçkere 
7 veya 8 yaşlarında okula gidiyom tiren yolundan geçmek zorundayım giderken işte birgün okula giderken tireni fark etmemişim dalgın dalgın geçiyom işte bi anda biri beni iteledi öle kurtuldum

ikincisi denizde yüzerken iki ayağımada kramp girdi arkadaşım kurtardı

üçüncüsü ameliyat oluyodum ameliyat boyundan 12 saat sürdü kan kaybından ölüyomuşum işte son anda direkten dönmüşüm

dördüncüsü anjiyografi oluyorum damara soktukları tel yanlışlıkla damarı deliyo iç kanamdan gidiyodum

beşincisi ikinci ameliyata 18 saat sürdü gine boyundan kalbim durmuş elektro şokla canlandırmışlar 1 ay yoğun bakımda kaldım sonra

altıncısı bi kavgada kafama yediğim bi sopayla beyin sarsıntısı geçirdim

ya yeter şimdi ölümü bekliyoz nezman gelcek( bunların hepsi gerçek inanmayan varsa raporlalar kanıtlıyım )
#26 - Mart 13 2006, 14:48:31
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

daniel7226

2 kere oyle bırsey oldu (:

bir kere bıcaklandım (bunu yapan kısı abım) eger 6 cm daha sola gelse kalbe gelıomus orda kefenı yırttıgım

gecen senede hazıran ayında arabayla kaza yaptık ama sadece kolumla bacagım kırıldı (:

ama bırde sımdı gorun benı yenıden dogmus gıbıyım valla yasamayı sevıyorum :D:D:D
geçmiş olsunda geçmiş zaten abim ne çok sefiyomuş ya seni inanamadım vala insan kardeşini bıçaklar mı

evet bıraz garıp bır ılıskımız var onunla hıc anlasamıyoruz o öldürücek zaten benı bundan eminim yanı (:
#27 - Mart 13 2006, 16:28:15

TwoChe

bende bi kez ölümden döndüm...aslında komik bi hikaye ama o gün bana öle gelmiodu  :agla
kaç yaşında olduğumu hatırlamıorum ama saklambaç oynadığım dönemlerdi küçüktüm yani :D
bizim apartmanın altında saklambaç oynarken kafama kürek düştü demir kürek...ben tam ddim hangi gerizekalı attı bunu suratımdan bişeyin kayıp gittiğini hissettim ve sona bi baktım kan bir çığlık attım sona arkadaşlarım beni eve götürdü ben bayılmışım gözümü hastanede açtım hemşire kanayan yere iğne vurdu bende bu hemşire gitsin salakmı ya oraya iğnemi vurulur ddim doktor dikiş atarken söylenip durdum..bana nasıl oldu ddi bende biri kafama kürek attı ddim gülmeye başladı sinir oldum bende sona kaltım o sırada ip koptu ve bnm yarığım açıldı sona gene bayıldım işte o günden beri böleyim :D
#28 - Mart 13 2006, 19:40:31

4 defa azral kardeş uğradı ama başaramadııı   :)
#29 - Mart 14 2006, 20:47:39
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

herkesin başına bişi gelmiş sayılır  :hönk
#30 - Mart 15 2006, 15:45:11
İmza Kural Dışı

faitHleSs

herkese geçmiş olsun yaa ... ya yazlıktaa gecenin bi yarısı yürüyüş yolundan giden bi motosikletli çarpıyodu bana .. yüreğim ağzıma gelmiştii  :nawty
#31 - Mayıs 07 2006, 14:56:26

evet. Alışkanlık oldu artık. Ayda bir dönerim. Döner döner dururum  :)
#32 - Mayıs 07 2006, 15:36:53

suvi

bende döndüm mahallede bisiklet sürüodum sokaktan hızlıcana çıktım araba geliomuş arabanın ani fren yapmasıyla kurtuldum
#33 - Mayıs 07 2006, 16:29:53

bnm başıma 2 olay geldi öle ::

