Alternatifim Cafe

Hıncal Uluç Yeliz Yeşilmen'e Hayranmış

Discussion started on Magazin

İşte Hıncal Ulucun Yazısı

Yeşilmen!..

BİR kadın güzelse ve de mesela mankense, onda başka yetenek olmaz. Ondan hayır gelmez..
Bu pek çoğumuzda olan bir peşin hüküm. Herkesin hükmü kendine de.. Böylelerinin yaptığı hiçbir şeyi beğenmemek gibi bir gazetecilik türü de oluşmaya başladı.
Marifet sanıyorlar..
Yeliz Yeşilmen'in CD'si Elemterefiş için neler yazılıp söylendi, bilemezsiniz, kız hoş bir sarışın diye..
Sonunda dinledim.. Sonra bir daha dinledim.. Hoş.. Keyifle dinleniyor.. Hele bir türkü var, "Su sızıyor, sızıyor/ Taşların arasından/ Eğil eğil öpeyim/ Kaşların arasından!." Bayıldım.. "Yeşim keşke birkaç türkü daha koysaydı" dedim..
#1 - Eylül 02 2006, 14:06:48
« Son Düzenleme: Eylül 02 2006, 14:07:17 Gönderen: mSa »
İmzanız kural dışı.

bu kadını ve şarkısını duyunca uyuz oluyorum. yetenek özürlü kadın. sadece kadın olduğı için ünlü  :yanlis
#2 - Eylül 02 2006, 17:17:19
I Don't Belong Here

Allahım ya kadını beğeniyorum ortalıkta onunla boy göstersem fena olmaz diyemiyorda..neyse  :öff
#3 - Eylül 02 2006, 17:25:20

acaba ece gürsel hakkında da böyle seyler yazmıs mıydı daha önceden?hani sweetheartı ı olan ece... :öff
hıncal uluç u okuyorum,ilginç geldiği için.ama manken şarkıcıların çoğunu eleştirir,sanatta ilerleme sıfır diye yazılar yazarken,böyle çelişki içne düşmesi neden acaba.....

ilginçlik yapmak mı yine? :öff
#4 - Eylül 02 2006, 17:31:29
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

şehri*mihri

cok ilginç yaa o adamında zevkleri cok baskaaa :)) :muhah
#5 - Eylül 02 2006, 19:36:22

Allahım ya kadını beğeniyorum ortalıkta onunla boy göstersem fena olmaz diyemiyorda..neyse  :öff

çok doğru sölemişsin ablam :hea
#6 - Eylül 03 2006, 01:38:32
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.