Alternatifim Cafe

Hülya Avşar TÜRKİYE BÖLÜNSÜN Dedi

Discussion started on Magazin

Siyasete gireceğini söyleyen Hülya Avşar, "Kürt devleti ve Türkiye'nin bölünmesi" üzerine garip sözler söyledi. Hülya bölünmeden yana..

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, eleştiriler yüzünden yeni bir karar aldığını ve en geç üç yıl içinde siyasete girmeyi düşündüğünü söyledi ve çarpıcı açıklamalar yaptı

Bir süre önce, şehit annelerinin acısını paylaşmak üzere yazdığı mektubun bazı kişilerce art niyetle değerlendirildiğini kaydeden sanatçı, "Bu konuda fikrimi sonuna kadar ortaya koyacağım, çünkü en çok üç yıl içinde siyasete gireceğim" dedi. Sanatçı, Yeni Aktüel dergisinde yayınlanan röportajında, "Benim gibi gazete manşetlerinden düşmeyen birinin şehit anneleri üzerinden reklam yapmak isteyeceğimi nasıl düşünebilirler? Bugüne kadar gelmiş geçmiş hiç bir başbakan bile halkın nabzını 23 sene tutamamıştır. Birçok konuda başbakandan daha çok söyleyecek sözüm olduğunu düşünüyorum" diyerek oldukça iddialı bir çıkış yaptı. Siyasete girdikten sonra gençler ve çocuklar üzerine yoğunlaşmak istediğini belirten Hülya Avşar parti ismi vermekten kaçınarak sözlerini şöyle devam ettirdi:

HENÜZ BELİRLİ BİR PARTİ YOK

"Şu anda kafama göre bir siyasi parti bulamıyorum. Senelerdir teklif geliyor. Ama şimdiye kadar hiçbirini ciddiye almadım. Belki seneye bir ucundan tutacağım bu işin. Sanat camiasının artık iyice seviyesizleştiğini görüyorum. Bazı şeyleri kendime yakıştıramıyorum. Örneğin özel hayatımla gündeme gelmeyi yakıştıramıyorum."

Şehit çocuğu rüyama girdi

Mavi gözlü bir bebek gördüm, babası şehit olmuş. O bebeğin gözlerindeki ifade gece uykularıma girdi. Bir sanatçı olarak duyduğum bu üzüntüyü annelerin bilmesini istedim. Fatih Altaylı'yı aradım, dedim ki çok üzülüyorum. Onlarla birlikte olduğumu söylemek istiyorum. Belki vicdanen biraz rahatlarım. İlan vermek istiyorum ama insanlar bunu reklam olarak addedecekler. Ne yapabilirim, bana yardımcı olur musun? "O kadar içten konuştun ki, bu söylediklerini bana mektup şeklinde yazar mısın" dedi. Beş dakikada yazdım. O yüzden edebi cümleler kurulmamış bir mektup çıktı ortaya. Bunu reklam olarak addetmelerini ruhsal cehaletlerine veriyorum. EQ'ları (duygusal zekâları) zayıf, hiçbir şekilde ilerlememiş, Hülya Avşar'a da kötü bir şey söyleyip gündeme gelelim diyen zavallı insanlar bunlar. Bu konuda sonuna kadar fikrimi ortaya koyacağım.

Bölünmek isteyenler bölünsün

Avşar, fakir biriyle birlikte olup olamayacağı konusunda ise şunları söyledi: Parasız olmaz. Kadının birtakım ihtiyaçlarını giderebilmelidir. Beni seyahate götürebilecek, otel paramı, ekstralarımı ödeyebilecek... Ben soğuyorum öteki türlü. Beni sahiplenen ve benden daha güçlü şeylere sahip olan erkeklere âşık olabiliyorum. Annemin karnından zengin doğmadım. Ama çalışıp kendimi iyi bir standarda oturttum. Geriye çekemem şimdi onu.

Türkiye Bölünsün Demeye Getirdi

Avşar, bir başka soru üzerine de “Ahmet Hakan benim için bitmiştir. Fosilleşmiş bir beyne sahip çünkü” derken terör olaylarıyla ilgili olarak da “Anlayamadığım bir şey var. O poşuyla gezen insanların bunları yapma sebepleri nedir? Sebepleri belki bir devlet kurmak, belki birtakım haklara sahip olmak. Neden her şeye hayır deniyor? Belki benim bilmediğim birçok şey var devlet meseleleriyle ilgili. Bölünmek isteyen insanlar bölünsünler, istedikleri gibi de yaşasınlar der geçerdim herhalde. Mesela Kürt devleti kurma istekleri. Bu bizim AB'ye girmek istememiz gibi bir şey” diye konuştu.
#1 - Eylül 22 2006, 19:48:53
İmzanız kural dışı.

bölünmeyi ister çünkü kendisi de kürt
ben doğuluyum demişti..
#2 - Eylül 22 2006, 19:54:25
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

salakkk ya alam nefret ediom ben bu kadından ..... :(
bölünsüün bölünsün naapcaksa  alllm ya gitsin o hemşerililerinin yanına .. kırooooo
#3 - Eylül 22 2006, 20:08:51
Gittiğine inanmıadım gel demiyorumm ....

onun de kökenini biliyoruz

siyasetten anlamayan biri old. ne kadar belli
#4 - Eylül 22 2006, 20:15:58
İmzanız kural dışı.