1-)bnm başıma çok acayip bi olay geldi.şimdi tarihini hiç unutmuyorum(daa dorusu unutamıorm)tarih:10 ocak 2004 saat 13:00-13:30 arası... mevsim kış.bende abimle kartopu oynuorm.daa bizim çiflie bekçinin evi yapılıo.inşaat demirleri,tenekeler,kesici alet olarak bi tek testere (kocaman olanından)yoq.bnimde boazlarım arıo souktan .o anda hapşırdım ve abimin de huyudur hapsıranların sırtına bi kere vurur yane işte bn konuma döniim hapşırdım ve abim sırtıma vurdu .tam ayaamın altı da buz tutmuş işte abim bana vurunca bnde buzdan sebep kaydım ve düştüm.düşümce işte tam önümde ağzı açılmş teneke var .o teneke bnm kafamı yardı ne iştirki kafamı yarmış ama bnm bi damarım gösüküo am damarın önü ve arkadaki etin bi bölümü acıık kesik ama damar ortada

yani kısa özetle teneke bnm damarımın önünü bide arkasını yarıo. damarı atlıo. nası iş bn hala anlamış diilim yane. hala düşünüom nası oldu die ama hala anlayamadım 0olayı işte kışın ortasında 2 saat bekledikten sora araba bulduk (otostop çektik)hastaneye gittik(özel hastaneye tabii bn devlet hastanesine gitmem)başıma 3 mü4 mü içşte he 4 dikiş attılar büssürü melhem fjn verdiler bi ay sora iz fln hiç bişi kalmadı  (orda ölümden döndüm yane damarım kesilseymiş şimdi bn yaşamıo olcektim)

2-)bi keresinde yaz ayındayız bnde denizde yüzüorm(ama artık sadece havuzda yüzüom bu olay 1 sene önce oldu).babam,abim,bn (annem yüsme bilmes)yüsüos işte bizim geleneksel boulma yalanı oynumus vardır babam la abim işte tam 1 cm önümde durur ben de boluluorm yrdm edin! die baarırım babamla abimde geldik geldik kurtarcas seni die sölenirlerdi işte gene o oyunu oynuoduk babamla abim önümde (ama o olduumus yer çok derindi ve temmuz sonları ağustos başlarına yaklaşıodk tam denizde çukur oluşma vakti)baarmaa başladım işte abimle babam geliolr tam o anda salk bi kızın topu kaçtı kızın elinden kaymış babamla abimde topu almaa gitti bi anda (denizde oldu)kumun içinde çukur oldu ve çukur bni çekmee başladı bnde ellerimi havaya kaldırıorm baarıorm ama denizin içindeyim dizime kdr kumun iiçine gömüldüm suyun içinde olduu için sesim duyulmuomuş ellerimi sallıom baarıom kimse bni duymuo hala çekio bni kum allahtan tam o anda babama annem kız bouluo demiş te babam öle anlamış bnm boulduumugeldiler çektiler bni eer 1 sanie daa gelmeseymiş bn ölücektim cierler su doldu bnm hala unutamıom yasarkn bile irme denize dio annem
#34 - Mayıs 07 2006, 16:35:01
« Son Düzenleme: Mayıs 07 2006, 17:20:46 Gönderen: cr@zy »
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

faitHleSs

ayyyy geçmiş olsun yaaa ... içim ürperdii
#35 - Mayıs 07 2006, 16:48:34

Allah'a şükür hayır :hönk
#36 - Mayıs 07 2006, 16:50:35
İmzanız kural dışı

bnm başıma çok acayip bi olay geldi.şimdi tarihini hiç unutmuyorum(daa dorusu unutamıorm)tarih:10 ocak 2004 saat 13:00-13:30 arası... mevsim kış.bende abimle kartopu oynuorm.daa bizim çiflie bekçinin evi yapılıo.inşaat demirleri,tenekeler,kesici alet olarak bi tek testere (kocaman olanından)yoq.bnimde boazlarım arıo souktan .o anda hapşırdım ve abimin de huyudur hapsıranların sırtına bi kere vurur yane işte bn konuma döniim hapşırdım ve abim sırtıma vurdu .tam ayaamın altı da buz tutmuş işte abim bana vurunca bnde buzdan sebep kaydım ve düştüm.düşümce işte tam önümde ağzı açılmş teneke var .o teneke bnm kafamı yardı ne iştirki kafamı yarmış ama bnm bi damarım gösüküo am damarın önü ve arkadaki etin bi bölümü acıık kesik ama damar ortada

yani kısa özetle teneke bnm damarımın önünü bide arkasını yarıo. damarı atlıo. nası iş bn hala anlamış diilim yane. hala düşünüom nası oldu die ama hala anlayamadım 0olayı işte kışın ortasında 2 saat bekledikten sora araba bulduk (otostop çektik)hastaneye gittik(özel hastaneye tabii bn devlet hastanesine gitmem)başıma 3 mü4 mü içşte he 4 dikiş attılar büssürü melhem fjn verdiler bi ay sora iz fln hiç bişi kalmadı  (orda ölümden döndüm yane damarım kesilseymiş şimdi bn yaşamıo olcektım)

