Alternatifim Cafe

H.I.M ( His Infernal Majesty ) Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Mende üye olabiliymiyim :yah
üye oLdun biLe...hoŞgeldiN  :cicek
#201 - Ocak 21 2007, 14:27:40
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

üye olablr miim???? abi ville vallo hastasıyım yaa adam süper!!! bi de lose you tonight bnce en güsel şakıları :D
#202 - Ocak 21 2007, 17:19:54
içimde bi ben war, bnden dışarı.. 

arkadaşlar H.I.M in şarkı notalarını bulabileceğim bi site biliyo musunuz? :)) :ühü
#203 - Ocak 21 2007, 19:36:11
Enjoy the silence.

arkadaşlar H.I.M in şarkı notalarını bulabileceğim bi site biliyo musunuz? :)) :ühü
evet cnm http://www.garaj.org/notaliste.php?gm=HIM linke tıkla orda var  :sizo

üye olablr miim???? abi ville vallo hastasıyım yaa adam süper!!! bi de lose you tonight bnce en güsel şakıları :D
üye oldun hoşgeLdiN aramıza !!!
bence en ii şarkıları funeral of hearts  ve gone with the siN  :))
#204 - Ocak 24 2007, 18:40:43
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

BeN De üYe oLaBiLiRiM Mi SüPer bi GruP YhaFs ŞaRKıLaRı FaLaN SüPeR :okey ::yea
#205 - Ocak 27 2007, 12:10:45
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

*__M-@-s-s-@-c-r-e__*

betül üye et arkadaşı .. :sizo
#206 - Ocak 27 2007, 12:11:25

evet cnm http://www.garaj.org/notaliste.php?gm=HIM linke tıkla orda var  :sizo

eet oraya bende baktım ama bulamadım ama saol yinede
#207 - Ocak 28 2007, 11:18:23
Enjoy the silence.

tamam üye oldun.. :4
şarkıları gerçkten çok güzel..bide ville valo da ki ses kimsede yok ztn

buarada 2 gündür lose you tonight şarkısının hastası oldum..
şarkının şu kısmı resmen beni anLatıyoR :  :urfa

[ I was waiting for you
(senin için bekliyordum)

Waiting for all my life
(bekliyordum bütün hayatım boyunca)

I've been crying for you
(senin için ağlıyordum)

Die for you all this time
(bütün bu zaman boyunca senin için ölüyordum)
#208 - Ocak 28 2007, 18:26:14

[Hakan Günday]

tatlicadi

dinlemem ama yaptıkları o müthiş cover a hastayım yoksa dinlemediğim bi tane hariç i şarkısını bile bilmediğim bi grup işte merak edilen soruu
şarkı hangisi :Ç
tabikide wicked game klibide en az şarkı kadar güzel
#209 - Ocak 31 2007, 05:17:23

_BoDdAh_

PıNaR'ıma katılıyorum (6)
dinlemem sefmem de ama wicked game i ville valo iyi yorumlamış çok güzel bi şarkı :Ç
#210 - Ocak 31 2007, 05:22:47

tatlicadi

çok güzel bişimi dinledikçe dinleyesim geliyo hatta onu dinliorum .. (6)
#211 - Ocak 31 2007, 05:25:44

tamam üye oldun.. :4
şarkıları gerçkten çok güzel..bide ville valo da ki ses kimsede yok ztn

buarada 2 gündür lose you tonight şarkısının hastası oldum..
şarkının şu kısmı resmen beni anLatıyoR :  :urfa

[ I was waiting for you
(senin için bekliyordum)

Waiting for all my life
(bekliyordum bütün hayatım boyunca)

I've been crying for you
(senin için ağlıyordum)

Die for you all this time
(bütün bu zaman boyunca senin için ölüyordum)

ooo Lose You Tonight mükemmeL ötesi bi şarkıı bayılıyorum hem sözleri hem müziği çok güzelll ::yea
#212 - Ocak 31 2007, 09:24:31
Enjoy the silence.

*__M-@-s-s-@-c-r-e__*

PıNaR'ıma katılıyorum (6)
dinlemem sefmem de ama wicked game i ville valo iyi yorumlamış çok güzel bi şarkı :Ç

anam tabi güzel yorumlayacak .. (6)

o adamdaki ses kimse de yok .. :urfa
#213 - Ocak 31 2007, 19:11:21

HIM fan club iÇiN yeni bi resimLi kod yapsak nasIL oLur ??

tabi ben biLMiyorum kod yapmasını..yardımcı olursanız ii oLuR..  :))
#214 - Ocak 31 2007, 20:18:18

[Hakan Günday]

HIM

Finlandiya’yı grup HIM, 1991 yılında vokalist Ville Valo, gitarist Mikko Vilijami “Linde” Lindström ve basist Mikko Henrik Julius “Migé” Paananen tarafından kuruldu. İlk başta cover band olarak Depeche Mode, Type O Negative, Danzig ve Black Sabbath gibi isimlerin şarkılarını yorumlayan HIM’in ilk adı “His Infernal Majesty” idi. Ancak gruba yönelik ‘satanist’ damgalamalarının ardından grup, ismini HIM olarak şekillendirdi.

