Alternatifim Cafe

Hayatta Umudu Olanlar, Biraz da Şafak'a Umut Olalım!!!

Discussion started on Konu Dışı

benden şimdilik bu kadar 11 kişiye gönderebildim gelince tekrar devam ederim.Allah acil şifa,kolaylık versin.
aminn
#51 - Eylül 15 2006, 14:28:29
~~**~~(mCdÜş)~~**~~
KaBuL pEsİmİsTiM laN

arkadaslar bole bi konuyu öm la yollamasaydınız haberm bile olmucaktı acıkcası.. ama iikşde yollamıssınız bende elmden geldigi kadaryla yardım etmeye calısıcam belki fazla bişe yapamam ama corbada benm de tuzum olsun.. hepinize cok tesekkurler... :)
#52 - Eylül 15 2006, 14:33:15
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

linki inceledim evet herşey doğru galiba Allahımdan acil şifalar diliyorum duyarlı kişilere sonsuz tşklerimi sunuyorum ne demişler damlaya damlaya göl olur
ama arada bir çıkyıo sahtekar kişiler onlarıda Allah a havale ediyorum
#53 - Eylül 15 2006, 14:46:19
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

çok zor bi hastalık gerçekten acil şifalar diliyorum, elimden geldiğince herkesi haberdar etmeye çalışcam...
#54 - Eylül 15 2006, 14:49:02
NEYİN BİLDİN Kİ DEĞERİNİ BENİMKİNİ BİLECEKSİN, BUNU DA TABİ MAHVEDECEKSİN !!!...

<<LeMaN sAm fan club>>

Konu forumumuzdaki tüm kullanıcılara duyurulmaktadır, umarım bizde az yada çok ve elimizden geldiğince destek olabiliriz.

Acil şifalar dilerim...
#55 - Eylül 15 2006, 14:52:56
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

elimizden geleni yapmaya çalişcaz bize hatirlattiğin için tşk ederim  :bye
#56 - Eylül 15 2006, 18:45:39
gözler kalbin aynasıdır

saolasınız arkadaşlar. Desteğiniz için teşekkür ediyorum. Allah Hepinizden razı olsun
#57 - Eylül 15 2006, 18:47:02

çok üzüldüm ya bendede şu anda para sıkıntısı var birikmiş param olsa elimden geleni yapardım
ama bence bizim yardım edebilmemiz için cep telefonundan msj yollama gibi bir olay olmalı
eğer yaptırabilirseniz mesela bir msj 24 knt. gidecek o para olarak size geçecek böyle birşey yaparsanız bol bol msj atarım en azından bu şekilde yardımımız olabilir
#58 - Eylül 15 2006, 21:35:57
BaNa BiR ReSiM ÇiZ!
KaN ReVaN iÇeRiSiNDe!
uNuTMaYa uYuYaN iNSaNLaR
KıRıK DöKüK DüŞLeR
KıRıLMıŞ iNSaNLaR oLSuN iÇiNDe... uNuTMaYı ÇiZ BaNa...

msn listemdekilere göndercem ve dualrımla onunla olcak
#59 - Eylül 15 2006, 21:40:08
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

Arkadaşlar lütfen az duyarlı olalım yaa.Bir günde dışarı cıkmayın o paranızı buraya verin.Bazıları mazaret falan sunmuşki bence gecerli hickimsenin bi nedeni yok.Herkesin az cok parası vardır.Minnacıkta olsa yardım edelim. Cok şey kaybetmeyiz
#60 - Eylül 15 2006, 21:40:32

gosdezik

o kadar zaman yok malesef para yardımı yapamasanız da üye olduğunuz başka siteler vardır orda konu açabilirsiniz.msndekilere mail atabilrisiniz mesela istedikten sonra alternatif çok.ilginize teşekkür ederim can adına ben yapacak bişeyiniz bile yoksa en azından dualarınızı eksik etmeyin
#61 - Eylül 15 2006, 21:43:52

çok üzüldüm ya bendede şu anda para sıkıntısı var birikmiş param olsa elimden geleni yapardım
ama bence bizim yardım edebilmemiz için cep telefonundan msj yollama gibi bir olay olmalı
eğer yaptırabilirseniz mesela bir msj 24 knt. gidecek o para olarak size geçecek böyle birşey yaparsanız bol bol msj atarım en azından bu şekilde yardımımız olabilir

Bunun imkansız olduğunu biliyorsun dimi  ;)

Koskoca Türkiye de bile 2 gazete yer verdi bukonuya.

