Alternatifim Cafe

Hangi Takımlısın?

Discussion started on Anketler

galatasaray tabi ki baska takım mı var
evet biz zaten fenere takım demiyoruz fenerbahçe cumhuriyeti diyoruz :okey

Türkiye'de sadece bir tane Cumhuriyet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti...Fenerbahçe bir futbol takımı olabilir ama aslaaaa bir cumhuriyet olamaz...    :ban  :ban  :ban 
#626 - Temmuz 17 2006, 23:51:27
« Son Düzenleme: Temmuz 17 2006, 23:51:53 Gönderen: Bernaennur »
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

*Çilekeş Fan Club*     *CeZa-fAn*

galatasaray tabi ki baska takım mı var
evet biz zaten fenere takım demiyoruz fenerbahçe cumhuriyeti diyoruz :okey

Türkiye'de sadece bir tane Cumhuriyet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti...Fenerbahçe bir futbol takımı olabilir ama aslaaaa bir cumhuriyet olamaz...    :ban  :ban  :ban 

:oley :oley :oley    oleyy oleyy ultrAslan ultrAslan...    :nohashas
#627 - Temmuz 18 2006, 12:19:38
İmzanız kural dışı.

arkadaslar ben GALATASARAYlıyım   ve  burdan haddim olmadan fenerlileri  uyarmak istiom   

lütfen  fenerbahçe  cumhuriyeti demein sunaa valla yannıs  annamak isteyenler  annar   meselaa ben  bölee dienleri  bölücü  gibi görüom  çünkü  pkk lılarda  bisim  ülkemisde  yasıolar  ama  kürt cumhuriyeti  falan diolar    sizden  ricam biras dikkatli oln    ama genede kendinis bilirsinis

bernaennur  kardeişminde dedii gibi   trkiye de tekbir cumhuriyet var oda  TÜRKİYE  CUMHURİYETİ
#628 - Temmuz 18 2006, 13:26:50
İmzanız kural dışı.

tabiki cimbom ::yea :yeah (6) :kop :okey :.dost :muhah
#629 - Temmuz 18 2006, 15:11:05

su anket belirleci diilki ya :) bu siteye giren galatasaraylı sayısı fazla ise türkiyede fazla anlamına gelmezki :) EN BÜYÜK FENER BASKA BÜYÜK YOK.O KADAR
#630 - Temmuz 18 2006, 18:21:31

tek büük  en büük  GALATASARAY
#631 - Temmuz 18 2006, 19:05:28
İmzanız kural dışı.

PisiPisiKOPATIM58

DeLikanLi Adamin Tuttugu Takim KimLiginde Yazar.....SIVAS... :oley :nohashas
#632 - Temmuz 18 2006, 20:26:14

:4  sonuna kadar FENERBAHÇEM  :okey
#634 - Temmuz 19 2006, 00:38:51
« Son Düzenleme: Temmuz 19 2006, 00:39:26 Gönderen: FBarchitect »
Bizi arama lüks meyhanelerde, biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

arkadaslar ben GALATASARAYlıyım   ve  burdan haddim olmadan fenerlileri  uyarmak istiom   

lütfen  fenerbahçe  cumhuriyeti demein sunaa valla yannıs  annamak isteyenler  annar   meselaa ben  bölee dienleri  bölücü  gibi görüom  çünkü  pkk lılarda  bisim  ülkemisde  yasıolar  ama  kürt cumhuriyeti  falan diolar    sizden  ricam biras dikkatli oln    ama genede kendinis bilirsinis

bernaennur  kardeişminde dedii gibi   trkiye de tekbir cumhuriyet var oda  TÜRKİYE  CUMHURİYETİ

ne güzel söyledin beee....helal sana   :oley

bende canım kardeşim Berna'ya ve sana katılıyorum..tek cumhuriyet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti..Tek Büyük Galatasaray   :okey
#635 - Temmuz 19 2006, 00:43:39
« Son Düzenleme: Temmuz 19 2006, 00:44:11 Gönderen: burak_cimbom »
İmzanız kural dışı

ne güzel söyledin beee....helal sana   :oley

bende canım kardeşim Berna'ya ve sana katılıyorum..tek cumhuriyet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti..Tek Büyük Galatasaray   :okey

teşekkür edreim  kardeşim :)
#636 - Temmuz 19 2006, 01:25:57
İmzanız kural dışı.

off fArkA bAq bee  (6)  :yah  ::yea  :yeah  :öff
#638 - Temmuz 19 2006, 17:18:21
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

en büyük galatasarayyyyyyyyyy  :.dost :.dost :.dost
#639 - Temmuz 19 2006, 17:29:00
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

tabi ki gs
#640 - Temmuz 19 2006, 17:31:16
hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum....
---------------------------
bitiyorum her nefeste
ne halim varsa gördüm...

herzaman GALATASARAYYYYYYY   :oley  :oley
#641 - Temmuz 19 2006, 18:08:44

Fenerli-Cadi

yaa siz nie böle bi kisi bisey deyincee toplu hepsi öyle düsünüyor diye tüm fenerlilere konusuyorsunuz bunu anlamiyorum.... :öff

o onun düsüncesi bizm degil........ tabiki yalnizca tek bir cumhuriyet vardir o da dediginz gibi TÜRKIYE CUMHURIYETI ama bi kisi öyle dedi diy btn  FENERLILERI dislamayn...... :öff
#642 - Temmuz 19 2006, 18:20:55

yaa siz nie böle bi kisi bisey deyincee toplu hepsi öyle düsünüyor diye tüm fenerlilere konusuyorsunuz bunu anlamiyorum.... :öff

o onun düsüncesi bizm degil........ tabiki yalnizca tek bir cumhuriyet vardir o da dediginz gibi TÜRKIYE CUMHURIYETI ama bi kisi öyle dedi diy btn  FENERLILERI dislamayn...... :öff

yaw ben her fenerlii  ölee dioo demedim ki sadece  o  arkadası uyardım   biliosun yani  fenerli arkadaslarmda var sewerim onları basta sen olmak üzree :):) :cicek :cicek :cicek
#643 - Temmuz 19 2006, 20:52:42
İmzanız kural dışı.

qs tabyki.. bnm qbi b kısdan bşka ne beklnr : ))
#644 - Temmuz 19 2006, 20:56:55
aziz firuzan

FB   [;)
#645 - Temmuz 19 2006, 22:01:55
alkol hoş
ortam loş
dinle beni hepsi çok boş
kimseye güvenme
kimseye inanma  kimseye aldanma KENDİN COŞŞ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fenerbahçe tabii
#646 - Temmuz 19 2006, 23:05:52
<<TIKLA<<

tabiki galatasaray
#647 - Temmuz 21 2006, 11:32:32

BU ALEMDE ÇARŞI ALAYINA KARŞI  :)) TABİKİDE BJK
#649 - Temmuz 21 2006, 11:51:38

walla bi kere olduk  bidaa olurus  fener  falan  dinlemeis  gene GS  şampion
#650 - Temmuz 21 2006, 12:28:47
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.