Valla cok gecmis olsun cr@zy! Ucuz atlatmissin gercekten...  :agla

Ben hatirlamiyorum hic ölümden döndüm mü dönmedim mi; ama öyle birsey olmus olsaydi kesin hatirlardim, yani olmamis Allah'a Sükür...

Ama atlatanlara cok gecmis olsun...   :kapi
#37 - Mayıs 07 2006, 16:53:44
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

1 hafta once arabayla 4 takla attık noramalde ön camdan ucmam gerekiomuss ama ben sadece kafamı vurdum kafam yarıldıı baska bi şe olmadı arabada 3 kişiydik en agır yaralı benim sadece kafamda bi yarık var baska bi şe yok ama takla atarken nasıl korktugumu size anlatamam yasamanızz lazım dicem ama allah kimseye yasatmasınnnn
#38 - Mayıs 11 2006, 22:10:02
imzaaaa :D

daha dün akşam benim motorla (900 CC honda) gezerken.arkadaş dediki ver ben sürim . evet motoru verdim ama .sonra yeri öpmek zorunda kaldıkkk  :sizo...
#39 - Mayıs 12 2006, 15:01:58
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

evet bi kere olmustu allah hepimizi korusun diyim çok kötüydü  :hönk
#40 - Mayıs 12 2006, 15:04:24
║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║ 

evet ben ölümden döndüm amelleyatta...iyi ama allaha şükür ucuz atlattım :)
#41 - Mayıs 13 2006, 06:29:48

bu yıl ameliyat oldum ameliyattan ölü çıkma riskim çok yüksekti ama kefeni yırttık :agla
#42 - Mayıs 13 2006, 21:52:58
...... :)))))))))

bu yıl ameliyat oldum ameliyattan ölü çıkma riskim çok yüksekti ama kefeni yırttık :agla

Cok gecmis olsun canim yaaa :agla
#43 - Mayıs 14 2006, 10:19:28
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

geçmiş olsun....kimsenin başına vermsin....
#44 - Mayıs 14 2006, 11:55:52

SeBeBi YoKtuR   ANaM

hyr asla olamaz yaa :)
#45 - Mayıs 14 2006, 11:57:17

Geçenlerde yolda gidiodm ark. Kolumdan geri çekmeseydi eziliodm.... :nohashas
#46 - Mayıs 14 2006, 16:36:48
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

saolun geçti saten ,ben 9 canlıyımdır :)  :)) :muhah
#47 - Mayıs 14 2006, 16:50:08
...... :)))))))))

gecen cuma sabah okula giderken servisin jant kapagı cıktı söförde saga cekerkene cukura dustuk bole servıs 2teker ustunde kaldı ındık servısı cukurdan cıkartılar bındık okula gıttık  :nohashas
#48 - Mayıs 14 2006, 20:18:27

ben asla var olmayacağım içten kayboldum sonu kovalayarak..

Evet denize gidiyoduk arabayı dursun emmi kullanıyor biraz yaşlı dikkati dağılmış yan tarafta düşdüğümüz anda bir takla daha atsak uçurum vardı ama bir takla attık Allah korumuş  :4
#49 - Mayıs 15 2006, 10:52:12
İmzanız Kural Dışı

ZzZeYNePpP_

birincisi tam ölümden dönmek diil ama anlatiim gene de ayağımın üzerinde bi araba yarım saat bekledi!! Olay şöyle gelişti salak kadının biri park yapmaya çalışıyodu bende bi ayağım kaldırımda , bi ayağım yolda arkdaşımı bekliyorum , kadın salak ya arabayı ayağıma park etti , kıvranıyorum dedim ayağımı eziyosun diye bu sefer bi çığlık attı ayyyyyyy diye , salak karı çeksene arabayı bağranakadar neyse eli ayağı dolaşarak çekti de kurtuldum
  ikincisi ben gecenin onkisi dışardan dönüyodum (yanlış anlamayın , 12 yaşındaydım vee kapının önündeydim) neyse eve geldim kapıyı çaldım , bizim sokak kapısı zor açılıyo du ya aslında otomatikte sorun vardı ondan ben pat diye camı itince az daha atardamarı kesiyodu cam , yani 1-2 cm daha sağa gelseydi benim atardamarım kesilecekti ve ben ölcektim :agla
#50 - Mayıs 15 2006, 15:25:14
« Son Düzenleme: Mayıs 25 2006, 18:04:02 Gönderen: ZzZeYNePpP_ »