İlginiz için tşkler. Allah razı olsun hepinizden
#62 - Eylül 15 2006, 22:01:02

Bunun imkansız olduğunu biliyorsun dimi  ;)

Koskoca Türkiye de bile 2 gazete yer verdi bukonuya.

İlginiz için tşkler. Allah razı olsun hepinizden
imkansız olduunu bilmiodum öğrenmiş oldum sadece benim düşüncem daha fazla nasıl yardım edebileceimizdi
dualarımız onunla...
#63 - Eylül 15 2006, 22:05:16
BaNa BiR ReSiM ÇiZ!
KaN ReVaN iÇeRiSiNDe!
uNuTMaYa uYuYaN iNSaNLaR
KıRıK DöKüK DüŞLeR
KıRıLMıŞ iNSaNLaR oLSuN iÇiNDe... uNuTMaYı ÇiZ BaNa...

gosdezik

ben cvbımda yasmıştım biras konuyu takip edebilrisin mesela herkes parayla olmasa da nasıl para yardımı toparlayabilcemis konusunda fikir verebilir.ben de para yardımı yapamayabilriim belki ama iki kişiden alabildim şimdiye kadar ve hesaba yattı die biliom.istediğimizde çok şey yapabiliriz ama...istediğimizde.....
#64 - Eylül 15 2006, 22:07:37

ya gercekten cok üzüldüm inanın yarın bakaya gidip bende bişeyler yapıcam
inş iyileşir
#65 - Eylül 15 2006, 22:08:34
:::::::::................dünyam............::::::::::::

ewet şuan abimler köylerde fındık topluyolar ;)

Dünya ilgin için tşkler ama yarın bankalar kapalı olur. pazartesi açılır. allah razı olsun. saolasın
#66 - Eylül 15 2006, 22:10:25

gözde saol ö.mesaj için..Elimşzden geleni yapmaya çalışırız umarım bi faydası olur..
#67 - Eylül 15 2006, 22:10:42

Yaptığınız her yardımın faydası olduğunu bilin arkadaşlar. saolasın SiLent ScReAm
#68 - Eylül 15 2006, 22:11:54

gosdezik

yarın abnkalar kapalı ama neyse  :öff arkadaşlarına söyleyebilirsin mesela sen de hepsinden de 1 ytl çıksa beş arkın olsa 5 ytl dsaha yardım toplamış olursun pazartesiye kadar  :))
#69 - Eylül 15 2006, 22:13:24

ben başka forumlara da koyuyorum bu haberi bi sakıncası yoktur umarım..
#70 - Eylül 15 2006, 22:21:09

gosdezik

ben koydum bile başka forumlara can da bişi demes umarım ama yardım amaçlı sonuçta hatta ben mutlu oluorum böle şeyleri duydukça(valla konuyu sahiplendim  :yah )
#71 - Eylül 15 2006, 22:24:53

çok teşekkür ediyorum hepinize. solasınız. ayrıca çok tşkkür ederim gosdezik
#72 - Eylül 15 2006, 22:35:51

gosdezik sayesinde haberim oldu çok duyarlısın teşekkürler ...ben de ulasabildiğim kişilere yayacağım ve elimden geleni yapacağım umarım iyileşir dualarımız onunla...
#73 - Eylül 15 2006, 22:48:01

gosdezik

inşallah hepimiz elimizden geleni yaparsak bu işin altından kalkabiliriz bence yeter ki biraz daha ilgi  :cicek dediğim gibi siz bişi yapamasanız da arkadaş çevrenizdekilere söyleyin öyle toparlayabilrisiniz belki bi sigaraya günde en az 2-3 milyon veriyoruz bi paket az içsek çok işler başarırız bence
#74 - Eylül 15 2006, 22:58:07

evet haklısın elimden geleni yapacağım mail yollamayı düşünüyorum herkes biraz duyarlı olursa inş. yardımımız olacak.Umarım iyileşir dualarım onunla...
#75 - Eylül 15 2006, 23:01:45

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.