Alternatifim Cafe

Ben Atatürk'çü Değilim..

Discussion started on Atatürk Köşesi

Yazı  gayet açıklayıcı ve net.Türkiyenin içine düşeceği durumu iyice belirtmiş.Teşekürler bircan.  :cicek
#26 - Aralık 21 2006, 23:05:04
« Son Düzenleme: Aralık 21 2006, 23:12:25 Gönderen: TopaL SoLucan İnterneTTe »
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

sömürmeyin artık şu adamı ya

şu adam deiL o.. Mustafa kemaL atatürk ..!!

yazI da gayet güzeL oLmus. ;) ;) ;).!!sonumuz böLe oLmasnn :ühü
#27 - Ocak 08 2007, 02:08:39
imza kural dışı

gereksiz mesajlar silinmiştir...tartışma olmadığı sürece herkes kendi fikrini yazabilir...problemlerinizi özel mesajlarla hallediniz ...

#28 - Ocak 08 2007, 22:26:17
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

ewt kesinlikle katılıorm sonumuz böle OLABİLİR herlşey bizim elimizde biraz vatanımıza sahip çıkmaı bide şu ingilizce lafları bıraksak(bn onlardan biriim sanırım)gerçi bu vatan kolay kolay kazanılmadı kolay kolayda vermeis öyle diilmi???
saçma ve aptallık demeyin
sonumuz böyle :vur
#29 - Şubat 03 2007, 00:49:02
ArAyAn DeĞiL aRaNaNıM!!!...

ucuz cümleler basit bi edebiyat bence..

ilk Defa katılıyOrum :S

dogruluk Payı Olsada
GerÇeklık payınDan UzaK cumLeLer
#30 - Mart 07 2007, 16:13:35
''Cehennem, başkalarıdır. ''

yazıda Atatürk'ün İslamiyet'ten uzak olduğunu değil de yönetim şeklinin İslamiyet çerçevesi içinde tutulduğunu anlatmak istemiş-ler. ayrıca yazılan her kelime çok doğru fakat anlatım dili gerçekten de ucuz edebiyat diye nitelendirilen cinsten.

ama şu bi gerçek yazılanlar gerçek yaşantıda uygulanırsa sonumuz yazıldığı gibi olacak.
#31 - Mart 13 2007, 23:01:07

essgi

ucuz cümleler basit bi edebiyat bence..

ilk Defa katılıyOrum :S

dogruluk Payı Olsada
GerÇeklık payınDan UzaK cumLeLer

hangi cümleleri gerçeklik payından uzak yaa!!
#32 - Mart 16 2007, 19:20:06

Değişik bir yazı güzel uydurulmuş...

Biraz abartılsa da doğruluk payı var bence. (6)

doğruluk payı %99  biraz değil .....
#33 - Nisan 16 2007, 11:10:42
nasıl iş bu her yanında ciçek açmış erik ağacının ışık içinde yüzüyor neresinden baksan gözlerin kamaşır  oysa ben akşam olmusum yapraklarım dökülüyor usul usul  adım son bahar

geleceimz böle heee CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKALIM!!!LAİK BİR TOPLUM İSTİYORUZ!!!!
#34 - Mayıs 25 2007, 14:26:04

bence güzel olmuş
#35 - Mayıs 25 2007, 14:56:25
İsteyipte Söyleyemediğim Çok Şey Var!..

