Alternatifim Cafe

Hangi Takımlısın?

Discussion started on Anketler

ben o sözle fenerli doğuluyor ama sonradan gsli olunuyor demiştim ama neyseeee :)  bizde fenerbahçeliyiz demedik herhalde ""Bizde her zaman,her yerde GALATASARAYLIYIZ"""   :oley

CaDaLoZ ne oluyoruz yawww  (6)   (6)   (6)
#376 - Haziran 10 2006, 02:04:55
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

*Çilekeş Fan Club*     *CeZa-fAn*

:kop pardon ya bukadar kafa karistircami düsünemedim tmm be kimseye helal deel bana helal
unutmayin  >>>>HICBIRI YOKKEN BIZ VARDIK<<<< :yah :yah
 :muhah
#377 - Haziran 10 2006, 02:07:59
« Son Düzenleme: Haziran 10 2006, 02:15:14 Gönderen: CaDaLoZ »
aLıNyaZı'M | SisTıR BaCıM MeRvE'm

Fenerli-Cadi

ben o sözle fenerli doğuluyor ama sonradan gsli olunuyor demiştim ama neyseeee :)  bizde fenerbahçeliyiz demedik herhalde ""Bizde her zaman,her yerde GALATASARAYLIYIZ"""   :oley

CaDaLoZ ne oluyoruz yawww  (6)   (6)   (6)

her zmn her yerde gsli olun cnm olun.. siz ztn tek basiniza bisi yapamionuz kardes takim fln ohh.. :muhah tek basinaa FENERBAHCEm.. kimseyede ihtiyaci yok ztn.. :4

Millet adina diil kendi adima konusuoyum... Mahsere Kadar Benm Fener Askim... :4 :ask :ask
#378 - Haziran 10 2006, 02:08:37

Fenerli-Cadi

:kop pardon ya bukadar kafa karistircami düsünemedim tmm be kimseye helal deel bana helal
unutmayin  >>>>KIMSE YOKEN BIZ VARDIK<<<< :yah :yah

Kardes takim dediiniz sizi ama takim olarak görmüo ilk takim biziz diolar.. :muhah
#379 - Haziran 10 2006, 02:09:20

unutmayin  >>>>KIMSE YOKEN BIZ VARDIK<<<< :yah :yah

Kardes takim dediiniz sizi ama takim olarak görmüo ilk takim biziz diolar.. :muhah
dett Nazo$ noluyo kiz :hii? :muhah
#380 - Haziran 10 2006, 02:11:48

Fenerli-Cadi

bn demiom gsliler dio.. (6)
#381 - Haziran 10 2006, 02:13:07

(6) niye diyo (6)
#382 - Haziran 10 2006, 02:16:16

Fenerli-Cadi

Gsli diilim Gslilere Sor :muhah
#383 - Haziran 10 2006, 02:17:33

kiz bernaaa cvp ver :hii? :muhah :muhah
#384 - Haziran 10 2006, 02:19:05

Fenerli-Cadi

kiz bernaaa cvp ver :hii? :muhah :muhah

berna cvp beklioz.. :muhah
#385 - Haziran 10 2006, 02:19:50

canlarım benim ben size işin kısaca aslını anlatayım: 1903 yılında Beşiktaş Jimlastik Kulübü kuruldu,ama 1911 yılında faaliyet göstermeye başladı,o zamana kadar hiçbir faaliyet göstermedi...çünkü biliyosunuz o zamanlar savaşlar çoktu,,,1905 yılında Galatasarayımız kuruldu ve faaliyet gösterdi..Yani ilk kurulan takım Galatasaray oluyor :okey Galatasaray kurulunca,Galatasarayın Türkiyede hiç rakibi yoktu (bakın o zaman beşiktaş bile futbol oynamamış),Galatasaryın rakibi olmayınca Galatasaray hep Avrupaya gidip başarılı oluyordu...bunun için Galatasarayda Türkiyede bir rakibinin olmasını istedi,takım kurdurdu ve Fenerbahçe diye bir takım oluştu (yani bizim sayemizde yine :)) ) ilk takım GALATASARAY oluyor...(beşiktaşın 1903 yılında kurulması bişey ifade etmez,çünkü faaliyet göstermemiş)

beşiktaş her zaman kardeş takım GS=BJK
#386 - Haziran 10 2006, 02:20:24
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

be ne dedim yaw,,ne oluyor burada_? :alala
#387 - Haziran 10 2006, 02:21:30
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

canlarım benim ben size işin kısaca aslını anlatayım: 1903 yılında Beşiktaş Jimlastik Kulübü kuruldu,ama 1911 yılında faaliyet göstermeye başladı,o zamana kadar hiçbir faaliyet göstermedi...çünkü biliyosunuz o zamanlar savaşlar çoktu,,,1905 yılında Galatasarayımız kuruldu ve faaliyet gösterdi..Yani ilk kurulan takım Galatasaray oluyor :okey Galatasaray kurulunca,Galatasarayın Türkiyede hiç rakibi yoktu (bakın o zaman beşiktaş bile futbol oynamamış),Galatasaryın rakibi olmayınca Galatasaray hep Avrupaya gidip başarılı oluyordu...bunun için Galatasarayda Türkiyede bir rakibinin olmasını istedi,takım kurdurdu ve Fenerbahçe diye bir takım oluştu (yani bizim sayemizde yine :)) ) ilk takım GALATASARAY oluyor...(beşiktaşın 1903 yılında kurulması bişey ifade etmez,çünkü faaliyet göstermemiş)

puh allah belani vermesin kiz  :muhah :muhah gitti karizma yerlerde :muhah bide kardes takim olcaK :hih
neise aferin tsK bilgi icin (6) ben gidiyom :bye
#388 - Haziran 10 2006, 02:22:28

beşiktaş kardeş takım tabii,,ben beşiktaşa bir gün laf söylemedim ki..gerçekler bu...İlk kurulan beşiktaş olabilir,ama ilk futbol oynayan takım Galatasaray

