Alternatifim Cafe

Sertab Erener Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

TÜRKİYENİN İLK VE TEK EUROVİSİON ŞAMPİYONUNUN FAN CLUBU'NE HOŞ GELDİNİZ!!!!
YURDUMUZUN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ VE ULUSLAR ARASI BAŞARIYA ULAŞMIŞ KADIN SANATÇISISERTABBBBBBBBBBB ERENERRRRRRRRR

ÜYE LİSTEMİZ
HAKAN_PARİS :4 :okey
Tr_gs_Tr :okey
mSa :okey
soğukkuvvet :okey
dirty :okey
DjinN :okey
metınkaya :okey
laugh_che :okey
#1 - Ağustos 19 2006, 20:36:10
« Son Düzenleme: Eylül 20 2006, 00:00:04 Gönderen: hakan_paris »
eRmeNi GöLgEsiNdeKi NoBeL EkSiK KaLSın!!!!!!

SERTABIMIZIN BİYOGRAFİSİ ;)

1964 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldi. 11 yaşında kolit hastalığına yakalandı. Sertab Erener İstanbul Devlet Konservatuvar'ında eğitim aldı. Mezun olduktan sonra çeşitli gruplarda ve Sezen Aksu'nun yanında vokalistlik yaparak profesyonel müzik hayatına başlayan Erener 1990'ların başında Sezen Aksu'nun desteğiyle adını duyurmaya başladı. Sertab Erener'in ilk albümü 1992 yılında çıkardığı Sakin Ol'dur. 1994'de La'l ve 1996'da Sertab Gibi albümlerini yaptı. 2000 yılında Voice Mail grubu ile Zor Kadın adlı şarkısını Akapella tarzında söyledi ve dünya listelerinde şans aradı. Aynı yıl Bu Yaz adlı single'da Ricky Martin ile söylediği Private Emotion ve Yunan sanatçı Mando ile yaptığı Aşk/Fos adlı düetlere yer verdi. Fikret Kızılok'un bestelediği Kumsalda adlı parçasıyla sunduğu son albümü Turuncuyu 2001 Harizan ayında çıkardı. Sertab Erener 2003 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Everyway That I Can adlı parçayla Türkiye'yi temsil etti ve Eurovision birincisi oldu.

2005 yılında çoğunluğunu kendi söz ve müziklerinin oluşturduğu Aşk Ölmez adlı albümüyle bu kez daha olgun ve kendi halinde şarkılarla gündeme oturan Sertab, aynı yıl Eurovision için bir kez daha sahnedeydi. Everyway that I can, Eurovision Şarkı Yarışması 50.Yıl Özel şovunda, 1000'i aşkın şarkı arasında tüm zamanların en iyi 9.şarkısı seçildi. Sertab Erener, 2. İngilizce albümünü 2006 yılında yayınlamayı planlıyor.

#2 - Ağustos 19 2006, 20:47:31

üye yapmıyacamusun
ne demek kardeşim herşey için cok saol
#3 - Ağustos 19 2006, 21:10:28

RESİMSİZ İMZAMIZ İÇİN

Kod: [Seç]
[center][url=http= //forum.alternatifim.com/index.php?topic=44456.new#new][b][color=red]>> SERTAB ERENER FAN CLUB...!![code][/code]

RESİMLİ İMZAMIZ İÇİN;

[center][b]>>TIKLA>>
[url=//forum.alternatifim.com/index.php?topic=44456.0][img]//forum.alternatifim.com/index.php?action=dlattach;topic=44456.0;attach=39413;image[/img][/url]
[b]<<TIKLA<SERTAP ERENER FAN CLUB<[/b][/center]
#4 - Ağustos 19 2006, 21:13:28
« Son Düzenleme: Eylül 01 2006, 17:00:13 Gönderen: hakan_paris »

ben de üye olabilir miyim
#5 - Ağustos 20 2006, 01:00:45
İmzanız kural dışı.

bende uye olayım mıı
#6 - Ağustos 20 2006, 01:25:10
Feri Kaçmış İki Göz Birbirine Sarılmış İki Titrek Dudaktan İbaret Suratım .. !

