Alternatifim Cafe

Küçük Çocuklar Neden Pop'tan Başka Müzik Dinlemezler?

Discussion started on Müzik Genel

küçük çocuk dediiniz en fazLa kaç yaş
İlkokul çocuğu işte. En fazla 10 11 yaşındakiler..  :Ç
benm kuzenim we kardeşim sadece rock dinleyoo
bence kişiden kişiye değişio müzik zevkii yaşla alakası yokk......
#51 - Ağustos 23 2007, 15:10:20

Köpek ürür,
Kervan yürür.

kim dio dinlemezler die
dinlien öle bi dinlioki walla :Ç
örn. alt komşumzn 10 yaşndaki kızı(/ilayda/)
:4
evanescence,çilekeş fln dinlio
allam bide açıo sesii  :ban
sabhn 9nda öldüresm gelio
:sizo
 :nohashas
#52 - Ağustos 24 2007, 10:59:34

kelis

sözLer basit, mecaz anLam faLan yok, ezgiLerde bir o kadar sade

yani günümüz pop müziği çocukLara hitab eder :4

büyüynce akıLLanıp kaLitenin farkına varırLar ve tarz deişikLiğine uğrarLar (6)
#53 - Ağustos 24 2007, 12:50:28

bnim yiğene sogo dinlettim beğendi vallaa :sizo
#54 - Ağustos 29 2007, 14:49:50
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

kardesim 6 yasında eva lp metallica turk rock dinlio cocuk bu yasta  :Ç her duyduu sarkıda kafa sallıyoo  kioptum ::yea
#55 - Ekim 30 2007, 20:49:22

Kafaları anca ona bastığı içindir..

her nakaratı şarkıcı tarafından 62 kere tekrarlanınca çok çabuk ezberliyolar... Kısacık sözler..

#56 - Ekim 30 2007, 20:52:30
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

akıllı bı cevap katılıyom :Ç

her nakaratı şarkıcı tarafından 62 kere tekrarlanınca çok çabuk ezberliyolar... Kısacık sözler..

#57 - Ekim 30 2007, 20:57:29
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

gündemde onlar oluyoo çünküü ama kendi tarzlarını daha sonra buluolar çocuk ama tabi istisnalarda war benm bi  tanıdığım war ilkokuldaa we rock rap dinlerr wee bi çok insandan daha güzel giyinirr çocukk
#58 - Ekim 30 2007, 21:20:06
GİDİYORUM…
ELVEDA…
UNUTTUĞUM BİR ŞEY VARSA SENDE KALSIN…
BEN UNUTMAYACAKLARIMI
İSTER İSTEMEZ YANIMDA GÖTÜRÜYORUM…

sürmeli çocuk

gündem ve meselesi ve de çabuk ezberleniyor
#59 - Kasım 03 2007, 18:05:28

cunku daha muzık zevkı dıe bısı olusmamıs:D popu ıı bısı sanıolr[en ıyı muzık sanı8olr]
#60 - Kasım 04 2007, 11:17:15
Lan Herkes Emo Olmus Etraf Ozentı Dolmus quzelım  Converse Her Emonun Ayaqına Corap Olmus..
         Neydı bızı ayıran?
                                  qorduklerımız mı?
                     Yanındayken bakmayıpta kactım  senden..
                Ben *** bole askın taaaa ıcıne..:nohashas

bnm kardesim 2.snfa gidio rapten baska bişi dinlemiyor onun snfnda bi arkı var o cckta metal dnliyor(bu cckun ne abisi var nede ablası anne ve babasınında müzikle alakası yok)kuzenim 6,5 yasında hayko cepkin hastası hem korkuo birass ama hemde cook sevio dier kuzenim 7 yasında özlem tekin hayranı <eee bunlar yeni nesil ccklar=))>  ama bn kücükken ne dinliosun dedciklerinde pop diodum cnkü dier müzik türlerininde oldugunu bilmiordm=))
#61 - Kasım 05 2007, 22:40:26
SaNKi BiReR iNSaNdI DoLu İlE bOş
         SoLuKLaRı sEnİNkİ
          SeViNçLeRi sEnİnKi 
            yAsAmLaRı sEnİnKİ
             BoŞ kAzAnMıŞtI yArIsI
               dOlUYu aLKıŞlADıLaR!!
=))

hareketli falan ya ondan olabilir özellikle kızlar genelde dinler pop.
#62 - Kasım 06 2007, 20:34:24
Come as you are...as you were...as i want you to be...