HIM, ilk stüdyo albümü Greatest Love Songs Vol.666”ı Kasım 1997’de çıkardı. Chris Isaak’ın “Wicked Game” ve Blue Öyster Cult’ın “(Don’t Fear) The Reaper” yorumlarının yer aldığı albüm, grubun öncelikle kendi ülkesinde, ardından da tüm Avrupa’da tanınmasını sağladı. 2000 senesinde çıkan 2. albüm “Razorblade Romance”ın ilk single’ı “Join Me In Death”, “Thirteenth Floor” filminde kullanıldı. “Join Me In Death” Alman listelerinde 1 numara olurken, Finlandiya müzik tarihinde en çok satan single ve aynı zamanda platin plağın da sahibi oldu. Grubun tanınmasına yardımcı olan bir diğer etken, gruba ait “heartagram” logosunun MTV’nin “Viva la Bam” programında kullanılması ve grubun sık sık MTV tarafından ekrana getirilmesiydi.

HIM, Amerika’da “Razorblade Romance” albümünü “HER” ismi altında çıkardı. Çünkü o sırada Amerika’da HIM adında başka bir grup daha bulunmaktaydı. İsim telif haklarının gündeme geldiği bu durumdan sonra HIM, adının tüm telif haklarını satın aldı ve albüm Universal Records etiketiyle, HIM adı altında yeniden piyasaya sürüldü. Grup bir sonraki albümünden önce bir yan proje yarattı. “Daniel Lioneye” adı altında buluşan grupta, gitarist Lindström vokale, vokalist Valo da davula geçti. Parçalarını ‘alkolsüz’ çalmama kuralını uygulayan grup “King of Rock’n Roll” albümünü 2001’de yayınladı.

Ağustos 2001’de çıkan 3. albüm “Deep Shadows and Brilliant Highlights”da klavyeye Emerson Burton geçti. Nisan 2003’te piyasaya sürülen 4. albüm “Love Metal”ın kapağında HIM’in logosu niteliğindeki “heartagram” yer alıyor. Bu logonun anlamını “heart(aşk)” ve “pentagram”ın bütünleşmesi, yani hayat ve ölümün ‘muhteşem dengesi’ olarak yorumlayan grup, bu albümle daha geniş bir kitleye ulaşabilmeyi başardı.

2004 senesinde çıkan derleme albüm “And Love Said No: the Greatest Hits 1997 – 2004”den sonra, Eylül 2005’de 5. albüm “Dark Light” piyasaya sürüldü. Amerika listelerinde 18 numara olan albüm için ilk başta ünlü prodüktör Andy Wallace’la çalışmaya başlayan HIM, soundun çok ‘amerikanvari’ olmasından şikayet ederek, daha önceden “Love Metal” ve “And Love Said No: the Greatest Hits 1997 – 2004” albümlerinde birlikte çalıştıkları Tim Palmer’la anlaştı. Albümden çıkan iki single “Wings of a Butterfly” ve “Killing Loneliness”a çekilen kliplerle hayran kitlesini daha da genişleten HIM, “Dark Light” ile 900,000 kopya satmayı başardı. Müzik tarzlarını “love metal” olarak tanımlayan HIM, yeni albümlerinin 2007 Eylül’de hazır olacağını belirtiyor.

ASLINDA LOVE METAL DİYE BİR TARZ VAR VE H.I.M LOVE METAL YAPIYOR KANIMCA (BAZI ŞARKILARI DA GOTHIC METAL) :okey
#215 - Şubat 07 2007, 11:30:29
Enjoy the silence.

bendee üyee olbilrmiimm ltfn :cicek :) :kiss
#216 - Şubat 11 2007, 17:13:50
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

CNBC-e Dizileri Fan Club---Green Day Fan Club

siz boqtan fani dünyanzda sürtük gbi yşrken bn sonsuzlğmda ölüyorum!!!

bendee üyee olbilrmiimm ltfn :cicek :) :kiss
oldun üye..hoŞgeLdin
#217 - Şubat 11 2007, 17:17:39

[Hakan Günday]

#218 - Şubat 11 2007, 17:27:33
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

CNBC-e Dizileri Fan Club---Green Day Fan Club

siz boqtan fani dünyanzda sürtük gbi yşrken bn sonsuzlğmda ölüyorum!!!

:yahbende istiormmm  :cicek
eğer daha önce konulmussa özür dilerm :)

#219 - Mart 04 2007, 18:12:47
« Son Düzenleme: Mart 04 2007, 18:21:46 Gönderen: ...Infernal Angel... »
İmzanız kural dışı.

yok daha önce konuLmamıştı teşekkürler resimelr çok güzelmiş..özellikle ilki  :4

bide daha gzl bi resimLi kodmuz olsa ii olcak
#220 - Mart 04 2007, 18:24:44

[Hakan Günday]

Bnde üye olabilirmiyim ? bi sakıncası yoqsa ...
#221 - Mart 09 2007, 15:15:58
İmza Kural Dışı

*__M-@-s-s-@-c-r-e__*

sponge bob yakışmış kendilerine .. :4
#222 - Mart 09 2007, 16:27:58

Bnde üye olabilirmiyim ? bi sakıncası yoqsa ...
tabiKi bi saKıncası yoK  :4 üye Oldun hoŞgeLdin  :))
#223 - Mart 10 2007, 10:11:12

[Hakan Günday]

yha Ville nin Jonna die güzel bi nişanlısı wardı , onla ayrılmışlarmı ?? .... [ :öff/b]
#224 - Mart 10 2007, 16:07:43
İmza Kural Dışı

bnm daha nisanlısı olduğundan hbrm yoktu :D
koyuyorum ama ins yoktur
  :D

#225 - Mart 10 2007, 16:30:41
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.