ben 10 yasında mı ne şile denizinde boğuluodummm DD:D: çok komikti hey gidi günner heyy :nohashas
#51 - Mayıs 15 2006, 16:47:01

Bir keresinde az daha bi otobüs ban çarpıyordu aramızda  6-7 cm kalmıştı kii durdu
#52 - Mayıs 25 2006, 21:18:31
bir süredir yoktum... GERİ DÖNDÜMMMMM :)

sadece hiç bir iş yapamayan insanlar hata işlemez ;)

arkdaşlarka beraber yusmeye gittik..Suya gırmeden Once herkes bırbırını Cok ıyı bı sekılde tenbıh ettı fazla acılmak yok dıye ...gırmez olaydım gırdıgımde tutamadım kendımı karsıya yanastım o ılgınc yusme tarzımla :oley.arkadaslar bagırırarak seslendımm buraya gelmeyın dıye cunku kıyıda ınsan vucudunu tuttumu bırakmyan cok manyak bır bıtkı vardı bıtkı dedıysem sarmasık agacı gıbı bısey....ulem o esseklerden bı tanesı dayanamadı  yanıma gelmek ıcın  suya atladı Bende merakla ıslıom ne olcak dıye..okus erıf geldı geldı o bıtkının dıbınde durdu ve ayakları takıldı ona..öle bı ofkeyke atladım kı suyun ıcıne kendımıde onuda bogacaktım az daha ..ınanılmaz derecede cırpıoduu cırpınırkennde sag sola yumruklar gıbı yapıodu yusume aldıgım darbenın etkısıylede onu ense altı hareketı ıle etkısız hale getırdıkten sonra kıyıya cıkardım yoksa ıkımızıde bogacaktı okuz erıf :agla :agla
#53 - Mayıs 25 2006, 21:31:25
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Bir kere döndüm sayılır arabayla kaza yapmıştım :Ç Emniyet kemerinin önemini daha iyi anladım  :öff
#54 - Mayıs 26 2006, 00:10:18

Ms.ExtacY

4 kez trafik kazası 2 tanesi benim maharetim 3 kez de çocukluğun getirdiği salaklık...
#55 - Mayıs 26 2006, 20:45:26

beni gecen sene bı kere araba carpmıstı salak (therockula)abım yuzunden geberıodum az kalaaaaaaaaa :ban :ban :sizo
tabı arada 20 km hızla gelsene ben hawada 5takla actım gebercektm yafff  :nohashas
#56 - Haziran 06 2006, 09:30:10
« Son Düzenleme: Haziran 06 2006, 09:33:01 Gönderen: EkiN »

çocukken denizde boğuluodum babam beni son anda kurtarmıştı çok korkmuştum yalnız  :hih
#57 - Haziran 06 2006, 17:37:35
We all learn to make mistakes.

yav şu babaların yüzmeyi öğrenirken denize atma hevesi yok muuu :hii?

sinir oluyorum...çocuk orda çırpınıyo atmasın die....

ben de böyle öğrendim demiolar mııı

:hii?

ben de hep ozaman ölürsem die korkmuşumdur :muhah
#58 - Haziran 06 2006, 19:21:17

t-mac

fala benim çocuğm olursa kocamı o zevktn mahrum edicem...o zamnlar çektiklerimi bir bn bide allh bilir :muhah
#59 - Haziran 06 2006, 19:56:17

hannıbal lecter

ben değil ama ablam ölümden döndü
#60 - Haziran 06 2006, 22:44:17

lise 1 de atölyedeyken kablonun ucunu tutmuştum ama Allahtan nötrü tutmuşum sıyırdık öyle
#61 - Haziran 08 2006, 01:17:24
He-man in abisi Çetin.