Herkesle gorusmek usere gidiyorum arada bir girerim artkk :'(  
>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

bende uye olayım mıı
ben de üye olabilir miyim
tabiki arkadaşalar aramıza hoş geldiniz yukarıda resimli ve resimsiz imzalarımız var dilerseniz onlardan birini kopyalayarak imzanıza yapıştıra bilirsiniz
ÜYE LİSTEMİZE EKLENDİNİZ
#7 - Ağustos 20 2006, 10:12:25

DOSTLARININ GÖZÜNDEN SERTAB ERENER

Sezen Aksu: "Onu ilk tanıdığımda ne kadar başarılı olacağını hissettim. İnanılmaz bir sesi ve yorum gücü vardı. Biz bir aileyiz ve Sertab bu ailenin en önemli kişilerinden biri."

Levent Yüksel: "Sertab ile yaşadıklarımız herkes için örnek alınacak bir evlilik, örnek bir boşanma ve örnek bir ayrılıktır. Bunu her söylediğimde insanlar nedense kendilerine değil de tuhaf tuhaf suratıma bakıyorlar."

Demir Demirkan: "Ses rengiyle, yorumuyla, yürekten vuran bir sanatçı. Ayrıca inanılmaz iyi caz da yorumluyor. Onunla birlikte üretmek çok zevkli.."

Annesi: "O her ne kadar artık bir dev olsa da benim için hala o küçük, kırılgan ve hassas Sertab."

Serdar Erener (Ağabeyi): "Birbirimiz için çok değerliyiz. Bana sormadan hiçbir şey yapmaz. Küçükken de, büyüdüğünde de her zaman örnek bir ilişkimiz oldu, birbirimize her zaman destek olduk. Hala da öyleyiz."
#8 - Ağustos 20 2006, 12:48:36

İŞTE SİZE SERTAB ERENER E-KARTLARI
http://www.sertab.info/ecard.htmLİNKE TIKLAYIN VE ARKADAŞLARINIZA YOLLAYIN
#9 - Ağustos 20 2006, 12:50:55

İŞTE SİZE SERTABIMIZDAN FOTOLAR
SERTAB HAYRANLARI BURAYAAAAAAA

SERTAB ERENER ALBÜMLERİ İÇİN TIKLA
http://www.sertab.info/diskografi.htm
#10 - Ağustos 20 2006, 12:56:06
« Son Düzenleme: Ağustos 20 2006, 12:59:32 Gönderen: hakan_paris »

MASAÜSTÜNÜZ SERTABLA ÇOŞSUN

MASAÜSTÜ RESİMLERİ
#11 - Ağustos 20 2006, 13:03:42

bende üye olabilirmiim ? sertab turkiyenin en iyi sesi bence ayrıca gururu
#12 - Ağustos 20 2006, 14:00:27
I Don't Belong Here

hoşgeldinnnn
#13 - Ağustos 20 2006, 14:01:55
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

aramıza hoş geldin seni üye yapıyorumeğer imzamızı kullanmak istersen yukarıda mevcut
#14 - Ağustos 20 2006, 14:34:20

herkes hosgeldi

kadinin sesine hayranım bayılıorum ona pop olarak dinlediğim tek SANATCI diyebilrim :cicek

her albumu baska guselll ::yea
#15 - Ağustos 20 2006, 18:53:44

>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

herkes hosgeldi

kadinin sesine hayranım bayılıorum ona pop olarak dinlediğim tek SANATCI diyebilrim :cicek

soğukkuvvet bendensin bende bayılıyorum sertabla fotom bile var onun her şarkısını dinliyorum hepsini ve tim sertab hayranlarını buraya cagırıyorummmm :oley
#16 - Ağustos 20 2006, 19:57:12

herkes hosgeldi

soğukkuvvet bendensin bende bayılıyorum sertabla fotom bile var onun her şarkısını dinliyorum hepsini ve tim sertab hayranlarını buraya cagırıyorummmm :oley
hadi yaaa ne gusel fotonu da koysanaaa ayy nerde taniştinn???
#17 - Ağustos 20 2006, 22:51:49

