Alternatifim Cafe

Burçlara Göre Giyim Zevki

Discussion started on Astroloji

(6)ama ben siyah sevmem ki benim burcum akrep bi yanlışlık olmasın (6)
#26 - Kasım 20 2006, 10:38:36
hayatı hayat yapan çektiğin acılardır.Aşk uğruna acı çekilmiş ise bilki:SEVDADIR

SmALL...

Alıntı
Balık
Bu burcun kadınlarının en önemli özelliği çok kararsız olmalarıdır. Ne giyeceklerine bir türlü karar veremezler. Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler. Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanırlar. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenirler.
[/i]

çok doğru...
#27 - Kasım 21 2006, 11:15:55

Fenerli-Cadi

Oğlak
Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevk duyarlar. Özellikle deri giysileri çok severler. Kahverengi vazgeçemedikleri tek renktir. Burçlarının en büyük özelliği ne istediklerini bilmeleridir. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir.

walla ben böyle degilim.. :)
#28 - Kasım 21 2006, 11:22:32

xX_NightmarE_Xx

Başak
Başak burcu kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçme konusunda da zariftir. Aksesuarları bile dengeli olarak kullanılırlar. Seçtiği renkler genellikle pastel tonlarıdır. Hanım hanımcık giyinmek onların tarzıdır. Alışverişe gitmeden önce cüzdanına bakar öyle çıkarlar. Giysileriyle fazla dikkati çekmez istemezler.

doğru... pastel tonları seçerim...
#29 - Kasım 25 2006, 14:20:52

Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Herkesin kolayca giyemeyecekleri kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerler. Cesaretleriyle insanları şaşırtırlar. Çok abartılı ve bol renkli giysileri tercih ederler. :hönk

bana uymuyo.. hatta alakası yok.. :öff
#30 - Kasım 25 2006, 20:20:34
(=

Terazi

Zariflikleriyle dikkati çeken Terazi kadınları kıyafetleriyle de beğeni toplarlar. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. En önemlisi de giysilerinde uyuma büyük önem gösterirler.
#31 - Aralık 02 2006, 21:01:01
s€ni gör€m€y€n gözl€r€ inat
s€ni hiss€d€m€y€n €ll€r€ inat                   
s€ni bir türlü bana g€tirm€y€n                        
zamana inat s€ni s€vm€kt€n

VAZG€ÇM€Y€C€ĞİM...............

Allahtan akrebim yane. hiç bilmediğim özelliğimide ögrenmiş oldum ..  thnks walla.. bana beni annlattıgınız içinnn... :hönk
#32 - Aralık 02 2006, 21:08:15
Birden bire boşalan yolların ortasındayım...

Koç
Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini alırlar.

yaniii
#33 - Aralık 04 2006, 18:12:41
en büyük sevda sözü s.. çekmektir!
senimi sevdiler?şimdi söyle nerdeler?
tv dediğin bir bktr çkıp içine sçmayan gt yoktur :)

Kova
Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler.

çok doğru ya tıpa tıp uyuyo ;)
#34 - Aralık 08 2006, 20:40:59
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

Kova
Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler.

çok doğru ya tıpa tıp uyuyo ;) aynen
#35 - Temmuz 17 2007, 01:17:35
Titrerim mücrim qibi baktıkça istikbalime...

Oğlak
Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevk duyarlar. Özellikle deri giysileri çok severler. Kahverengi vazgeçemedikleri tek renktir. Burçlarının en büyük özelliği ne istediklerini bilmeleridir. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir.

deri giysileri ve kahverengiyi sevmem ben...  :öff geri kalanlar nispeten uyuyo bana...
#36 - Temmuz 17 2007, 02:27:35
We all learn to make mistakes.