arkadaşlar ben bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum...bu yazıyı gönderdikten sonra siteye pek fazla giremedim..sınavlardı okul dershaneydi neler olduğunu neler yazıldığını göremedim ama şimdi bakıyorum da burada bazı şeyler yanlış anlaşılarak üzücü tartışmalar olmuş...ben bu yazıyı gönderirken NE ULU ÖNDER ATATÜRKÜMÜZÜ NEDE İSLAMİYETİ KÖTÜLEME düşüncesi içinde gönderdim.....bu yazı hiçbir şekildede ULU ÖNDERİMİZİ,İSLAM dininden soyutlamıyor.....kominist denilmesinede acayip şaşaırdım ve üzüldüm..çünkü hiçbişekilde burda ne koministlik geçiyor nede ULU ÖNDERİMİZİ İSLAM DİNİMİZDEN uzaklaştırıyr.eğer bu yazıyı okuyanlar kendi anlamak istedikleri gibi anlayıp böyle saçma şeyler ortaya koymasalardı bu yazı gitmek istediği yere çok da güzel giderdi..ama her zaman olduğu gibi insanlar kendi dümdüz mantıklarıyla hareket edip ortalığı karıştırmayı çok ii biliyorlar..bizim şuanda yapmamız gereken şey bunlara fırsat vermemek,ve GERÇEK ATATÜRKÇÜ nasıl olurmuş yaptıklarımızla göstermek...o kendi sınırları dışına çıkamayan insanlara bu en ii derstir bence...bu yazıyı gerçekten anlayan ve ona göre yorumlayan insanlara ne mutlu...onlara gerçekten teşekkür ediyorum..
   son olarak bu yazıyıda okuyup anlamadan kendi bildiklerini okuyup ortalığı karıştırmada üstün başarı gösteren arkadaşlara ise hiçbir sözüm yok...çünkü biz ATATÜRK'ÜMÜZÜN YOLUNDAN GİDİYORZ VE BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİNDE BÖYLE ANGARYALARLA UĞRAŞAMAYIZ.............................................
#36 - Mayıs 29 2007, 09:32:52
SANA UZAK KENTLERDEN BİRİNDE
ZAMANIN BİYERİNDE
SENİ VE SENLİ GÜNLERİ ANIMSATTI AKŞAM GÜNEŞİ
ONCA ZAMANIN ÜSTÜNDE ESKİMEYEN BİR DÜŞÜNCESİN ŞİMDİ
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

bi bakın bakalım kim Atatürk ün yaptığı şeyleri yapablecek..? kndi ülkesi uğruna kndi canını bile feda edebilecek_? (sözüm Atatürk e küfreden terbiyesizlere ;) )

güsel yazı tşkler :)
#37 - Haziran 22 2007, 20:21:53
Kalbime sığmıyordu aklımdan geçenler. Duvarlara,
vitrin camlarına kaldırımlara çarpıyordu. Geri dönüyordu
çoğalarak. Snn sesini duyduğum masalarda erteliyordum
herşeyi,her şeyi erteleyişim oluyordun..

arkadaşlar ben bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum...bu yazıyı gönderdikten sonra siteye pek fazla giremedim..sınavlardı okul dershaneydi neler olduğunu neler yazıldığını göremedim ama şimdi bakıyorum da burada bazı şeyler yanlış anlaşılarak üzücü tartışmalar olmuş...ben bu yazıyı gönderirken NE ULU ÖNDER ATATÜRKÜMÜZÜ NEDE İSLAMİYETİ KÖTÜLEME düşüncesi içinde gönderdim.....bu yazı hiçbir şekildede ULU ÖNDERİMİZİ,İSLAM dininden soyutlamıyor.....kominist denilmesinede acayip şaşaırdım ve üzüldüm..çünkü hiçbişekilde burda ne koministlik geçiyor nede ULU ÖNDERİMİZİ İSLAM DİNİMİZDEN uzaklaştırıyr.eğer bu yazıyı okuyanlar kendi anlamak istedikleri gibi anlayıp böyle saçma şeyler ortaya koymasalardı bu yazı gitmek istediği yere çok da güzel giderdi..ama her zaman olduğu gibi insanlar kendi dümdüz mantıklarıyla hareket edip ortalığı karıştırmayı çok ii biliyorlar..bizim şuanda yapmamız gereken şey bunlara fırsat vermemek,ve GERÇEK ATATÜRKÇÜ nasıl olurmuş yaptıklarımızla göstermek...o kendi sınırları dışına çıkamayan insanlara bu en ii derstir bence...bu yazıyı gerçekten anlayan ve ona göre yorumlayan insanlara ne mutlu...onlara gerçekten teşekkür ediyorum..
   son olarak bu yazıyıda okuyup anlamadan kendi bildiklerini okuyup ortalığı karıştırmada üstün başarı gösteren arkadaşlara ise hiçbir sözüm yok...çünkü biz ATATÜRK'ÜMÜZÜN YOLUNDAN GİDİYORZ VE BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİNDE BÖYLE ANGARYALARLA UĞRAŞAMAYIZ.............................................

işte budr yaw  :) ksnlikle katılıorm..
#38 - Haziran 22 2007, 20:33:11
Kalbime sığmıyordu aklımdan geçenler. Duvarlara,
vitrin camlarına kaldırımlara çarpıyordu. Geri dönüyordu
çoğalarak. Snn sesini duyduğum masalarda erteliyordum
herşeyi,her şeyi erteleyişim oluyordun..