Yazacağımı yazmış arkadaş..Ben de küçükken pop dinliyordum hem de Atilla Taş ya yok böyle bişey !! :D :D
#63 - Kasım 09 2007, 17:24:28
İpek siyah mantolu,beyaz beyaz yakalı.Kalbim kalbim çarpıyor,sana sana bakalı...

Ne güzel şeysin,ne yaman şeysin KARŞIYAKALI

Karşıyaka dilberi,çok sevimli bir peri,düştüm gönül aşkına terkedemem bu yeri...

pop onlara daha uygun adı üstünde ÇOCUKLAR dinliyor sadece petek'i ismail'i bilirler onlar müzik dağarcığı gelişmiyor onların çocuklardan başka dinleyenler var mıdır acaba bunları merak ettim
#64 - Kasım 10 2007, 19:29:41

Yalnızlık hatırıma yazıldı
İçimdeki birşey sızladı
Geri dönüp baktığımda
Mutluluk içimden alınmıştı!!!

akıllı bı cevap katılıyom :Ç

aynenn bncede 2ye 3e giderken ağzımdan pop düşürmüyodum :D tekrarla tekrarla nereye kar yha
#65 - Kasım 15 2007, 20:02:34

biz eminem dinlioduk :yah  bide saçma el  hareketlri  :muhah hay allahm ya :sizo
#66 - Kasım 15 2007, 20:08:14

pop daa bi oynak ya :D
çocuklarda oynak olunca :D ...
#67 - Aralık 27 2007, 23:30:51
Montla Sıç!

falla bnm kardeşim GodSmack fln dinlio... daha 6 yaşında ve marilyn manson dinlio,hayko dinlio... metal e taktı cnm bnm yha  :muhah    bna dio bazen abla bak bu şarkı çok güsel fln... bnm bilmediklerimi ezberinde tutuo... snra systemden fln bazen şarkı açıorm şarkıyı bağıra bağıra sölüo  :icon  :hönk

:nohashas :nohashas
#68 - Ocak 07 2008, 16:00:42

falla bnm kardeşim GodSmack fln dinlio... daha 6 yaşında ve marilyn manson dinlio,hayko dinlio... metal e taktı cnm bnm yha  :muhah    bna dio bazen abla bak bu şarkı çok güsel fln... bnm bilmediklerimi ezberinde tutuo... snra systemden fln bazen şarkı açıorm şarkıyı bağıra bağıra sölüo  :icon  :hönk

ablasından özenio yawrucak ya :muhah :muhah
#69 - Ocak 08 2008, 19:47:12
mutlu edeceğim yokluğunu...

Bnm kardeşmin adı ceren 3 e gdio Rihanna we High School Musical dinlio kerata  (6)
#70 - Ocak 08 2008, 19:50:13

nurrr yeter lan her yerde dalga geçion *** bıktım sndn kanka fln dinlemijem haa artıkk :hii? :öff :muhah
#71 - Ocak 09 2008, 12:58:13

bunlar küfürler normalleştımı ne oldu kızlar bile kullanır oldu garip.

herneyse şimdiki nesili anlamak pek mümkün değil. heran farklı müzik türlerini dinlerken görülebilirler .
#72 - Ocak 09 2008, 14:59:30
''Cehennem, başkalarıdır. ''

nurrr yeter lan her yerde dalga geçion *** bıktım sndn kanka fln dinlemijem haa artıkk :hii? :öff :muhah

bn onun adına özür diliyim ya böledir işte bu kusuruna bakmayınn :muhah
#73 - Ocak 10 2008, 21:25:34

harbiden yhaa çok pardon nur arkadaşımıza sinirlenince kendimise tutamıyoruz artıkk napalım :pes :muhah
#74 - Ocak 11 2008, 16:21:57

isteyen tutar çenesini falla o insanın terbiyesi :muhah
#75 - Ocak 11 2008, 16:24:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.