Alternatifim Cafe

Bu Burçlar Başka

Discussion started on Astroloji

ewrem

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)
Mars gezegeninin dünyaya yaklaşması ve dünyanın bu durumdan kıllanması koçları olumsuz etkileyecek. Dengesiz davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinize çeki düzen vermeniz için imaj mekıra ihtiyaç duyabilirsiniz.
Uğurlu sayınız: Pi sayısı...
Uğurlu taşınız: Erol Taş
Uğurlu gününüz: Anneler günü

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)
Eşitliği sevmeniz başına büyük dertler açabilir. Kuşlarına yemleri eşit vermek için yemleri saymanız tüm haftanızı alabilir. Kuşlarınız yenilebilir bir cins ise, hiç vakit kaybetmeden mangalı hazırlayın ve bu dertten kurtulun.
Uğurlu sayınız: Set sayısı
Uğurlu taşınız: Atila Taş
Uğurlu gününüz: Sigarayı bırakma günü

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)
Bu kadar şüpheci olmanız çevrenizdeki insanları zor durumda bırakıyor. Kapıcının getirdiği ekmeğin içinde zehir olmadığından emin olmak için, önce kapıcıya yedirtmeniz bir nebze doğal karşılanabilir ama gazeteyi ilk kapıca okutmanız yada pedi ilk kapıcıya taktırmanız çok anlamsız.
Uğurlu sayınız: Doğal sayılardan en doğalı
Uğurlu taşınız: Barni Moloz Taş
Uğurlu gününüz: Elektrik faturasının son ödeme günü

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızı çok ihmal ediyorsunuz. Bırakın aramayı, çağrı atıp ödemeli bile yapmıyorsunuz. Arkadaşlarınızın sizin için yaptıklarını unutmamalısınız. İnsan telefonu olmasa da posta güvercini besleyerek hatta kendini yakmak süreti ile dumanla haber gönderebilir.
Uğurlu sayınız: Avrupa liglerinde bulunan Türk futbolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Göktaşı
Uğurlu gününüz: Her Allah' ın günü

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Her işi sağ elinizle yapmayın. Biraz sol elinizi de kullanın. Hem unutmayın solunu kullanan herkes(siyaset hariç) *** olsun, futbolda olsun hep başarılı olmuştur.
Uğurlu sayınız: Ölü ve yaralı sayısı
Uğurlu taşınız: Yüz metre ileriye TAŞIndık
Uğurlu gününüz: Mahşer günü

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)
Son bahar geldi ama siz hala ilk baharı unutamıyorsunuz. Biliyorum ilkler önemlidir. Siz de bilmelisiniz ki, mevsimler gelip geçicidir.Ama bir yerde haklısınız. Her mevsimde aynı sıcaklığı bulamıyorsunuz..
Uğurlu sayınız: Sefer sayısı
Uğurlu taşınız: Çakmak taşı
Uğurlu gününüz: Ramazanın üçüncü günü

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)
Terazi burcunun bir özelliği olan denge unsuruna güvenip, ip üzerinde akrobasik hareketler yapmak hayatınıza mal olabilir. Böyle bir olayı düşünmek bile başlı başına bir dengesizliktir. Terazi burcu böyle bir hatayı kabul etmeyecek, gereken mercilere başvurarak hakkını arayacaktır...
Uğurlu sayınız: Yolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Böbrek taşı
Uğurlu gününüz: Hafta içi her gün

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım )
Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Ama işin ilginç tarafı, partneriz de akrep burcu ve o da aynı şeyleri düşünüyor. Yani ortada hiç bir şey yokken üzülüyorsunuz..
Uğurlu sayınız: Cem Uzan' ın el koyulan şirketlerin sayısı
Uğurlu taşınız: Harry potter felsefe taşı
Uğurlu gününüz: Muayyen günü

YAY ( 22 Kasım – 21 Aralık )
Özgürlüğü çok seviyor ve arzu ettiğiniz gibi yaşamak istiyorsunuz. Ama arzu ettiğiniz şeyler özgürlükten çok sapıklık statüsüne giriyor. Türk ceza kanununda tecavüz 24 yıldan başlıyor.Hatırlatmak isterim..
Uğurlu sayınız: Bir eldeki parmak sayısı
Uğurlu taşınız: Göbek taşı
Uğurlu gününüz: Altın günü

OĞLAK ( 22 Aralık – 19 Ocak )
Çocuksu düşüncelerinizden kurtulup hayatla yüzleşmenizin vakti geldi. Ama yüzleşme bir tv kanalında olursa çok dikkatli olmalısınız. Çünkü yetmiş milyon sizi izliyor olacak.
Uğurlu sayınız: Ahmet Altan'ın kitap baskı sayısı
Uğurlu taşınız: Musalla taşı
Uğurlu gününüz: Çamaşır günü