>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

herkes hosgeldi

hadi yaaa ne gusel fotonu da koysanaaa ayy nerde taniştinn???
fotosu bilgisayarda yoq
abimin bebekte kuaför salonu var sertab erenerin orada bürosu var dakika başı ünlü yağıyo abim tanıştırdı serdar ortaçında bürosu var cok sosyetik bi yerde abim onun sayesinde tanıştım jnm
sende sertab fotoları varsa koya bilirsin jnm
#18 - Ağustos 20 2006, 22:57:07

arkadaşlar TÜKİYENİN SEZEN AKSUDAN SONRA GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KADIN SANATCISI VE TÜRKİYENİN EN BAŞARILI KADIN SANATCISI OLMA ÜNVANINI TASIYOR SERTAB ERENER ARKADAŞLAR :cicek :cicek
#19 - Ağustos 21 2006, 11:27:19

bende 2 sene önceydi herhalde 30 agustos zafer bayramı için ankarada konser vermişti.hatta o konseri trt canlı yayınlamıstı. ona gitmiştim cok güzel bi kadın ya sesi süper ama boyu biraz kısa gibi geldi bana ama bilermiyecegim sizin görüsünüzü ama türkiyedi ki basarılı ve genc  kadınlar listesinde biri numara sertab o bizi senelerce göremediğimiz eurovision birinciliği getirdi daha ne olsun kendini sanatcı sanan mahlukatlarda avuclarını yalasınlar
#20 - Ağustos 21 2006, 13:52:24

bende 2 sene önceydi herhalde 30 agustos zafer bayramı için ankarada konser vermişti.hatta o konseri trt canlı yayınlamıstı. ona gitmiştim cok güzel bi kadın ya sesi süper ama boyu biraz kısa gibi geldi bana ama bilermiyecegim sizin görüsünüzü ama türkiyedi ki basarılı ve genc  kadınlar listesinde biri numara sertab o bizi senelerce göremediğimiz eurovision birinciliği getirdi daha ne olsun kendini sanatcı sanan mahlukatlarda avuclarını yalasınlar
valla haklısın bi onerim olucaktı
bu fan clup birazcik daha buyuduğnde uyeler coaldığında sertab erenerin kendi sitesinden bi mail falan atsak ve böle bişey yaptıımızı haber versek olur mu oda bize detek our mu acaba??? :alala
#21 - Ağustos 21 2006, 14:52:18

>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

valla haklısın bi onerim olucaktı
bu fan clup birazcik daha buyuduğnde uyeler coaldığında sertab erenerin kendi sitesinden bi mail falan atsak ve böle bişey yaptıımızı haber versek olur mu oda bize detek our mu acaba??? :alala
olur tabiki
bende düşünmnüştüm bunu ama ilgi cok az arkadaşlar gerçekten cok az duyurmak lazım arkadaşlarımızn ilgisini bekliyorumm
#22 - Ağustos 21 2006, 15:20:11

sertabın en sevdiğniz albumleri ????

benim en cok sevdiğim LÂL
#23 - Ağustos 21 2006, 20:11:47
« Son Düzenleme: Ağustos 21 2006, 20:19:10 Gönderen: hakan_paris »

>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

AŞK ÖLMEZ,BU YAZ,LAL YA HEPSİ İŞTE SERTABIN İYİ OLMAYAN VE BENİM SEVMEDİĞİM BİR ALBÜMÜ YOKKİ
#24 - Ağustos 21 2006, 20:20:05

AŞK ÖLMEZ,BU YAZ,LAL YA HEPSİ İŞTE SERTABIN İYİ OLMAYAN VE BENİM SEVMEDİĞİM BİR ALBÜMÜ YOKKİ

evet aynen
#25 - Ağustos 22 2006, 11:58:07
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Bugüne Kadar Sertab Erener...