Odama telefon kablosu çekicektim. Telefon kablosu die telefon kablosunun yanındaki elektrik kablosunu açmıştım meğer. :agla Sen kalk odama çekeceğim kabloyu bağlamak için elektrik kablosunun + - kutuplarının ikisini birden avuçla. X( Sonrası malum, :dondurma 4 saniye çarpıldım. Hala şoktayım. Ama çok zevkliydi. Tavsiye ederim :sizo :sizo :sizo :yah :yah :yah :yah :kop :kop
#62 - Haziran 08 2006, 07:34:45
тαη-ѕυ¢υк'um
ΔşĸImŝlŋ ΣbΞd!ŷЗn
Иę !ŜדєҐЇΜΚĬ §ЄňdeŅ вαşќά
ЅαDЭСЄ ѕэn νє ьэN
ЦЅĽǍИМΛZ іÇїdëĸİ ΔŞK - sOИЅυzĿƯĸ DǙЛЧΔУά ЏģŔĄЧαЛΛ DЄК

benim hikayem aslında tek olaydan geliyor ama iki kez ölümden döndüm.
     babamla ada turun açıkmıştık. bisikletlerle yokuşları çıkarken(!) bisikletleri taşıdık. o kadar şikayet ettim ki dönüş yolunda kısa yoldan gidelim dedik. o yol da aşağıya doğru dik bir yokuştu. babamın kullandığı bisikletin frenleri sağlam değildi. benimkinin sağlamdı ama babam önden gidince yetişmek için fren yapmadım ve karşıma çıkan kırmızı bir otomobilin altında kalmamak için sağa geçtim.orada da asvalt bitiyor, 20 cm aşağıda da toprak başlıyordu. araya düştüm ve asvaltın kırık kısmı da kolumu kesmişti. kafamı da gidona vurdum.
     hikayenin ikinci bölümü de ilginç. eve geldik. ben başımı vurmuştum. ama kimse ona aldırış etmedi. kolumla ilgilendiler.. sonra ben uyudum falan, yaklaşık 30 km bisiklet sürmüşüz doğal, sonra başka şeyler derken beni tekrar sağlık ocağına götürdüler beyin kanaması veya tramvası için. daoktor muayene etti sonra birşey yok dedi ama bu akşam erkenden yatmasın. saat geç olduğunda yatsın dedi. biz de geldik. yorgunluktan ölüyorum ama uyuyamadım. sonra kalktım Tv falan izledim sabaha kadar ayık kaldım. o gece boyu ben bile bekledim acaba ne zaman başım düşecek de son uykumu uyuyacağım diye.
      yaşamak gerçekten güzel....
#63 - Haziran 08 2006, 08:00:56
« Son Düzenleme: Haziran 08 2006, 08:02:03 Gönderen: dagger »
ll All the dreams we held so close seemed to all go up in smoke...ll
How I miss thee, thou shalt never be forgotten...

evet hemde yarım saat denen ara sayesinde yoksa hayatta olmayacaktım şimdi aklıma geldikçe çok kötü oluyorum ama film şeridi yarım saat içinde neler gösterdi anlatamam
#64 - Haziran 10 2006, 10:52:15
« Son Düzenleme: Haziran 10 2006, 10:55:44 Gönderen: apeiron »
Kukla    

Biz gerçekten bir kukla sahnesindeyiz
Kuklacı felek usta, kuklalarda biz
Oyuna çıkıyoruz birer, ikişer;  Bittimi oyun, sandıktayız hepimiz   Ömer Hayyam

hannıbal lecter

azdaha araba çarpıyodu
#65 - Haziran 11 2006, 17:24:38

1) 3 yaşındayken denizde boguluyordum abim kurtardı

2)4 yaşındayken alnıma çok kötü bir darbe yedim hala izi duruyor

3)13 yaşındayken önünde duvar örülü bir çukur vardı ben çukura yuvarlandım o duvarda bacaklarıma düşmüştü. acayip bir acıı

3)  yine 13 yaşındayken elma agacına çıkmıştım ne bilim patır kütür incemi :muhah elma agacıyla birlikte çukura düştük