KOVA ( 2O Ocak – 18 Şubat )
Ailenizin uyarılarını hiç dikkate almıyorsunuz. Ve hep dikine gidiyorsunuz. Sırf onlara gıcıklık olsun diye kırmızı ışıkta geçiyor,önce sağınıza değil de solunuza bakıyor ve otomatik kapı çarpsın diye basamakta duruyorsunuz.
Uğurlu sayınız: Biletli taraftar sayısı
Uğurlu taşınız: Mezar taşı
Uğurlu gününüz: Ziyaret günü

BALIK ( 19 Şubat – 20 Mart )
Sosyal fobinizi yenmelisiniz. Toplum içinde konuşamıyorsunuz bile. Tamam dilsiz olabilirsiniz ama insan biraz gayret eder. Yarışmaktan sonra en önemli şey azimdir. Bunu unutmayın.
Uğurlu sayınız: Avagadro sayısı
Uğurlu taşınız: Okey taşı
Uğurlu gününüz: Pilav günü
#1 - Eylül 08 2006, 00:31:28

Eşitliği sevmeniz başına büyük dertler açabilir. Kuşlarına yemleri eşit vermek için yemleri saymanız tüm haftanızı alabilir. Kuşlarınız yenilebilir bir cins ise, hiç vakit kaybetmeden mangalı hazırlayın ve bu dertten kurtulun.
cidden başka burçmuş bunlar  :hönk  kioptum kioptum kioptum  saol paylaşım için mervecim  ;)
#2 - Eylül 08 2006, 00:38:39

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

ewrem

Sağol canım :4
#3 - Eylül 08 2006, 00:45:02

süpermiş.  (6) saol paylaşımın için.  (6)
#4 - Eylül 08 2006, 20:34:39
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

ewrem

Rica ederim :4
#5 - Eylül 10 2006, 17:50:07

Aslan
Uğurlu gününüz: mahşer günü

Cok moral oldu gercekten paylasımın icin tşkler  :)
#6 - Eylül 10 2006, 17:57:02

Bayıdım bu burçlara
Sosyal fobinizi yenmelisiniz. Toplum içinde konuşamıyorsunuz bile. Tamam dilsiz olabilirsiniz ama insan biraz gayret eder. Yarışmaktan sonra en önemli şey azimdir. Bunu unutmayın.
Uğurlu gününüz: Pilav günü  :muhah
Paylaşımıni için teşekkür ederim...
#7 - Eylül 10 2006, 17:57:15

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)
Mars gezegeninin dünyaya yaklaşması ve dünyanın bu durumdan kıllanması koçları olumsuz etkileyecek. Dengesiz davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinize çeki düzen vermeniz için imaj mekıra ihtiyaç duyabilirsiniz.
Uğurlu sayınız: Pi sayısı...
Uğurlu taşınız: Erol Taş
Uğurlu gününüz: Anneler günü

:kop  :kop  :kop
#8 - Eylül 10 2006, 19:11:09
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

ewrem

Rica ederim :4
#9 - Eylül 10 2006, 21:10:44

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızı çok ihmal ediyorsunuz. Bırakın aramayı, çağrı atıp ödemeli bile yapmıyorsunuz. Arkadaşlarınızın sizin için yaptıklarını unutmamalısınız. İnsan telefonu olmasa da posta güvercini besleyerek hatta kendini yakmak süreti ile dumanla haber gönderebilir.
Uğurlu sayınız: Avrupa liglerinde bulunan Türk futbolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Göktaşı
Uğurlu gününüz: Her Allah' ın günü   :kop :kop :kop SAOLASIN

#10 - Eylül 11 2006, 11:13:40
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

AmY

Alıntı
OĞLAK ( 22 Aralık – 19 Ocak )
Çocuksu düşüncelerinizden kurtulup hayatla yüzleşmenizin vakti geldi. Ama yüzleşme bir tv kanalında olursa çok dikkatli olmalısınız. Çünkü yetmiş milyon sizi izliyor olacak.
Uğurlu sayınız: Ahmet Altan'ın kitap baskı sayısı
Uğurlu taşınız: Musalla taşı
Uğurlu gününüz: Çamaşır günü
(6)
#11 - Eylül 11 2006, 14:09:34

ewrem

Bendensin (6)
#12 - Eylül 11 2006, 17:41:24

xX_NightmarE_Xx

walla başka burçmuş bunlar tuttum ben bu durumu yawss :muhah
#13 - Eylül 16 2006, 22:25:19

ewrem

Beğenmene sevindim :4
#14 - Eylül 17 2006, 15:15:18

angelfb1907

KOVA ( 2O Ocak – 18 Şubat )
Ailenizin uyarılarını hiç dikkate almıyorsunuz. Ve hep dikine gidiyorsunuz. Sırf onlara gıcıklık olsun diye kırmızı ışıkta geçiyor,önce sağınıza değil de solunuza bakıyor ve otomatik kapı çarpsın diye basamakta duruyorsunuz.
Uğurlu sayınız: Biletli taraftar sayısı
Uğurlu taşınız: Mezar taşı
Uğurlu gününüz: Ziyaret günü