Sakin Ol (1992): Sezen Aksu ağacının Aşkın Nur Yengi'den sonra verdiği ikinci meyvenin belgesi olan albümdü. Önce işin altındaki Aksu imzası daha sonra da iyi şarkılar ve güçlü bir ses yüzünden albüm ilgi görmeye başladı. Bu öyle bir ilgiydi ki şarkılar sanki bir Best Of albümden çıkmış gibi yıllarca çalınmaya devam etti. "Aldırma Deli Gönlüm, Yalnızlık Senfonisi, Ateşle Barut, Oyun Bitti" önemli şarkılardan sadece bir kaçıydı. 90'ların başında yaşanan Türk Pop müziği patlamasını hızlandıran albümlerden biri oldu.

La'l (1994): Yine Sezen Aksu destekli bir albüm vardı ortada. İlk albüme göre şarkılar daha az ticari kaygı taşıyor, popülerlikten daha uzak duruyorlardı. Ancak bu, albümdeki şarkıların dinleyiciyi yakalamasına engel olmadı. "La'l" gibi herkesin söylemeye ve albümüne almaya cesaret edemeyeceği bir şarkıyı sahiplenmiş ve iyi yapılan işlerin mutlaka yerini bulacağı ispatlanmıştı. "Sevdam Ağlıyor, Rüya, Mecbursun, Gel Barışalım Artık" gibi şarkılar en çok çalınan ve istek alan şarkılar arasında yer aldı ve bu durum hala devam ediyor. ("Sakin Ol"un ardından yine neredeyse 10'da 10 bir albümdü) İkinci albüm ilk albümden de iyi bir satış yakalayarak Sertab Erener adı daha baskın harflerle yazılmaya başlandı.

Sertab Gibi (1997): Tarzıyla daha önceki albümlerinden daha farklı olması nedeniyle insanları şaşırtan, bazı Sertab hayranlarını küstüren, bazılarınınsa O'nu daha çok sevmesini sağlayan Demir Demirkan'lı ilk albümdü. Albümün müzikal tarafı ön planda tutularak ticari boyutu düşünülmemişti. İyi müzik yapmak adına gerçekleşen bir işti. Bu yüzden de en az satan Sertab albümü oldu ancak bu kariyerinin en iyi albümlerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyordu. "Aslolan Aşktır, İncelikler Yüzünden, Seyrüsefer, Yara" gibi şarkılar özellikle sözleriyle ilgiyi hakediyordu. Enstrüman kullanımı ve aranjeler de başarılıydı. Sertleşen Sertab tarzının bundan sonra ne olacağı merak konusu oldu.

Sertab (1999): "Sertab Gibi" albümünün çizgisinden tam ayrılmamakla beraber ilk albümlerinin tarzına daha yakın bir albümdü.. Bu kez Sezen Aksu şarkılarından sıyrılmış Aysel Gürel desteğiyle yoluna devam eden bir Sertab vardı ortada. Kariyerinin en iyi şarkılarından "Vur Yüreğim"in yanısıra esprili sözleriyle "Zor Kadın" ve "Yolun Başında" da O'na artı puan kazandıran şarkılar oldu. Albümde ayrıca "Makber" ve Mozart'ın ünlü "Gece Kraliçesi"nin Sertab yorumları da vardı. albüm beklenen satış ve başarıya ulaştı.