sana tek sözüm ARWeEN_14  TEŞEKKÜRLER .....   :))  :))  :))
#39 - Haziran 24 2007, 16:22:49
ZAMANIN BİYERİNDE
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

yası gercekten gsl olmuş cook ders werici....
#40 - Temmuz 02 2007, 19:44:08
İmza Kural Dışı

yası gercekten gsl olmuş cook ders werici....

teşekkürler gerçekten anlayarak okuduğun için........
#41 - Temmuz 07 2007, 19:15:58
ZAMANIN BİYERİNDE

güssel bi yazı eğer gdişat bööle dewam ederse bizimde olucağımız yere gibii..i
eğer bööle yazılara (benim gibi) meraklı arkadaşlar warsa turgut özakmanın "19 mayıs 1999 atatürk yeniden samsunda" yı okumalarını tawsiye ederim
#42 - Ağustos 19 2007, 00:41:32
Ya tam ortasındasındır, Merkezinde.. ya da dışındasındır, Hasretinde..

hiç bir abartı yok herşey yaşandığı gibi anlatılmış ;) süper ibr yazı sonumuz çoktan böyle oldu zaten
#43 - Ağustos 19 2007, 01:06:20

Anti-tiKKy

saol eet sonumuz bole olucak glb
#44 - Ağustos 20 2007, 00:23:18

teşekkürler paylaşım için .. güzel bir yazı ;)
#45 - Ağustos 20 2007, 00:50:37
...  dnce2

powergirl tavsiyen için çok saol...dikkate alcağım...diğer arkadaşlarımıznda almasını isterim aslında ya neys... :))  :))
gerçekten anlayarak okuyan arkadaşlara tekrar teşekkürler.....  :))  :))
#46 - Ekim 09 2007, 23:50:52
ZAMANIN BİYERİNDE

çok güzel bi yazı ve sonumuz nası olcak diyenlere güzel bi cevap  :okey
ewt katılıyorum
#47 - Şubat 15 2008, 17:47:21
Huzursuz bir uykudan uyanınca; ya etrafınızdaki karanlığa yenilip, gözlerinizi sımsıkı kapatırsınız.
Ya da sadece gözlerinizi açıp, karanlığa alışmasını beklersiniz.
Zifir-i Karanlıktaysanız tercihinizi yapmışsınızdır.

Bazı cümller ilginç ama evet sonumuz böyle olucak hatta başladılar bile
#48 - Şubat 15 2008, 18:50:52

evet aynen böyle olucak bazı terbieszler(Atatürk düşmanları) yüzünden. yazı süper bu arada
#49 - Şubat 18 2008, 16:53:28
İmza Kural Dışı

Atatürk düşmanları (bu topicte de bayağı var) eskiden utanırlardı,Atatürk düşmanı olduklarını belli etmezlerdi.

Ancak iktidar şeriatçı,bağnaz,laiklik ve rejim karşıtı olunca,bütün şerefli(!) ikiyüzsüz(!) Atatürkçü(!) modern(!) insanlar utanmadan bağırıyorlar Atatürk karşıtı olduklarını.

insanda biraz akıl olur da dinini özgürce yaşamasını sağlayan ULU ÖNDERE SAY-GI-SIZ-LIK ET-MEZ.YETER ARTIK.

kendimden utanıyorum,ülkemden utanıyorum,ülkemde yaşayan insanlardan utanıyorum.

bu mu Atamın mirası,bu mu modern Türkiye,bu mu bağımsız,özgür Türkiye?

sizin gibi geri kafalılar yüzünden tüm yapılanlar boşa gidecek.BİR DE ÇIKIP KOMÜNİSTLERE SATAŞIYORSUNUZ.

komünistler insanların eşit haklara sahip olmasını savunuyolar.bundan daha insancıl bir şey olabilir mi?

AÇIP BİR İKİ KİTAP OKUYUN,DÜNYADAN HABERİNİZ OLSUN.KOMÜNİZM NEDİR,ATATÜRKÇÜLÜK NEDİR ÖĞRENİN.AÇIN BİR NUTUK'U OKUYUN.HATTA BU OKUMANIZ GEREKEN KİTAPLARA KUTSAL KİTAP DA DAHİLDİR!!!

Çok güzel açıklamışsın teşekkürler arkadaşım
#50 - Şubat 18 2008, 17:11:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.