Alternatifim Cafe

Aysun'un aşkı evlendi!

Discussion started on Magazin

Aysun Kayacı, unutamadığı sevgilisinin düğün haberini alınca sabaha kadar efkar dağıttı.

Sarışın manken Aysun Kayacı futbolcu sevgilisi Emre Aşık'ı terkedip dizi yapımcısı Fatih Aksoy'la aşk yaşamaya başlamıştı. Fransa'ya aşk tatiline giden Aksoy'la Kayacı'nın orada evlendikleri bile öne sürülmüştü. Aysun Kayacı, yapımcı sevgilisi Aksoy'la evlenmeyi düşlerken aniden ayrılıverdiler.

Rumelihisarı'ndaki villada yapıldı
"Ben artık çoluk çocuğa karışmak istiyorum" diyen Aksoy bir süre önce nikahlandığı Ayşenur Pirgaip'e bir de düğün yaptı. Aksoy'un Rumelihisarı'ndaki villasında yapılan düğün törenine sanat ve sosyete dünyasının ünlü isimleri katıldı. Düğünü öğrenen Aysun Kayacı'da kendini gecelere vurup sabaha kadar efkar dağıttı.

#1 - Ağustos 08 2006, 20:12:54
:öff

aysun kayacı dan nefret ediyorm :ban,onun üzüldüğüne sevindim doğrusu :muhah
#2 - Ağustos 16 2006, 17:09:24
Her asker yeşil bereli olamaz...

ewt bnde nefret ediorm ne biçim dudak o öyle bide bebek gibi konuşması yok mu   bööğğğğğğğ
#3 - Ağustos 26 2006, 08:55:13
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

bende dudaklarından nefret ediyorum böööööööööööööğğğğğğğ
#4 - Eylül 07 2006, 09:34:36
aşıklar fun club
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<
aşıklar fun club

BENE AYSUN KAYACIDAN NEFRET EDERİM  :ban
#5 - Eylül 07 2006, 10:29:01
Yasayan ÖLüden Farkim  Yok İse   Mezarimi Kazan ZaLim Utansın  Hasret Kalmissa Yüzüm GüLmeye  Kaderimi Yazan ZaLim Utansın  Ben Çile  ÇekerKen ELi GüLdüren  Hayatimi Çıkmaz YoLa Döndüren AciLar İçinde Feryad Ederken Sesimi Duymayan Kader Utansın
KarşıLık Görmeyen Tüm SevgiLeri  arkadaş Yerine Hep ZaLimLeri  Hayatım Boyunca Kötü GünLeri  Bana Laik Gören Kader Utansın...!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.