(hepsindede tim hayatım gözlerimin önüne gelmişti)
#66 - Temmuz 10 2006, 15:52:55

bir buçuk ay önce ölümden döndüm bisikletle gideken
bisikletin tekerlegi taşa geldi hızlı olmamdan dolayi düştüm
ama nereye düştüm kamyonetin önüne
o da sol kolumun üzerinden geçti
allah(cc) dan  sadece bir tekerlek geçti
allah(cc) dan biraz erken düşsem tamamen üstümden geçebilirdi
allah(cc)dan biraz geç düşsen ön tekerlek le arka tekerlek arasinda kalacaktim
az daha geç düşsem arkadan taksi geliyodu daha avantajliydim heralde :)

yanlizdim ayakalktim baktim kolum orta yerden aşagi sallaniyo yardim istedim çarpan adamdan (çarpan adam 50 metre ileride ancak durdu)
adam bana demez mi bu araba hastaneye gider mi diye
bende ondan ümit yok dedim
yoldan gecen arabalarin bir tanesini durdurdum ve hastaneye gettik.

ameliyat oldum iki platin var kolumda
şimdi baya iyileşti ama kolum hala alçida bir haftaya kadar çikar heralde
#67 - Temmuz 10 2006, 20:16:25
''Korkaklıkta ar ilerlemekte şeref vardır.''

tatlicadi

yok hiç bi yerden dönmedimm
#68 - Temmuz 10 2006, 20:17:30

Hangibirisini söölimki  :haydut
 Hergünüm ayrı bir macera...

specialist.Jndrm   sniper

#69 - Temmuz 11 2006, 14:28:47
Her asker yeşil bereli olamaz...

2 defa ilki 6,7 yaşlarındayken oldu  tekindede denizde boğuluyodum hortum gibi bir yere düştüm ama çok korkmuştum ben yüzdükçe o geri çekiyodu sonra baktım çıkacağım yok bağırmaya başladım öyle kurtuldum
#70 - Temmuz 11 2006, 17:02:04

sanırım Dun..
#71 - Temmuz 11 2006, 17:07:10
''Cehennem, başkalarıdır. ''

küçükken balkondan düşüyodum anam tuttmuştu
#72 - Temmuz 11 2006, 19:43:28
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

evet. Marduk tan Legion un homo olduğu gibi kolpa bi haberi duyduğumdaydı  :Ç
#73 - Temmuz 11 2006, 19:45:29

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

schumi_81

bi kaç kere oldu. sanırım bana ehliyet vermeleri bi hataydı :muhah :muhah
#74 - Temmuz 11 2006, 19:46:14

Ewt  Karadeniz de Yani Sinop da denize giderken boguLuyordum :) Nejmi aßi Kurtardi :P heuheuheuhe
#75 - Temmuz 11 2006, 19:48:48
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

çok kez.mesela arkadaşlarla dağa çıkıoduk.dik bi yamaçtan çıkıoz.arkamızdan yol geçio ama yol bulunduğumuz yerden çok aşşada.ben birden kaymaya başladım tam yola düşcekken son anda bi ağaca çarptım da kurtuldum.ama sonra dan çıkmaya devam ettim.
#76 - Temmuz 13 2006, 00:24:48
GENÇ  FENERBAHÇELİ

delikadir

ulan kuzen öldürüyodun bizi ya.kamyonun altına giriyoduk manyak sola dönüş için olan cebi sollamak için kullanınca cebin sonuna gelince farketti salak sora kamyonun altına doğru neyseki bişe olmadı sağsağlim geldik bugüne kadar :Ç
#77 - Temmuz 13 2006, 00:26:37

Çok kez ölümden döndüm ...

Kavga....Bıçak....Silah...

Trafik kazası....

Bileklerimi kesmem...

Şu an hala risk altındayım....

Her an gidebilirm....Ama işte gezioz dolaşıoz...eğlenioz...0

''Aşk'' ım sağolsun....

Bileklerinimi kestin..ıyyy   :yah yapma öyle şeyler.. :cicek
#78 - Eylül 03 2006, 12:33:59
İmza Kural Dışı

tatlicadi

yok dah dönemedim  :öff
#79 - Eylül 03 2006, 13:16:05

YARKIN

ben 3 yaşımda iken (yani öle diyolar ben tam olarak hatırlamyom) annem arkadaşlarıyla spor merkezine gitmiş haliyle benide yanında götürmüş onlar spor yaparken bende spor salonunda dolaşmaya başlamısım pinpon masasının altına girip vidalarla oynamaya başlamışım tabi o masalar ortadan katlandıından dolayı kafama düşüvermiş  :agla :(  kücücük çocukmuşum ztn biraz gecikseydik hastaneye belkide ölecektim alnım aha böle yarılmış  :ohmygod ama allaha şükür hala yaşıyorum....

