Alternatifim Cafe

Önüne Gelen Albüm Çıkarıyor...

Discussion started on Müzik Genel

yaf herkes kaset çıkartıo yakında bende çıkarcam walla :muhah

bu konu hakkında yorumlarınız neler :muhah muhaha zuhaha
#1 - Ağustos 23 2006, 16:44:44
« Son Düzenleme: Eylül 06 2006, 18:00:33 Gönderen: Eáráne Carnesîr »
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

extraordinary_girl

oRTaLık keNDiNi saNaTÇı saNaNLaRLa doLdu waLa :Ç

hakLısN heR öNNe gLN kaseT çkaRıo.. :öff

biDe sesLeRi güzeL oLsa.. zuhaha
#2 - Ağustos 23 2006, 17:27:36

eet yaf herkes kaset çıkarınca gerçek hakkı olan sesi güzel olanlar çıkartamıor. bide mankenlerin kaset çıkarmasını anlamıorm. hadi aralarında sesi güzel olan wardır. hiç manken dinlemediim için bilemicem ama bazıları yokmu .................
#3 - Ağustos 23 2006, 19:12:11
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

bi anlık hevesle hepsi dünya starı olacağını zannederek kaste çıkarıyo ama büyük bi kısmı fiyasko
suç birazda onları pohpohlayanlarda :nanik
#4 - Ağustos 23 2006, 23:19:08
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

paris hilton denen kadın bile album çıkardı
#5 - Ağustos 24 2006, 03:07:51
I Don't Belong Here

eet zaten müzikç,lerde kendilerine soruyodu eksik olan ne die paris hilton da kaset çıkarınca eksiğin ne olduğu anlaşıldı :nanik :nanik :muhah :muhah
#6 - Ağustos 24 2006, 15:10:24
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

harbiden ya bende çok kızıom.ya önüne gelen sanatçı oluo.heralde bana çıkartırlar.babam anlatırdı.eskiden böle önün gelen sanatçı olamıomuş.böle usta kişiler onay alana kdr gıçın yırtılıomuş.çok zormuş sanatçı olmak.müzik kimlere kaldı valla. :idiot2:
#7 - Mayıs 04 2008, 12:10:21

çeşitli programlara katılıp kendini tanıtan herkes anlamsız saçma sözlerle albüm çıkarıyor tabi çıkardıklarına albüm denirse
#8 - Ağustos 22 2008, 13:56:39
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

bırakın ya gülüyoruz (6) :yanlis işte zırt-bırt saçma saçma sözlerle albüm çıkarıp ben' sanatçıyım ' die ortalarda dolananlara...ne kadarda kolay değil mi hiç bir yaşanmışlık ve gerçeklik payı olmayan  şarkılar yazmak :öff?ama bazı kitleler bundan hoşlanmıo değil..almasalar dinlemeseler bu kadar patlamazdı bence..
#9 - Ağustos 22 2008, 14:39:13
Senin aşk dediğin lanet olası bir kapıyı vurup çıkana kadarmış...Senin aşk dediğin hesapsızca kitapsızca ve de en önemlisi gurursuzca yarı yolda bırakmakmış...Şimdi hiç ardına bile bakma... uğurlar olsun,hiç düşünme! Ben yeri gelir kitapsızlarıda severim!!!

sürmeli çocuk

son olarak Tanyeli çıkarmış (6)
#10 - Eylül 03 2008, 00:53:16

eee tr.de herşey para olunca böyle oluyor.
parayı verip albüm bastırıyolar bide cancanlı bi klip tamam işte !
#11 - Eylül 03 2008, 14:49:43

çok haklısın walla önüne gelen albüm çıkarıyor
#12 - Şubat 12 2009, 23:40:38

Biz de bunu kutluyoruz.
#13 - Şubat 12 2009, 23:43:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.