Alternatifim Cafe

Metal Müzik Alışkanlık Mı Yapar?

Discussion started on Metal

XenonX

onuda alın ama bu admalara laf yoq benim adamlar bunlar we manyaqlar hele maskelerinden tükürmeleri bitirio beni kioptum
http://www.youtube.com/watch?v=ul4LWTBLcys  ::yea ::yea
#26 - Eylül 12 2006, 14:48:31

onuda alın ama bu admalara laf yoq benim adamlar bunlar we manyaqlar hele maskelerinden tükürmeleri bitirio beni kioptum
Cok komik ya.Bu kadar olur diorum.Tamam insan arasıra sacamalr ama bu kadar diil ya.Bide başta söledi şeleri umarım anlıosunuzdur.Adam neden öle bi cümle kurma gereği duydu hala anlamış diilim :)
#27 - Eylül 12 2006, 15:02:36

bence adamlar işlerini ii yapıolar. yani her ne kadar kmik olursa olsun yaptıkları müzik kaliteli bence ruhlarını müziğe vererek müzik yapıolar. skandallara falan karışarak deil :) :) :) :)

tabi saygı duymak lazım hem onlara hem görüşlere  :D

nese konuyu daıtmayalım. metal bağımlılık yaparmı siz onu söleyin bakem :hii? :muhah
#28 - Eylül 12 2006, 15:06:36
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

XenonX

Cok komik ya.Bu kadar olur diorum.Tamam insan arasıra sacamalr ama bu kadar diil ya.Bide başta söledi şeleri umarım anlıosunuzdur.Adam neden öle bi cümle kurma gereği duydu hala anlamış diilim :)
kardesh bence tükürmeleri komik bi olay benim espri seviyem bu kadar ötesi warmı? istediğime gülerim sen gülmessen gülme alla  alla ya
#29 - Eylül 12 2006, 15:07:50

ilk aklıma ne geldi görünce ama sölimmi dedim bu adamlar sirkte konser veriolar (6)
#30 - Eylül 12 2006, 15:10:27

XenonX

ister sirkte ister hayvanat bahçesinde dinlemeye kaçbin kişi gelmish görmüonmu adalara baq
#31 - Eylül 12 2006, 15:11:34

slipknot a laf yok !  :yanlis
#32 - Eylül 12 2006, 15:13:30
I m only betrayed
I m only conditioned to die !

XenonX

walal bencede SlipKnoT a bişi sölemesen ii edersin admaların yaptıkları ishler ortada
#33 - Eylül 12 2006, 15:15:00

Ya yaptıkları müziğe lafım yok ama.Kostümleri falan bana cok komik gelio.Bide sürekli tükürmeleri.Buda benim düşüncem kimse bunu değiştiremez.İster laf sölerim ister küfür ederim bu kimseyi enterese etmez.
#34 - Eylül 12 2006, 15:15:33

ya aarkadaşlar tmm bnde slipknot hayranıyım ama diğerlerinin düşüncelerinede saygı duymak gerekir :))

sonuçta biz böle düşünüoz o da öle düşünüo deiştiremeiz ki :))

emeğe ve düşünceye saydı :)
#35 - Eylül 12 2006, 15:17:13
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

XenonX

Ya yaptıkları müziğe lafım yok ama.Kostümleri falan bana cok komik gelio.Bide sürekli tükürmeleri.Buda benim düşüncem kimse bunu değiştiremez.İster laf sölerim ister küfür ederim bu kimseyi enterese etmez.
oda senin şerefine.....
#36 - Eylül 12 2006, 15:17:32

oda senin şerefine.....
adam ol lan laf sölüceksen  acık acık söle.
#37 - Eylül 12 2006, 15:19:00

darkangel kusura bakma konu dağıldı yaaa.nese konuya devam.alışkanlık yaparmı yapmaz mı?  :D
#38 - Eylül 12 2006, 15:23:14

bnce yapar.. yani bi kere dinnedin mi bırakmak zordur bence...
 ezgileri, sözleri.. artık neyi hoşuna gidiosa sürekli dinlemek istersin..
 en azından bana öle oluo.. alışkanlık yapıo yani... :4 :4
#39 - Eylül 12 2006, 15:25:59
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

XenonX

lafım ortaya yarası olan gocunur kimseye isim wermedim ben
#40 - Eylül 12 2006, 15:27:17

arnesto_che

geyik yoq  :muhah  yapar yapar hemde nası yapar damarlarında dolasaan nıkotındır..alkoldür metal...
#41 - Eylül 12 2006, 16:12:51

darkangel kusura bakma konu dağıldı yaaa.nese konuya devam.alışkanlık yaparmı yapmaz mı?  :D

nese önemli değil sonunda toplandı konu :4

bencede yapar hemde feci şekilde :yah
#42 - Eylül 12 2006, 17:44:55
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

yok ya ne abartması grçktnde alışkanlık yapıo hiç dinlemeyen metali hiç sewmeyn biri bile kopamıo metaldn bi şarkısını dinlednmi bidde içinde biraz metalci olmalıım duygusu warsa dinledktn soora alışkanlık yapıoooo BANA oldu biliorm
#43 - Ekim 08 2006, 18:14:57
รקєคк t๏ ๓є ภ๏ฬ คภ๔ tђє ฬ๏гl๔ ฬเll ςгย๓๒lє
σρєη α ∂σσя αη∂ тнє мσση ωιℓℓ ƒαℓℓ
คll ๏Ŧ א๏ยг lเŦє คll א๏ยг ๓є๓๏гเєร
gσ тσ уσυя ∂яєαмѕ ƒσяgєт ιт αℓℓ...

£vet kesinLikLe bağımLıLık yapar..meseLa ben ßir saniye ßiLe metaL müzik dinLemeden edemiyorum :) dinLeyemediğim için beynimde oynat??yorum müzikLeri..:D Children Of Bodom..Hımmm..dark.angel evet coşturucu ßir sesi var vokaList'in ama "Kalmah" Grubunu dinLemeni tavsiye ederim..( Kalmah - The Groan Of Wind ) özeLLikLe herkes indirsin dinLesin:)  ve Children Of Bodom dinLeyenLere sesLeniyorum :) Children Of Bodom - Aces High&Children Of Bodom - Powerslave ( Iron Maiden Cover ) ßu müzikLeri dinLemenizi tavsiye ederim:) paso tavsiye ediyoruz q.a:D
#44 - Mayıs 29 2007, 05:13:46
Hey, you wanna go crazy tonight!
Let me hear you shout and scream

Buda mı kural dışı?

ewt kesinlikle ben bi dinledim bi daa bırakamadım yane
#45 - Eylül 11 2007, 16:01:14

Walla bende senin gibiyim mesela ıt snows in hell i dinlediğim zmn bi gaza geliyorum kendimi çok güçlü hissediyorum  :Ç :hii?
#46 - Eylül 27 2007, 23:05:25

_DaRkdreams_

Metal'i bilmemde
Punk alışkanlık yapar baba ..
Bide grunge var tabii ..
#47 - Eylül 27 2007, 23:06:43

Aslında ben yıllardır dinliyorum bağımlılık yapmıyo  :Ç
#48 - Eylül 28 2007, 14:03:24

alışkanlıktan ziyade haz verir, müziği sevdirir.
#49 - Eylül 28 2007, 21:14:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

kişinin zevkine bağlı bence :hımm
#50 - Eylül 29 2007, 08:43:53
adına aşk koyduğun o büyük bosluğa ben koca bi hayat sığdırdım..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.