Turuncu (2001): Artık her albümü merakla beklenen Sertab Erener'in hayal kırıklığı yaratan albümü "Turuncu"ydu denebilir. İlginç fotoğrafları ve enerjiyi simgeleyen rengi de albümü kurtarmaya yetmedi. Daha popüler olmak ve herkesin albümü dinlemesi kaygısıyla yapılmış ve de özellikle önceki nitelikli sözlere benzemeyen şarkı sözleri nedeniyle hayranlarını mutlu edemedi. Fikret Kızılok şarkıları "Kumsalda" ve "Oysa", Şehrazat şarkıları "Bahçede" ve "Yağmurdan Sonra Gelen Toprağın Kokusu" iyi şarkılar olmasına rağmen satışlara katkı sağlayamadı. (artı Albümdeki Sezen Aksu şarkısı "Söz Bitti" de vasat bir şarkıydı.)

Ara Albümler: Sertab Erener albümlerinin arasında da boş durmadı ve farklı projelerle dinleyicisinin karşısına çıktı. Öncelikle 1999 yılında Voice Male ile beraber "Zor Kadın"a yeniden bir düzenleme yaptı. Ardından bir Ayten Alpman klasiği olan "Tek Başına"nın remixleri, Ricky Martin düeti "Private Emotions" ve yeni şarkı "Utanma"nın da bulunduğu "Bu Yaz" adlı mini albümü çıktı. 2001 yılbaşında umut şarkısı "Kendime Yeni Bir Ben Lazım"ın olduğu single "Yeni" aldı sırayı. 2003 yılındaysa fırtınası hala etkilerini gösteren Eurovision birincisi şarkısı "Everyway That I Can"le çok daha geniş bir kitleye seslenmiş oldu. Artık Türkiye adına yapılan ne kadar organizasyon varsa Erener oradaydı. Bu başarıyı takip eden single "Here I Am" ve yabancı albümü "No Boundaries"le de yabancı sözlü müzik konusunda denemeler yaptı. Şimdi sıra yeni Türkçe albümdeydi...

Bugün Sertab Erener...
Aşk Ölmez (2005): Sertab Erener'in yeni albümünden önce yeni bir müzik şirketi kurduğu haberi ulaştı elimize. 1992'de başlayan albüm serüveni artık kendi firması "Simya Müzik"te devam edecekti. Bu da kendi istediği müziği yapmasına daha çok olanak sağlayacaktı. Son Türkçe albümü "Turuncu"daki "herkese hitap etsin" formülü tutmayınca daha dikkatli bir çalışma yapılması gerekliydi. Albümün haberci şarkısı "Aşk Ölmez Biz Ölürüz" de bunun sinyallerini veriyordu. Hiç ticari kaygı taşımayan kendi halinde akışı olan bir şarkıydı. Tahmin ettiğim gibi 13 koca seneyi geride bırakan sanatçı artık "Sertab Erener" olmanın özgürlüğüyle daha istediği gibi bir albüme imza atmıştı. "Aşk Ölmez" albümünün ilk dikkat çekici özelliği albümdeki 11 şarkıdan 9 tanesinde söz veya müzik kısımlarının Erener'e ait olmasıydı. Bu kez ne Sezen Aksu ne de Aysel Gürel ismine rastlanmıyordu. Daha önce de kendi şarkılarını söylemişti ama sanki bu kez daha çok kendini ortaya koymuş bir Sertab var karşımızda. Müziklerde ise Demir Demirkan imzasını görüyoruz çoğunlukla, Demirkan aynı zamanda albümün aranjörlüğünü de yapmış. Sertlikten uzak, daha yumuşak bir hava var albümde. Yormuyor. Ancak yormadığı gibi bir coşku ya da derin duygulara da sürüklemiyor. Dinliyor, beğeniyorsunuz ancak sizi alıp bir yerlere götürmüyor. Sertab Erener'in güçlü bir sesi var ancak duygu eksikliği de var. Sesin çok yüksek oktavlı olması ya da bağırarak şarkı söylenmesi de duyguyu dinleyiciye vermeye pek yetmiyor. Zaten orta halli olan şarkılar bu durumda biraz daha çıkmaza giriyor.

