Alternatifim Cafe

eRKeKLeR HaKKıNDa DoĞRu BiLiNeN 10 YaNLıŞ!!!KıZLAr BaKMaDaN GeÇMeYiN!

Discussion started on Bay

1-Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.
Yemek onlar için o kadar da önemli değil. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyolar artık. Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor.

2-İlk adım hep erkekten beklenir.
Erkekler harekete geçmekten sanıldığı kadar hoşlanmıyor. Söz konusu karşı cinsle ilişki olduğunda erkekler sanılanın aksine çok utangaç davranmaya başlar. Bir erkeğin ilk adımı atması, onun için aslında hiç de kolay değildir.

3-Erkekler aşık olamaz.
Uzmanlar erkeklerin %90'ının aşkın sonsuzluğuna inandığını belirtiyor. Sadece aşkla birlikte tutku da arıyorlar.

4-Erkekler için önemli olan kadınların dış güzelliğidir.
Erkeklerin çirkinlere bakmadığını düşünmüşüzdür hep. Bir yere kadar doğru. Erkeklerin çoğu kadınların dış güzelliğinden etkilenir ama çekicilik daha ön planda gelir. Her kadın dikkatli davranırsa istediği erkeğin ilgisini çekebilir.

5-Erkekler çok açık sözlü ve samimidir.
Bu tam anlamıyla doğru değil, çünkü erkekler ilişkilerinde her zaman biraz gizemli kalmayı ve kadınlarında gizemli taraflarının olmasını tercih ederler.

6-Bir erkeğe ne kadar kötü davranırsanız size karşı o kadar bağlanır.
Uzmanlar bunun, sadece acı çekmekten hoşlanan erkekleri mutlu ettiğini belirtiyor. Bir erkeğe haddinden fazla kötü davranışlarda bulunursanız onu elinizden kaçırırsınız. Ortada kalakaldığınızda da neye uğradığınızı şaşırırsınız.

7-Erkekler sadece kendilerini düşünür.
Bundan daha büyük bir yanlış olamaz..

8-Güçlü erkekler yaşadıkları olumsuzluklardan şikayet etmez ve ağlamaz.
Uzmanlar bu düşüncenin tamamen yanlış olduğunu belirtiyor. Psikologlar her erkeğin yeri gelince ağlayabileceğini ve sorunlarla karşılaşabileceğini savunuyor. Doğrusu da bu değil mi zaten?

9-Gerçek bir erkek ne istediğini bilir.
Erkek robot değildir. Onun da hisleri ve kaygıları vardır. Sadece erkek olduğu için hata yapmamasını beklemek yanlşış olur. Her insan gibi o da hata yapabilir. En azından buna hakkı var.

10-Bütün erkekler kalpsizdir.
Erkekler aslında sanılanın aksine kadınlara oranla çok daha duygusaldır. Sadece toplum içinde duygularını dışa vurmaktan hoşlanmazlar. Duygusal olurlarsa yanlış anlaşılacaklarını düşünürler.

eRKeKLeR, GeRÇEKTeN öLe MiSiNiS  :alala :öff

YoRuM PLs   :öff
#1 - Ağustos 28 2006, 17:07:06
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

ABİİ İNANMAYINN HEPSİİ YANLİŞŞ.......... kioptum kioptum kioptum :muhah :muhah

TEŞEKKÜRLER PAYLAŞİM İÇİNN........... :muhah :muhah
#2 - Ağustos 28 2006, 17:07:59
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

Bir erkek olarak bu yazılanların altına imzamı atarım doğru söylenenler genele vurulmasada tabi.
#3 - Ağustos 28 2006, 17:09:03

ABİİ İNANMAYINN HEPSİİ YANLİŞŞ.......... kioptum kioptum kioptum :muhah :muhah

TEŞEKKÜRLER PAYLAŞİM İÇİNN........... :muhah :muhah

Ha KaBuL eDioSuN YaNe DuYGuSuZ KaLPSiZ BiRi oLDuuNu  :öff aBi YaSIYı Bi oKu Da öLe YoRu YaP  :nanik
#4 - Ağustos 28 2006, 17:10:00
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.