Alternatifim Cafe

Zeka soruları

Discussion started on Zeka Oyunları

yaw oyunu yazan cvbı yazmıyo ki. ama yukarıdada belirttiğim gibi bence hizmetçi suçlu
#26 - Eylül 14 2006, 17:22:21
Toprağın Üstünde Yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi  biryerlerde....
Kader varsa Benimki bu olsun
Aşk Masalsa Gerçek Olsun...

kadın uyuyorsa adamı yatakta  nasıl ölü buluyor :alala
gece gece herkes uyuduğunda aşçı yemek nasıl yapıyor :alala
gece postaya bakılırmı :alala
gece bahçe sulanırmı :alala
bence hepsi
bncedee :alala
#27 - Eylül 14 2006, 18:38:49
sadece senn aşkın avutur beni unutturr bana bütün dertleri şefktli kollarnda sar beni bu gece istediim aslında çoq deil sadece senn olmak istedm....

Mor Ve Ötesi Fan Club *Çilekeş Fan Club*Atatürk Birliği

Bence hizmetçi
1. neden:
Pazar günleri akşam posta dağıtımı oluyor mu? Hayır  ;)
2. neden:
Diğerleri işlerinin gereği yapmaları gerek görevleri söylemişler,ama o saatte en anormal şey posta kutusuna bakmak...
#28 - Eylül 24 2006, 19:19:37

yeni soru sorcamda isterseniz modlara söliim silsinler bu konuyu size sıkıcı geldi galiba bir pazar akşamı polis merkezinin telefonu acı acı çalar  telefondaki gözü yaşlı kadın kocasını yatağında ölü bulduunu söler sonra polisler eve gelir adamın ölüm saati belirlenir ve sırayla herkese o saatte naptıı sorulur
aşçı:yemek yaptıını
bahcıvan bahçeyi suladıını
hizmetçi posta kutusundan mektuplarını aldığını
kadın ise uyuduunu söler polisler bu cevaplar üzerine suçlunun kim olduunu anlar ve suçluyu tutuklayıp götürü suçlu kimdir??
bence kadın suçludur. cunku
eger aşcı yemek yapıyorsa bu akşam a dogru bir zamanın oldugunu belirtir.
akşama dogru bahcıvanın bahceyi sulaması dogal bir seydir.hizmetcininde posta kutusuna goz atması normaldir. ama aksam yemegi vaktinde kimse uyumaz yamagi beklerler. yani kimse uyumuyordur. kadın kocası ile yatakta oyun onuyor olabilir bu sırada cinayet gerceklesmiş olabilir ben kadının suclu olduguna inanıyorum ..
kac yıl verdiler o kadına?*?
#29 - Eylül 24 2006, 22:10:53
GuNduZuM gEcEm Eşİt GiBi , Ve HeR GuN EkİnOkS vE hEr ŞeY BüYüLü Ve hErZaMaN kİ HİS SE DE_JAVUU

www.cezafan.com

bence kadın suçludur. cunku
eger aşcı yemek yapıyorsa bu akşam a dogru bir zamanın oldugunu belirtir.
akşama dogru bahcıvanın bahceyi sulaması dogal bir seydir.hizmetcininde posta kutusuna goz atması normaldir. ama aksam yemegi vaktinde kimse uyumaz yamagi beklerler. yani kimse uyumuyordur. kadın kocası ile yatakta oyun onuyor olabilir bu sırada cinayet gerceklesmiş olabilir ben kadının suclu olduguna inanıyorum ..
kac yıl verdiler o kadına?*?
[/quote]

katılıyorumm yapsa yapsa kadın yapar..
#30 - Ekim 03 2006, 17:11:21
İMZA.