Süperler Merve beni yine güldürmeyi başardın..(bu sinirli ve üzgün halimde)
Çok teşekkürler.. :)
#15 - Eylül 18 2006, 15:06:11

YAY ( 22 Kasım – 21 Aralık )
Özgürlüğü çok seviyor ve arzu ettiğiniz gibi yaşamak istiyorsunuz. Ama arzu ettiğiniz şeyler özgürlükten çok sapıklık statüsüne giriyor. Türk ceza kanununda tecavüz 24 yıldan başlıyor.Hatırlatmak isterim..
Uğurlu sayınız: Bir eldeki parmak sayısı
Uğurlu taşınız: Göbek taşı
Uğurlu gününüz: Altın günü

:hönk :hönk (6) (6) (6)
#16 - Eylül 18 2006, 15:11:40
Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..
Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)
Son bahar geldi ama siz hala ilk baharı unutamıyorsunuz. Biliyorum ilkler önemlidir. Siz de bilmelisiniz ki, mevsimler gelip geçicidir.Ama bir yerde haklısınız. Her mevsimde aynı sıcaklığı bulamıyorsunuz..
Uğurlu sayınız: Sefer sayısı
Uğurlu taşınız: Çakmak taşı
Uğurlu gününüz: Ramazanın üçüncü günü

Uğurlu gününüz: Ramazanın üçüncü günü  :alala
#17 - Eylül 19 2006, 16:41:34
Sevelim Sevilelim,, Bu Dünya Kimseye KalmazZ..!!

Bu kadar şüpheci olmanız çevrenizdeki insanları zor durumda bırakıyor. Kapıcının getirdiği ekmeğin içinde zehir olmadığından emin olmak için, önce kapıcıya yedirtmeniz bir nebze doğal karşılanabilir ama gazeteyi ilk kapıca okutmanız yada pedi ilk kapıcıya taktırmanız çok anlamsız.

:muhah..saoll..
#18 - Ekim 17 2006, 14:45:00
İMZA.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Her işi sağ elinizle yapmayın. Biraz sol elinizi de kullanın. Hem unutmayın solunu kullanan herkes(siyaset hariç) *** olsun, futbolda olsun hep başarılı olmuştur.
Uğurlu sayınız: Ölü ve yaralı sayısı
Uğurlu taşınız: Yüz metre ileriye TAŞIndık
Uğurlu gününüz: Mahşer günü

çok sevdim ben bunları yaa hehe
#19 - Ekim 17 2006, 15:37:40
KİMSEYE DOKUNDURMADIĞIM HAYALLERİMİN ÜZERİNE BASA BASA GİTTİN !!!

cok hosuma gıttı saoll
#20 - Ekim 18 2006, 22:25:12
« Son Düzenleme: Ekim 18 2006, 22:26:16 Gönderen: Black_Angel »
_  /¯_     /\    \_/  |_¯  _
¯  \__|  /---\  _/   |__  ¯

ewrem

Rica ederim. :sizo
#21 - Ekim 18 2006, 23:15:40

Aslan
Uğurlu gününüz: mahşer günü

Cok moral oldu gercekten paylasımın icin tşkler  :)

bencede :Ç
#22 - Ekim 18 2006, 23:23:28
~!тяєαт мє ℓιкє тнє ρяιη¢єѕѕ тнαт ι αм!~

Cherish your life

çakal_karlos

Uğurlu gününüz: Pilav günü

saol aplaa yaaa :muhah
#23 - Ekim 18 2006, 23:28:09

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım )
Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Ama işin ilginç tarafı, partneriz de akrep burcu ve o da aynı şeyleri düşünüyor. Yani ortada hiç bir şey yokken üzülüyorsunuz..
Uğurlu sayınız: Cem Uzan' ın el koyulan şirketlerin sayısı
Uğurlu taşınız: Harry potter felsefe taşı
Uğurlu gününüz: Muayyen günü
 :muhah :muhah
tşk paylaşımın için  :okey
#24 - Ekim 20 2006, 15:22:37
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

dark

Eşitlik kısmı doğru bitek.. :artis
#25 - Ekim 20 2006, 15:59:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.