**** ne zaman siyasete atıldı ??

ey hülya hanım...

BİZ BU VATANI 30 KUPONA ALMADIK
#5 - Eylül 22 2006, 20:41:21
« Son Düzenleme: Eylül 22 2006, 21:15:50 Gönderen: Yaseminim »
İmza kural dışı.

manyak karı gündemde kalmak için yapmadığı şey kalmadı pisliğin
#6 - Eylül 23 2006, 21:28:59
I Don't Belong Here

ben hala daha onu zeki olarak tanımlayanlara şaşıyorum,
ve ona Türkiye nin en zekisi diyenler var yaa :yanlis
#7 - Eylül 23 2006, 22:15:57
İmzanız kural dışı.

TuRKuaZz

Namussuz  :haydut

Seninde ne *** olduğunu biliyoruz.
#8 - Eylül 23 2006, 22:26:36

Onu öle bir bölerdimki...
...
..
.
 :hii?
#9 - Eylül 23 2006, 22:39:13
« Son Düzenleme: Eylül 23 2006, 22:45:11 Gönderen: S.B.K. »

eslem

bence bu karı beyinsiz.
#10 - Eylül 24 2006, 00:32:46

kadın ne diyceni şaşmış Allah bunları bildği yapsın hülya abla disslerim seninle :yeah
#11 - Eylül 24 2006, 01:45:38

bu kadında zeka kırıntısı bile yok
inanamıyorum ya
dalga geçiyo galiba
ne demek bölünsün biz onu bölelim o zaman bide şehit annelerine mektup yazmış
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
#12 - Eylül 25 2006, 19:09:33
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

gerzek karı salak
#13 - Eylül 25 2006, 19:19:20
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

ßir Insan salak ve gerizakali oLmasin ya Ne Diyim.. daha .. (6)
#14 - Eylül 25 2006, 19:38:05
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Sweetcino

onu bolerler bı gun boyle konusrsa daha... gundemde kalmak ıcın laf atsın bakalım salak kadn
#15 - Eylül 29 2006, 10:22:24

C_R_A_Z_Y

bu adi insan sarkı sölemeyi,ülkeyi yönetmekle karıstırıyor galba..yok ya bi insan ahmak olur gerizekalı olur ama bu adi insan kadar olamaz ya :vur &o :ban
#16 - Eylül 29 2006, 10:26:21

allah canını alamı ilaaaa.....akılsızaklın var mı ola....

bu karıya uyuz oluyom haaaaa.
#17 - Ekim 01 2006, 21:04:22
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

bu kadında zeka kırıntısı bile yok
inanamıyorum ya
dalga geçiyo galiba
ne demek bölünsün biz onu bölelim o zaman bide şehit annelerine mektup yazmış
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
aynen katılıyorum sana inci
#18 - Ekim 02 2006, 16:08:03
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

yaa bu kadınaa sinirr oluyorumm..uyuzz...:ban
#19 - Ekim 13 2006, 13:42:08
İMZA.

anaa ben bu kadını severdim bi de bu ne biçim konuşmuş böyle yaaa salak şey bence o oturup sitesindeki villalarını satacağı insanları seçmekle uğraşsın paşa paşa... siyasetten de uzak dursun geri zekalı kadın
#20 - Ekim 14 2006, 13:59:13

kendisi kimki siyasetten anladığı yok....hem öyle 3-5 çakalın itin sözüyle bölünmez TÜRKİYEMİZ...........
#21 - Ekim 22 2006, 15:00:09
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Bunun kendisi Kürt mü ?
#22 - Ekim 25 2006, 13:04:10
I Don't Belong Here

#23 - Ekim 25 2006, 16:03:53
İmzanız kural dışı.

TuRKuaZz

Bunun kendisi Kürt mü ?

evet..

Bizim milletimizin en büyük özelliği böyle angutları baş tacı yapar.  :öff
#24 - Ekim 25 2006, 16:07:02

Bunun kendisi Kürt mü ?

evet..

Bizim milletimizin en büyük özelliği böyle angutları baş tacı yapar.  :öff

:okey kesinlikle katılıyorum sana turkuaz !  :okey
süper bir tespit
 :oleee
#25 - Ekim 25 2006, 17:01:28

alla alla sanmam ya yanlış anlaşılmıştır böle saçma bi şey söyleyemez çünkü :S
#26 - Aralık 18 2006, 18:19:52
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

BuRası TüRkiye içinde Yaşayan Herkes TüRktüR

Gitmek isteYen vaRsa s*ktirsin gitsin...
#27 - Aralık 20 2006, 15:18:33
Özlemişim buraları =)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.