#80 - Eylül 03 2006, 13:35:46

...
#81 - Eylül 10 2006, 11:54:09
« Son Düzenleme: Mayıs 22 2009, 18:03:39 Gönderen: crime and punishmen »

Sweetcino

wawwwwww benım basıma hıc olumden donecek bıse gelmedı herhalde bıgun pat dıye gıderım
#82 - Eylül 10 2006, 11:56:37

ewt oLdu  :) Herif Döner'i üstüme dogru sallayinca acayip OLdum taßi ßicagi Yemi$iz :)
#83 - Eylül 10 2006, 11:57:38
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

motorsiklet çarptı okula giderken

ameliyat sırasında son anda dönmüşüm ölümden bir iki yıl önce
#84 - Şubat 28 2007, 09:04:42
YEMİŞİM KURALDIŞINI...PEHH

C_R_A_Z_Y

ufakken balkondan aşaya atlarken demirlere takılmıştım demirler olmaza mefta.kafamda hala izi var unutulmayacak  (6)
#85 - Şubat 28 2007, 17:40:40

1 gn bisikLt carpmi$ti  :D
#86 - Mart 12 2007, 00:18:44

kutukola

trafik kazası geçirdik arabanın arkası dümdüz oldu..bana bişi olmadı.. (kötüye bişi olmazmısh :öff )
#87 - Mart 12 2007, 00:26:08

Çok kez ölümden döndüm ...

Kavga....Bıçak....Silah...

Trafik kazası....

Bileklerimi kesmem...

Şu an hala risk altındayım....

Her an gidebilirm....Ama işte gezioz dolaşıoz...eğlenioz...0

''Aşk'' ım sağolsun....

Samet ayak bileklerini kesmiş :muhah
#88 - Mart 12 2007, 00:27:24
He-man in abisi Çetin.

Döndüm vaLLa :4
Karşıdan karşıya geçerken tam tabi ben geçerim diye tahmin ettim ve
ıskaLadım :4 bi yandan taksi bi yandan otobüs öyLe hızLı geLiyoLardı ki beni görüp durmaya
çaLışsaLar biLe duramazLardı yani dedim uçucam şimdi eve doğru
ve ikiside jet hızıyLa yanımdan geçtiLer ben tabi ortaLarında :hönk
of çok korkmuştum yaa :ohmygod
#89 - Mart 12 2007, 00:56:44
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

aysenur

Hayir dönmedim ama intihar edicem bileklerimi fln kesiyim diyom ama kararsizim, nasil intihar ediyim sizce.? :dondurma
Heycan hareket olsun hayatimda dime :sizo
Olmaz böle sessiz sakin..bu ne  :4
#90 - Mart 12 2007, 01:11:33

Motley

29 Ekim 1999 du iyi hatırlıyorum Trafik kazası yapmıştık hız ve sol şerit hata bizdeydi ama yaşıyorum.
#91 - Aralık 22 2008, 14:07:04

YakLaşmadım.
YakLaşsamda dönmezdim.
Kim dönmek isterdiki ?
#92 - Ocak 10 2009, 23:13:48
İmza çok kuraL dışı.

Motley

YakLaşmadım.
YakLaşsamda dönmezdim.
Kim dönmek isterdiki ?
:hönk huh! ???? Tabi.  :sizo

#93 - Ocak 10 2009, 23:20:42

98 yılında trafik kazası geçirdim kurtuldum. 99 yılında 2 büyük depremden de sağ çıktım.

eğer dedikleri gibi Allah'ın hakkı 3 ise ben doldurdum. son raundu bekliyorum....
#94 - Ocak 10 2009, 23:28:14

Rüyalarda çokça düşüyorum eğer sayılırsa...
#95 - Aralık 25 2011, 20:07:17

Her gün saat başı dönüyorum ben. Ne diyonuz siz piii?
#96 - Mart 01 2012, 19:08:42

Öldüm dirildim bile.

4 yaşındayken. Kalp masajı sen dünyanın en güzel şeyisin ;p
#97 - Mart 01 2012, 19:13:29
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.