Başak
Başak burcu kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçme konusunda da zariftir. Aksesuarları bile dengeli olarak kullanılırlar. Seçtiği renkler genellikle pastel tonlarıdır. Hanım hanımcık giyinmek onların tarzıdır. Alışverişe gitmeden önce cüzdanına bakar öyle çıkarlar. Giysileriyle fazla dikkati çekmez istemezler.

tşk tam beni anlatıyo:)
#37 - Temmuz 21 2007, 22:14:14
Kırdım kırılmayan
Gururumu ve o çok değer verdiğim onurumu
Serdim yollarına ömür boyu beslediğim büyüttüğüm
Yaşatan umudumu
Bekliyorum hergün
Sen görmek için ve çizmen için kaderimin yolunu...

Koç
Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini alırlar.

hiç uymuoo
#38 - Temmuz 25 2007, 18:43:47
    Gözlerin kalp ağrısı..sözlerin aşk sancısı..
    Hangisi önce acıdı hangisi kırık kaldı..??

Terazi

Zariflikleriyle dikkati çeken Terazi kadınları kıyafetleriyle de beğeni toplarlar. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. En önemlisi de giysilerinde uyuma büyük önem gösterirler. :)
aynı beeennnn :sizo
#39 - Temmuz 25 2007, 19:18:29
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

Terazi:
Zariflikleriyle dikkati çeken Terazi kadınları kıyafetleriyle de beğeni toplarlar. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. En önemlisi de giysilerinde uyuma büyük önem gösterirler.

doğru.. :Ç
#40 - Temmuz 29 2007, 03:16:15
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Koç

bana uymuyo ama genelde ilk beğendiğimi alırım,orası tutmuş   (6)
#41 - Temmuz 29 2007, 03:57:59

Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini

bari biri tutsun yaaaa  :hönk
#42 - Temmuz 30 2007, 00:37:03
İmzanız kural dışı.

.:eSRa:.

Balık
Bu burcun kadınlarının en önemli özelliği çok kararsız olmalarıdır. Ne giyeceklerine bir türlü karar veremezler. Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler. Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanırlar. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenirler...

"Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler." hariç hepsi doğru (6)
#43 - Temmuz 30 2007, 11:05:29

PosiTive

İkizler

Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Herkesin kolayca giyemeyecekleri kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerler. Cesaretleriyle insanları şaşırtırlar. Çok abartılı ve bol renkli giysileri tercih ederler.

fake bunlar  :öff
#44 - Ağustos 04 2007, 16:38:43

Başak
TAM TERSİ MOR RENGİNE ALTINSARISINA HAYRANIM BEN  :yanlis
#45 - Ağustos 10 2007, 11:37:35
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

pek alakası yok ama
fiyat deil kalite dioya orası doru
:D
#46 - Ağustos 10 2007, 11:42:46
Radyoda bilmediğimiz dilden bir şarkı, gecikmiş bir özür belki de,
Zayıflayan taraflarımı sarıyor sessizce Raphael.
Oturuyorum, düşünemeden, incitilmeye alışmış bir zarf gibi,
Zaaflarımdan ödüller çıkarıyor sessizce Raphael.

Kova

SAYILIRR..
#47 - Ağustos 21 2007, 15:32:48
Mekanın ve zamanın ötesinde
Adların ve huyların dünyasında
Nasıl gireriz derinlemesine?

yngeçler takıya bayılır demiş nefret ederim... :4 daha bnm kulağım delik bile değil nasıl küpe takıcam :kop kioptum
#48 - Ağustos 21 2007, 15:43:46

Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kiloludurlar. Kolay kolay kıyafet seçemezler. Tercihleri genellikle bol giysiler üzerinedir. Vücut hatlarını pek ortaya çıkarmak istemezler.

hıııh ben hiiç de kilolu diilim bol giysileri de sewmemmmmm (:
#49 - Ağustos 24 2007, 21:11:27
Ya tam ortasındasındır, Merkezinde.. ya da dışındasındır, Hasretinde..

kovanınn erkekle için olanı yok ben ne gicem donlamı dolaşcam :Ç
#50 - Ağustos 27 2007, 14:15:50
bip bip

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.