Alternatifim Cafe

Harddisk'in Ne Kadar Boş Olduğuna Nerden Bakarız. (Yardım!!!)

Discussion started on Teknik Servis

Harddisk'in ne kadar boş olduğuna nerden bakarız yav. Cevaplarınızı bekliyorum.  :icon :icon
#1 - Ağustos 27 2006, 14:49:17
« Son Düzenleme: Ağustos 27 2006, 23:48:09 Gönderen: therockula »
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

Dostum Bak ıstersen Suruculerıne Bakıp Nekadar DoLu olduklaırına Bakarsın Yada Suruculerın Kapasıtesını toplarak hardıskın boyutunda Cıkarırsın oluyr biter...Bak Mesela Benımkuı 80 GB  hardıslık...  C D ve E

E= FIFA 2006  :3500 MB

DİĞERLERİ İÇİN
#2 - Ağustos 27 2006, 16:21:17
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

BOŞ OLAN ALANLARI TOPLARSAN HARDISKINDE  NE KADAR  BOŞ ALAN VAR GORURSUN..HOSCA ve DUA ile kal :cicek :cicek
#3 - Ağustos 27 2006, 16:43:12
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

çok sağol
#4 - Ağustos 27 2006, 16:50:41

kardeşi en kısa yol har diskinin üstüne tıkla mesela c:Yerel Disk sağ tıkla özellikler de mavi olan yerler kullanılan alan pembe olan yerler boş alan en kısası bu
#5 - Ekim 03 2006, 18:40:27

sağolun
#6 - Ekim 13 2006, 15:37:59

The SyBRay ben nasıl 2 tane sürücü yapa bilirim seninki gibi c ve d bende sadece c sürücüsü var ?
#7 - Şubat 27 2007, 12:12:07

programsız yapmanın yolu vardı ama ben format atarken yapıyorum (:
#8 - Şubat 27 2007, 19:15:37

farkedermi bende atarken yaparım anlatırmısın banada
#9 - Şubat 27 2007, 19:17:07

Cümleten Selamün aleyküm arkadaslar.. Burda Sanırım FDİSK İle yapılması  Gereken bir işlem var.. ama Saolsun Bilgisayar muhendıslerı ve Korsanları bızlere Her türlü yolu Program ıle Yapmayı öğretiyorlar. Kendılerıne Burdan Çok çok Teşekürlerimi İletirim.

Nese Ownyou Arkadasım... Şimdi Burdan Sana Sanal Disk Yeni bir bölme yapmayı öğretecemi Sanıyorsansa aldanıyosun Peşin Pesin Sana Söylüyeyim.Ama Yeni Disk Bölmeleri Hazırlama ve yapmana Vesile olacam.

Pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından iyi bilinen Partition Magic `i bilmeyenler için kısaca anlatmak istiyorum.:

Bu program ile Windows üzerinden disklerinizi bölebilir (fdisk) bölünmüş diskinizi birleştirebilirsiniz..

Bu program ile artık bilgisayarınıza sistem kurmak için DOS tan disklerinizi bölmek için uğraşmanıza gerek yoktur...

PARTİTİON MAGİC 8.0  (TÜRKÇE+FULL)

Partition Magic Windows server 2003 hariç bütün windows işletim sistemlerinde, os/2 ve linüx işletim sistemleri için harddisk
üzerinde bölme, bölüm boyutu değiştirme bölüm silme
ve formatlama işlemlerinizi çok kısa sürede halletmenizi sağlıyor.
Özellikle büyük boyutlu harddisklerde fdisk ve format işlemleri çok
uzun zaman almakta, bu program sayesinde 1-2 dakika
içerisinde bitiyor. Ayrıca bölümleri gizleme seçeneği de mevcut.

#11 - Şubat 27 2007, 20:54:48

Radyasyon

işte  uzun hikayeyi anlatan  moderatörümüz geldi saolasın adaş  (6) işine yarar yaparsın inşallah sende Ownyou
#12 - Mart 02 2007, 16:41:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.