Alternatifim Cafe

İsime Göre Karakter...

Discussion started on Astroloji

Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık. Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun. Hayata bakış açın gerçekçi. Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun. Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun. Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor. Aşka inanıyorsun. Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun. Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli. İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyorsun. Zekan sayesinde birçok fırsat kapısını aralıyor, büyük başarılara imza atıyorsun. İş yaşamındaki başarını insan ilişkilerinde de sürdürüyorsun. dostların ve ailen senin fikirlerine güveniyor. Her konuda akıl danışılan birisin.

benimde doğru çıktı..
#101 - Ağustos 06 2007, 22:57:40
Em______ Bm
Dön nasıl kimle nerdeysen
D__________c
Dön beni biraz sevdiysen
Am_________bm______c___am__bm
Dön, yüreğimde hasret çaresiz kaldı

inatçı çıktım gerçektende inatçıyımdır :4
#102 - Ağustos 06 2007, 23:01:36
:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя::::

İsim grubu 7 olanlar:İNATÇI
Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık. Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız. Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun. Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun. Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor. İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın. Senin için en değerli kişi annen. Onun davranışlarını örnek alıyorsun. Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor. İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun. Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor. Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.
#103 - Ağustos 12 2007, 21:10:29

İsim grubu 4 olanlar:GEZGİN
Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu. Yeniliklerden hoşlanıyorsun. Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun. Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor. Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun. Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun. Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil. İdealindeki ev bir karavan olabilir. İş yaşamında da değişiklikten yanasın. Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun. Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda. Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.
 çıktı bana ya sevgilimede aynısı çıktı süpermiş bu bea:D:D çok saollllll
#104 - Ağustos 13 2007, 13:49:09
...arChAnGeL...

merhametliymişim  :sizo
#105 - Ağustos 17 2007, 16:31:17
Beynimde dans eden hatıraların bacağını nasıl kırabilirim?..

İsim grubu 7 olanlar:İNATÇI
Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık. Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız. Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun. Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun. Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor. İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın. Senin için en değerli kişi annen. Onun davranışlarını örnek alıyorsun. Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor. İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun. Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor. Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

ehueheh doğru nan  (6)
#106 - Ağustos 27 2007, 01:01:59
Yokluğunu seviyorum
Sana ulaşamadığım dakikalarda.
Seni duymayı
Seni özlemeyi
Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum.
Hiç korkmuyorum seni sevmekten.
Senin gülüşünü seviyorum.

MANTIKLI
Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık. Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun. Hayata bakış açın gerçekçi. Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun. Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun. Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor. Aşka inanıyorsun. Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun. Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli. İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyorsun. Zekan sayesinde birçok fırsat kapısını aralıyor, büyük başarılara imza atıyorsun. İş yaşamındaki başarını insan ilişkilerinde de sürdürüyorsun. dostların ve ailen senin fikirlerine güveniyor. Her konuda akıl danışılan birisin.

:ehem
#107 - Ağustos 27 2007, 01:08:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

serzenişte

Hep merak etmiştim sonunda öğrendim:P

İsim grubu 1 olanlar:DUYGUSAL

Karakterinin en belirgin özelliği duygusallık. Hayatına duygularınla yön veriyorsun. Önemli kararlar alırken bile mantığınla değil duygularınla hareket ediyorsun. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Ancak sezgilerin güçlü olduğu için çoğunlukla doğru kararlar alıyorsun. Hayatın temelinin "sevgi" olduğuna inanıyorsun. Felsefen sevmek ve sevilmek. Kimseden nefret etmemek başlıca kuralın. Sevgini olabildiğince çok insana vermek istiyorsun. İnsanlar da seni seviyor. Duygusallığın iş yaşamını da etkiliyor. Sevmediğin ve insanlığa yararlı olamadığın işlerde çalışmak istemiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise sonsuz aşk ve sadakat

Mantıkta neymiş mantıklı olanları da gördük :D
#108 - Ağustos 27 2007, 01:15:34

wayyy be --------duygusal------- çıktım :ask     zaten --balık-- burcum :okey       yani tam  bana  uyuyooooooo :)) :yaril
#109 - Ağustos 27 2007, 14:41:05
« Son Düzenleme: Ağustos 27 2007, 14:42:39 Gönderen: rock müzik »
Yeniden sevmek kolay
Başından başlamak gerekir her şeye
Ve bir tek o yorar!!!!!!
AŞK başladığında kalbi çarptırır AŞK bittiğimde kalbi ağrıtır

duygusal çıktı yazdıklarıda doru
#110 - Ağustos 27 2007, 15:24:51
bip bip

İsim grubu 2 olanlar:MANTIKLI

çıktı doğruda  :muhah
#111 - Ağustos 29 2007, 11:21:05

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

İsim grubu 4 olanlar:GEZGİN
Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu. Yeniliklerden hoşlanıyorsun. Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun. Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor. Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun. Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun. Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil. İdealindeki ev bir karavan olabilir. İş yaşamında da değişiklikten yanasın. Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun. Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda. Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.
#112 - Ağustos 31 2007, 12:14:39

MeLaNkOlİk!

