Alternatifim Cafe

Tuba Ünsal Yalın'dan çocuk istiyor...

Discussion started on Magazin

Eşinden boşanan ve Yalın'la birlikte olmaya başlayan Tuba Ünsal, cocuk istediğni açıkladı.

Ayhan Işık, Sadri Alışık ve Belgin Doruk'un başrolde olduğu, gösterime girdiği 1961'de kapalı gişe oynayan "Küçük Hanımefendi" serisinin yeni versiyonunda Belgin Doruk'u Tuba Ünsal, Ayhan Işık rolünü Devrim Yalçın ve Sadri Alışık'ı ise Haktan Pak oynadı.

Çekimleri tamamlayan film ekibi geçtiğimiz akşam Hilton ParkSa'da kutlama yemeğinde buluştu. Terasta gerçekleşen davette Yeşilçam'ın klasikleri arasına giren filmin yönetmeni Nejat Saydam, Ayhan Işık, Sadri Alışık ve Belgin Doruk'un resimlerinin bulunduğu pastayı kesen genç oyuncular bir anda bardaktan dökülürcesine yağan yağmurdan dolayı içeri kaçtı.

Belgin Doruk'la kıyaslanmaktan dolayı tedirginlik yaşadığını açıklayan Ünsal, "Dönemin çok büyük starları. Ben onların filmleriyle büyüdüm. Belgin Doruk'la çalışmış bir yönetmenim sende Belgin Doruk havası var demişti. Yakıştırılmaktan mutluluk duyarım. Teklif geldiğinde çok duygulandım. Çok şanslı bir oyunucuyum. Bundan önce Çalıkuşu dizisinde Aydan Şener'i oynamıştım. Herkese bu roller kısmet olmuyor. Belgin Doruk, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük kadın oyunucularından, Bende yetenekli bir oyunucuyum" diyerek duygularını açıkladı. "Artık küçük kız Tuba değilim" diyen Ürnsal, "Büyüdüm. Ben hiç kameralar önüne geçip ağlayarak puan toplamadım. Aramızdaki sorunları dışarıya yansıtmadım. Bir kez evlenip bu hatayı yaptım evlilik düşünmüyorum. Evlendiğimden dolayı pişmanım. Çocuk istiyorum ama ancak 10 yıl sonra 34 yaşında olabilir" dedi.
#1 - Eylül 05 2006, 12:11:04
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

yalınla tuba ünsal çok yakışıyo bence ikiside çok tatlılar :okey
#2 - Eylül 19 2006, 17:01:04
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

Yuva yIkanIn yuvasi Olmaz .. cocuk oLursa yazİk oLuıcak cocuga..
#3 - Eylül 25 2006, 19:38:50
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Sweetcino

10 yıl sonra hala yaşarlarsa yaparlar manyaklar boyle ıs mı olur ..
#4 - Eylül 29 2006, 10:34:05

bu ne acele yaa hele bi evlenin alla allaaa :nawty
#5 - Ekim 03 2006, 14:34:34
Enjoy the silence.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.