1903 yılında beşiktaşın futbolcusu bile yokmuş
#389 - Haziran 10 2006, 02:24:14
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Fenerli-Cadi

Hee öledir bernacim ztn gs kurdu feneri :kop

Neysee ama bjkle söledii dogru ama yinede takim olarak görmüonuz iste.. (6)

ve bu arada bisi olmuo sn bakma bize :muhah
#390 - Haziran 10 2006, 02:24:35

kız cadıı ne oluyor,,beşiktaş ve galatasaray kardeşliğine kıskandınız aramızımı bozuyon kızzz :kop  :kop :kop

ben galatasaray feneri kurdu demiyorum,,galatasaray kurulmasını istedi diyorum,,tarih diyor,ben demiyorum :okey
#391 - Haziran 10 2006, 02:26:41
« Son Düzenleme: Haziran 10 2006, 02:27:14 Gönderen: Bernaennur »
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Fenerli-Cadi

kız cadıı ne oluyor,,beşiktaş ve galatasaray kardeşliğine kıskandınız aramızımı bozuyon kızzz :kop  :kop :kop

ben galatasary feneri kurdu demiyorum,,galatasary kurulmasını istedi,,tarih diyor,ben demiyorum :okey

neyinizi kiskanim be.. :kop yalnizca bjkyi kullanionuz ap acik ortada :muhah Fenerbahce tek basina kendine yetio merak etme sen...

ah tarih tarihh sizi o tarihe gömecez be :kop
#392 - Haziran 10 2006, 02:30:10

CaDaLoZ  ve diğer beşiktaşlı kardeşlerim,,saatler şu an 03:33 ü filan gösteriyor,,bizim tatlı cadının uykusu geldiği için böyle diyor aldırmayın!... :muhah ..!

tarih sayfalarını açsak acaba kim kimi gömer,biz mi_? siz mi_?
#393 - Haziran 10 2006, 02:33:15
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Fenerli-Cadi

CaDaLoZ  ve diğer beşiktaşlı kardeşlerim,,saatler şu an 03:33 ü filan gösteriyor,,bizim tatlı cadının uykusu geldiği için böyle diyor aldırmayın!... :muhah ..!

biz tabe... :4 Neysee ilk defa uykuluyum ama sacmalamiom.. bjkliler duyun sesimi :muhah yok nan siz kardes kardes devam edin gs isi sizle bitince anlarsiniz bi gün :4
#394 - Haziran 10 2006, 02:35:34

biz tabe... :4 Neysee ilk defa uykuluyum ama sacmalamiom.. bjkliler duyun sesimi :muhah yok nan siz kardes kardes devam edin gs isi sizle bitince anlarsiniz bi gün :4

hadi öyle olsun bakalım...beşiktaşla biz kardeşiz,kim ne derse desin!!!  :.dost eğer sizde bir kardeş arıyosanız size Pendiği filan kardeş olarak ayarlarız yanii  :kop
#395 - Haziran 10 2006, 02:40:45
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Fenerli-Cadi

Yok cnm öncedende sölediim gibi biz bu camiada tekizzz ve hep tek olarak kalicaz........... 8)
#396 - Haziran 10 2006, 02:46:39

gs tabii ki  :okey :okey :okey
#397 - Haziran 10 2006, 13:39:31
F.ck This Mood !

:manyak BööGüm  :manyak

hadi öyle olsun bakalım...beşiktaşla biz kardeşiz,kim ne derse desin!!!  :.dost eğer sizde bir kardeş arıyosanız size Pendiği filan kardeş olarak ayarlarız yanii  :kop

ya ben neler kacirmisim siz cosmussunuz iice be :muhah

bence berbat <_<  :(  nan hic beşiktaşlı yokmuymus ya  (6)

biz varız az kişi ama olsun hem biz mütevazi insanlarız öyle heryerde sesimiz çıkmaz dinlemesini biliyoruz ondan kavga falan çıkmadığı için ortada hiç beşiktaşlı görünmüyo :okey senide tebrik ediyorum doğru yoldayız :oley

oh be bi bjkli cikti sonunda :kisss
#398 - Haziran 10 2006, 14:06:09

GALATASARAY olmıcakta hangi takım olacak böle bi anketi yapmaya gerek yoktu aslında ama !!!
#399 - Haziran 10 2006, 14:44:46

bnce böle bi anket yapılmas tabiki galatasaray  :ask
#400 - Haziran 10 2006, 18:09:53
Lütfen amel defteriniz kapanmadan borcunuzu ödeyiniz.(Ahiret Hizmetleri)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.