Alternatifim Cafe

Üniversite Dünyası....

Discussion started on Konu Dışı

e ersin bende akşamdan beri onu sölüorum işte...nie tepki verdin ki o zaman sen bana... :alala

bu arada ersin'in yazdıklarını gerçekten ciddiye alın...üniversiteli olmak yada bişeylerden kaçmak için diil gerçekten hayatınız için okuyun ve tabi ki dooru bölümde...
#26 - Ekim 06 2006, 01:23:11

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

sinerji

e ersin bende akşamdan beri onu sölüorum işte...nie tepki verdin ki o zaman sen bana... :alala

bu arada ersin'in yazdıklarını gerçekten ciddiye alın...üniversiteli olmak yada bişeylerden kaçmak için diil gerçekten hayatınız için okuyun ve tabi ki dooru bölümde...
benem tepkim senin gelecek kaygına para verip hukuk okuosun yane senin tercihin bu bu bölümün geleceğini kıbrısta hangi üniyse orda okuyacanı biliodun tercih yaparken iii düşünmedinmi bu mesleği yaparım demedinmi ..
ben sırf bi yere gidip üniversite olsunda ne bölüm olursa olsun okurum mantığıyla yaklasanlar warsa pişman olacakları kesin onu anlatmaya calışıom o kişilerin gelecek kaygısı olur ama senin gelecekten kaygı etmen yanlış geldi bana çünkü sen tercih yapıp istemediğin bölüme gitmedin sonucta ..
#27 - Ekim 06 2006, 01:27:37

eğer eğiliminiz warsa alkolik olursunuz , keş olursunuz :nohashasaç kalırsınız:) eğer aç kalmak istemiyorsanız bol kız arkadaşınız olsun kızlar hep yardım edio krallar gibi sofra hazırlıo:) onlar olmasa napardım ben bilmiom:) aslında bunlarda acı gerçekler :)kişisel gelişim açısından isteyene çk şey kattığı gibi drsek ,, saç ,beyin ,göz vs. organları telef edio:):))
#28 - Ekim 06 2006, 01:58:43
MADEM Kİ ÖLECEZ HER GÜN İÇECEZZZZZZ :)

Arkadaşlar biraz acı gerceklerden bahsedicem cünkü bu göklere kadar cıkarılan üni gercekten cok mu güzel bi yer.Veya hayatınızı kazanmanız ve kariyer sahibi olmanız icin olmazsa olmaz bi engel mi bence kesinlikle diil.Ben makine mühendisliği okuorum.Bicok fabrikada tanıdım makine mühendisi tanıdıklarım var.Bu üniversite öğrenim acısından bize aslında hicler cöplüğünden başka bişi sunmuor.Çünkü ünide öğrendiniz şeler çalışma ortamınızda yok denecek az bi yüzde ile kullanılıo.Mesela türev ve integral ilerde iş ortamında o kadar basit bi şekilde kullandırılıoki üniversitede siz kıcnızı yırtıp gecmek için harcadınız o güzel günlerinizi mahveden şu 5 para etmez konulara naletler okumamak elinizde bile olmuo.Bana üniversitenin kattığı iki şey oldu bi sosyalleşme bide kitap okuma alışkanlığı.Onun dışında dersler formül yığınları ile dolu saçmalıklardan başka bişi diil gözümde.

Arakadaşlar eğer gercekten zengin olmak istiosanız üniyi cok düşünmeyin derim.Çünkü üniversite zengin olmak için bi basamak diil.

Yukarda arakadaşlar anlatmış ortam öledir şöledir falan die.Ya benim arkadaşlarım kız ortamı gibi şelerin yüzünden okulda yedinci seneleri falan yaşıolarki artık adamlar hayatlarından bıkmışlar.

Sonuc olarak üniversite bence para ve zaman kaybı.Ailemin benden üniversite gibi beklentisi olmasa daha başka olurdu.Sadece ailem için okuorum.Yoksa ben kendim belirleseydim hayatımı cok başka olucaktı.Bi ara amerikaya kacmayı dahi düşündümki ailemsiz yaşayamıcamı anlayıp vazgectim :)

Üniversiteli olmak bi çözüm diildir arkadaşlar çözüm kendimizde yeterki saksıya bişileri yerleştirip hayata karşı az realist olalım.Hayatta hiç bişi toz pembe diil

#29 - Ekim 06 2006, 13:56:02

arkadaşlar konuya gösterdiğiniz ilgiden herkese teşekkür ederim
#30 - Ekim 06 2006, 15:24:22
eRmeNi GöLgEsiNdeKi NoBeL EkSiK KaLSın!!!!!!

ne mutlu sana inşallah istediğin üniversiteye gidersin basarılar
#31 - Ekim 07 2006, 00:26:27
eRmeNi GöLgEsiNdeKi NoBeL EkSiK KaLSın!!!!!!

Yeni!
onura katılıyorum kadriyede ersinede katılıyorum her ne kadar üni okumasamda

inşallah gönlüne göre olur
#32 - Ekim 07 2006, 14:41:45
« Son Düzenleme: Nisan 10 2008, 18:02:03 Gönderen: Klytie »
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.