Lonelyboy

suçluyu nasıl bilcez yaaw hepsi yalan söylüyor olamaz mı  :alala eğer doğru söylüyolarsa kadın suçlu
#31 - Aralık 28 2006, 18:38:26

benim bildiğim kadarıyla burda biyeri atlamışsınn yağmurlu hava yazman gerekiyodu...... yani doğal olarak cvp da bahcivan oluooo
#32 - Aralık 31 2006, 16:20:57

Lonelyboy

benim bildiğim kadarıyla burda biyeri atlamışsınn yağmurlu hava yazman gerekiyodu...... yani doğal olarak cvp da bahcivan oluooo
yağmurlu havada bahçe sulanması da normal bişey
#33 - Ocak 01 2007, 19:06:58

ya pazar günü posta olmuo ama kadın da olabilir....uffff konuyu açan saysiyet bekleniosunuz
#34 - Ocak 04 2007, 20:42:02
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

xX_NightmarE_Xx

bence kadın yapmıştır...
#35 - Ocak 06 2007, 04:36:08

şöylede olabilir c.tesi postacı gelmiştir hizmetçi postacıyı görmüştür fakat işi olduğu için yarın alırım demiştir bahçivanınn o saatlerde bahçeyi sulaması normal bişi bi arkadaş kadın demiş ama o diil cvp demişler  o zaman kadın gerçekten uyuyodur geriye bitek  aşçı kalıo acaba suçlu aşçımı? :idiot2:
#36 - Şubat 15 2007, 19:29:48

angel girl  doğru söylüyo  soru eksik  o sırada yağmurlu hava olması gereiyodu  bana  bu soruyu arkadaşım sormuştu   CEVAP:BAHÇIVAN
#37 - Mart 02 2007, 23:22:10
HER  BULUŞUN BİR   HİKAYESİ  VARDIR.O HİKAYELER ''BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ''  DİYE DEĞİL  ''BİR GÜN BİR LABARATUVARDA'' DİYE  BAŞLAR

ewet bendee kadının suçlu olduğunu düşünüyorum çünkü akşam wakti kadın polisi arıyor kocam öldü diye öldürüldüğünü görüyorsa öldürüken görmedin madem nasıl uyanıyorsun resmen kendini ihbar etmiş salak
#38 - Mart 17 2007, 21:12:12
sık kafana kurşunları teker teker belki fayda eder
yeteeer dediğin dakikaya göre kalacaksın derbeder
sorarım sana kim bu kapışma için derbi der
devamına gerek yok noktayı koyarım ve bu iş biter….

konuyu açan arkadaş bi cewap wersen diyoruz...sorumu yanlış yoksa kadın mı suçlu??????
#39 - Mart 17 2007, 21:16:11
sık kafana kurşunları teker teker belki fayda eder
yeteeer dediğin dakikaya göre kalacaksın derbeder
sorarım sana kim bu kapışma için derbi der
devamına gerek yok noktayı koyarım ve bu iş biter….

esrapemg

suda boğmuştur
#40 - Mart 31 2007, 20:57:47

bir avuç suda boğulmuştur...
#41 - Nisan 01 2007, 17:42:11
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Lonelyboy

eeeee  doğru cevabı kim verdi
#42 - Nisan 01 2007, 22:23:23

Bence kendi kendine ölmüştür.
#43 - Nisan 23 2007, 16:58:41

adamin eceli gelmis olmustur.kalp krizi falan filan olmustur.
#45 - Mayıs 02 2007, 15:44:37
imza kural dışı..

SessiZ_SheytaN Son Aktif Olma Zamanı:  15 Mart 2007, 22:46:26

Ben bu soruyu şu şekilde duymuştum, yağmurlu bir havada oluyordu bu olay.
O yüzden bahçivan suçlu oluyordu artık değişik bir versiyonu ise bilemem ama konuyu açanı çok beklemeyin derim ben yinede :)
#46 - Mayıs 02 2007, 16:08:54
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

pazar günü hizmetçinin izinli olması gerekmio muu?? :idiot2:
#47 - Mayıs 09 2007, 20:31:29
Seviyorum.. Hepsi bu..

soruyu sorup kaçmişşş yoksa suçlu sessiz sheytan mıı :D :4
#48 - Mayıs 12 2007, 17:44:20
İmzam kural tanımaz! (x

kadın-bahcivan-hizmetçi  :icon
#49 - Mayıs 27 2007, 13:04:40
İsteyipte Söyleyemediğim Çok Şey Var!..

soruyu soran da bi cvp yazsa keşke
#50 - Mayıs 28 2007, 15:11:07
Seviyorum.. Hepsi bu..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.