Alternatifim Cafe

Ahmet Kaya Öldü mü?

Discussion started on Özgün Müzik

C_R_A_Z_Y

Ahmet Kaya'nın 20yi aşkın albümü var .. Ve ben neredeyse bütün albümlerini aldım ..
eğer onun sanatına saygı gösterip emeğinin karşılığında albümlerini almam PKK adı altında
suç ise bu suçu BENDE işliyorum ... ve bunu gönül ferahlığı .. şerefle .. gururla söylüyorum ...
SANATINA SAYGI GÖSTERMEK?(PKK YA YARDIM YATAKLIK SANATA SAYGI GÖSTERMEK OLMUŞ.)SEREF VE GURUR BÖLE Bİ İNSANDA BULUNMAMASI GEREKEN SEYLER...!
#51 - Nisan 04 2007, 21:29:31

C_R_A_Z_Y

Ahmet Kaya'nın 20yi aşkın albümü var .. Ve ben neredeyse bütün albümlerini aldım ..
eğer onun sanatına saygı gösterip emeğinin karşılığında albümlerini almam PKK adı altında
suç ise bu suçu BENDE işliyorum ... ve bunu gönül ferahlığı .. şerefle .. gururla söylüyorum ...

Ben de aynı şekilde. Ahmet Kaya'ya siyasetçi muamelesi etmekten vazgeçin.
Neden sanatıyla ilgilenmemekte bu kadar ısrarcısınız hiç anlamıyorum.
PKK YA YARDIM VE YATAKLIK YAPAN İNSANIN SANATCI DEMEK BİLE SANATCILARA HAKARET OLUR.YAZIK YAZIK...
#52 - Nisan 04 2007, 21:31:35

Cook sacma ßir Insan'in ki$iLigi iLe yaptikllarini ve sanat'î ayri tutmadan yorum yapmak ...
#53 - Nisan 04 2007, 21:41:09
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

C_R_A_Z_Y

ne yapmış ya sölesene bana T.C adına ne yapmış?sanatmış neyin sanatından bahsediyosunuz siz ya neyin sanatı?
#54 - Nisan 04 2007, 21:48:41

ne yapmış ya sölesene bana T.C adına ne yapmış?sanatmış neyin sanatından bahsediyosunuz siz ya neyin sanatı?

ßu adam'da Türkiye Cumhuriyeti icin gidip  18  ay askerLik yapmai$ mi ?  yapmi$ ßu adam kürt mü kürt.. görü$ü $udur  görü$üne kar$iyim.. buna ßir sözüm yok.. ama  $arkilari ho$uma gidiyor ve sanat'i da süper.. seninmle sanat tarti$masi yapmicam  ömer.. fikirlerimiz farkLi..
#55 - Nisan 04 2007, 21:52:49

C_R_A_Z_Y

''KATRAN'DAN OLMAZ SEKER OLSADA ASLINA CEKER''askerliği ne amacla yaptı kim bilir?benim için dünyanın en iyi beste yada sarkılarınıda sahip olsada VATAN HAİNİ,KANI BOZUK SEREFSİZ BİR PKK DAN FARKI YOKTUR.OLAMAZDA.görüşler farklıdır saygı duyarım ama yazık yani
#56 - Nisan 04 2007, 22:06:40

''KATRAN'DAN OLMAZ SEKER OLSADA ASLINA CEKER''askerliği ne amacla yaptı kim bilir?benim için dünyanın en iyi beste yada sarkılarınıda sahip olsada VATAN HAİNİ,KANI BOZUK SEREFSİZ BİR PKK DAN FARKI YOKTUR.OLAMAZDA.görüşler farklıdır saygı duyarım ama yazık yani

o fikrine katiLiom  ama biz zadece $arkilarindan bahsediyoz ; )
#57 - Nisan 04 2007, 22:09:37

C_R_A_Z_Y

emrah sarkıları güzel veya değil.bu sarkısı dinlenecek bi insan yafrusu değil.bu na kadar ne sanatcılar var dinlenecek?müzik zevki farklıdır ama bu fark davası falan değil bu vatan millet davasıdır..ANLAYANA ya da ANLAMAK isteyene..

''KATRAN'DAN OLMAZ SEKER OLSADA ASLINA CEKER''yeterli bi söz...
#58 - Nisan 04 2007, 22:15:27

Hey ALLAH'im ya.. En Iyisi Susim.. yoksa gene küfür Edicem :))

emrah sarkıları güzel veya değil.bu sarkısı dinlenecek bi insan yafrusu değil.bu na kadar ne sanatcılar var dinlenecek?müzik zevki farklıdır ama bu fark davası falan değil bu vatan millet davasıdır..ANLAYANA ya da ANLAMAK isteyene..

''KATRAN'DAN OLMAZ SEKER OLSADA ASLINA CEKER''yeterli bi söz...

Ömer'im karde$im sana sonuna kadar katiLiorum diyorum adi $erefsiz ßir insan ben de sana bunu anlatamiyorum  benim icin insanligi degiL söledigi ßir kac $arki ho$uma gidiyor o kadar o dogru.. pkk ya yardim yatakLik etmi$ ßir $erefsiz Ölsün .. hatta elime versinler BEN öldürim.. ama  yani adam'in $arkilarinda laf etmeuyeLim.. 
#59 - Nisan 04 2007, 22:17:28

C_R_A_Z_Y

kendinden ne hayır gördün ki sarkılarından bi hayır beklersin be emrah kardeşim.
#60 - Nisan 04 2007, 22:22:06

kendinden ne hayır gördün ki sarkılarından bi hayır beklersin be emrah kardeşim.

kendisini ................. sana ßir$ey Olmasin ßir kac $arkisi sadece ho$ !  o kadar   kendinden bir hayir görmedik.. ALLAH var  neyse karde$im ayri fikirlerdeuyiz ama karde$iz :)
#61 - Nisan 04 2007, 22:26:20

C_R_A_Z_Y

gözün var kulagın var aklın var fikrin var karar senin  ;)

kardeşliğimiz baki ;)
#62 - Nisan 04 2007, 22:31:22

gözün var kulagın var aklın var fikrin var karar senin  ;)

kardeşliğimiz baki ;)

Eywallahh...
#63 - Nisan 04 2007, 22:32:08

depresif

Ben de aynı şekilde. Ahmet Kaya'ya siyasetçi muamelesi etmekten vazgeçin.
Neden sanatıyla ilgilenmemekte bu kadar ısrarcısınız hiç anlamıyorum.

öptüm canımcım seni  :kisss :cicek

Ben de seni öptüm tatlım. :)) :kisss
#64 - Nisan 05 2007, 17:07:06

sizin desteklediğinz kişilerde ortada ... çok hayırlarını görüos sanki
boşa felsefe yapmayın ...
#65 - Nisan 06 2007, 20:42:27
Ne zaman bir her şeyi ölse birinin,
Kendini ölümlerle yaşar kalır o.
Ne zaman bir kendisi ölse birinin,
Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

ya öldü bence..
hatta anısına şarkılar söylendi...
en cok bilineni haluk levent-içimde ölen biri
#66 - Nisan 06 2007, 20:45:27
İmza kural dışı.

C_R_A_Z_Y

sizin desteklediğinz kişilerde ortada ... çok hayırlarını görüos sanki
boşa felsefe yapmayın ...
dogru adi serefsiz bi pkk için kullandıgımız kelimelere yazık..
#67 - Nisan 06 2007, 22:55:36

be kadar uzatiLiyor ßu konu ya.. kapatin gitsin Öldü Ölmedi  !
#68 - Nisan 06 2007, 23:14:54

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.