İsim grubu 6 olanlar:MERHAMETLİ
Karakterinin en belirgin özelliği merhamet. Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın. Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun. Kinci değilsin. Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar. Dünyevi şeylere bağlılığın yok. Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun. Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun. Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Herkesi mutlu görmek istiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.
:artis :artis
#113 - Eylül 01 2007, 22:39:21

duygusal çıktım ya :D  (6)

yanlış bu :D  :nanik
#114 - Eylül 02 2007, 11:53:20
i go to grave before be a b.tch nigga. Lykomedo's Awesome Blog ve lazım olursa diye about me

hepsi doğru sayılmazzz
#115 - Eylül 11 2007, 10:52:56
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

Bu nedir ya? :@ Burcum da duygusal diyor bu da.. Öyle değilim ben.. Mantıklıyımdır hep...

Özgür çıkmasını isterdim.. :D:p
#116 - Eylül 12 2007, 21:48:03
'kanla karışık yağmurlarla özgürlük yağıyor üstümüze.. gökyüzünden..'

gezgin çktım ama pk uymuo
#117 - Eylül 16 2007, 14:55:21

bu  ne yhaa herşeyin zıttını sölüyor
#118 - Eylül 19 2007, 15:20:16

Karakterinin en belirgin özelliği duygusallık. Hayatına duygularınla yön veriyorsun. Önemli kararlar alırken bile mantığınla değil duygularınla hareket ediyorsun. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Ancak sezgilerin güçlü olduğu için çoğunlukla doğru kararlar alıyorsun. Hayatın temelinin "sevgi" olduğuna inanıyorsun. Felsefen sevmek ve sevilmek. Kimseden nefret etmemek başlıca kuralın. Sevgini olabildiğince çok insana vermek istiyorsun. İnsanlar da seni seviyor. Duygusallığın iş yaşamını da etkiliyor. Sevmediğin ve insanlığa yararlı olamadığın işlerde çalışmak istemiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise sonsuz aşk ve sadakat

:Ç

benimkide ayni duygusal misim
bende öleymişim (6)
#119 - Eylül 19 2007, 16:47:25
.

İsim grubu 5 olanlar:LİDER
Karakterinin en belirgin özelliği liderlik. İnsanları kontrol etmekten ve olayların gidişatını belirlemekten hoşlanıyorsun. Ancak bencil değilsin. Sadece olayları organize etmek istiyorsun. Bu konuda oldukça başarılısın. İyi bir yönetici olabilirsin. Nerede, nasıl davranılacağını biliyorsun. Çevrendekiler de sana güveniyor. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da lider olmak istiyorsun. Ailen ya da arkadaş grubunla birlikteyken tüm organizasyonlara ve yapılacaklara sen karar veriyorsun.  :nanikKimse sana karşı çıkmıyor. Çevrendekiler fikirlerinden memnun. Karşı cinste aradığın özellikler ise hoşgörü ve şefkat.
 :okey
#120 - Eylül 26 2007, 15:18:48
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

İsim grubu 6 olanlar:MERHAMETLİ
Karakterinin en belirgin özelliği merhamet. Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın. Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun. Kinci değilsin. Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar. Dünyevi şeylere bağlılığın yok. Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun. Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun. Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Herkesi mutlu görmek istiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.
süpırr tam beni anlatıyo
#121 - Ekim 31 2007, 11:25:28

daha saçma bişey yapılamaz herhalde dünyada...
#122 - Ekim 31 2007, 13:23:00
AŞIRI HIZ DEĞİL, DİKKATSİZLİK KAZA YAPTIRIR...

zsem

bu çıktı ama bana uymuo :yanlis

bana da bu cıktı bana da uymuo...
#123 - Ekim 31 2007, 13:37:01

İsim grubu 8 olanlar:ÖZGÜR
Karakterinin en belirgin özelliği özgürlükçülük. Bir kişiye ya da bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsun. Monoton bir yaşam sana göre değil. Bulunduğun ortam seni mutlu ediyor olsa bile, oraya bağlanmak istemiyorsun. Hayatının her alanında böyle davranıyorsun. Kısıtlanmayacağın işlerde çalışmak istiyorsun. Özgürlüğüne gelen en ufak bir tehdit istifa etmene neden olabiliyor. Bu nedenle, kendi işini kurma ve patron olma taraftarısın. Baskıcı bir aileye sahipsen genç yaşta evden ayrılabilirsin. Kimsenin sana karışmadığı, rahat bir yaşam kurmak istiyorsun. Özgürlüğüne olan düşkünlüğün karşı cinsle olan ilişkilerini de etkiliyor. Kıskanç ve seni kısıtlayan biriyle beraber olmana imkan yok. Aradığın özellikler ise neşe ve zeka.

çok doğru bu yaa.acayip ötesi uyuyo bana :oley
#124 - Kasım 03 2007, 23:07:29
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

gezgin çıktm pek gezmem ama:s
#125 - Kasım 17 2007, 22:00:15

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.