Sertab - Demir şarkılarının yanısıra albümde sürpriz bir şarkı da var. 1974 senesinde Yahya Kemal Beyatlı şiirinin Patricia Carli şarkısına uyarlanmış hali "Sessiz Gemi". (Ki bu şarkı Hümeyra tarafından üne kavuşturulmuştu) "Sevdiğim Şarkılar" albümünde Yaşar tarafından da söylenen bu şarkı ille de albüme girmeli miydi, bir katkısı olmuş mı bundan emin değilim. Dediğim gibi özgür şarkı seçme hakkı kullanılmış istenmiş ve söylenmiş.

"Beni Bağışla" şarkısının Sertab Erener'in daha önce de çalıştığı grup Voce Male'li versiyonu da güzel olmuş. Ayrıca Demir Demirkan imzalı "Zaferlerim" de iyi ki albüme dahil edilmiş.

Sonuç olarak: Sertab Erener'in kendi şirketini kurmasının verdiği güvenle yapılmış bir kendini tatmin albümü var ortada. Çok özgün birşey denenmemiş belki ama yine de piyasadaki diğer albümler arasından sıyrılabiliyor. Ticari olarak çok iyi bir satışa ulaşmayacağını düşündüğüm bir albüm. Sertab Erener, bir sonraki albümünde çizgisini daha popüler bir çizgiye taşıyacak gibi görünüyor. "Aşk Ölmez"ne bir uca yakın ne de diğerine, yani ortada kalan bir albüm olmuş.

Bence en iyiler: Acıt Canımı, Zaferlerim, Kim Haklıysa, Beni Bağışla

alıntıdır....
#26 - Ağustos 22 2006, 20:09:23
« Son Düzenleme: Ağustos 22 2006, 20:10:01 Gönderen: hakan_paris »

bayılıyorum sertab erenere sesi çok guzell  butun sarkılarını biliorum diyebilirim
üye olmak aramıza katılmak istermisin????
#27 - Ağustos 23 2006, 10:19:07

bayılıyorum sertab erenere sesi çok guzell  butun sarkılarını biliorum diyebilirim
iste iste :oley  :oley  :oley
#28 - Ağustos 23 2006, 15:50:06

>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

işte sertab severler size sertabımızın abümlerini resimlerini bulabileceğiniz inanılmaz bir site
http://www.istanbulfm.com.tr/muzik/?alt=187&m_menu=album&icard_id=73linke tılayınız.... tüm sertab severleri buraya bekliyoruz...
#29 - Ağustos 26 2006, 10:53:52

bNde oLayım bAri 5-6 kAsedi vAr eURovisioN'u kaZandığınDa bAğlanMışTım oNa bÜtün şArkılaRını dA eZbere bİliRim... ;)
#30 - Ağustos 26 2006, 22:06:05
We all learn to make mistakes.

bNde oLayım bAri 5-6 kAsedi vAr eURovisioN'u kaZandığınDa bAğlanMışTım oNa bÜtün şArkılaRını dA eZbere bİliRim... ;)
tamam dır seni üye yapıyorum....
resimli imzamız ve resimsizi ilk sayfada bula bilirsin aramıza hoşgeldi......
#31 - Ağustos 27 2006, 10:49:01

sertabbbbbbbb severlerrrrrrrrrrrr hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii amaaaaaaaaaaaaaaaaa
müzikten anlayanlar burayaaaaaaaa gelsinnnnn....
gerçek sanatçıyı görsünnnnnnnnnnnnn
#32 - Ağustos 31 2006, 10:08:14

bende üye olabilirmiyim????????? :oley
#33 - Ağustos 31 2006, 12:31:33
Seven Unutmaz Unutansa Sevmemiştir Eğer Sevipte Unutmussa Sevmesini Bilmemiştir

''A''cıya ''Ş''ikayetsiz ''K''atlanmak=AŞK

α∂ỉиỉ καℓвỉмє αѕκ ỉℓє καζỉмỉѕтм вσѕvєя αℓ∂ямα вя ğüи ѕỉℓєям ğüζєℓ вỉя яüуαуỉ ğєяçκ ѕαимỉѕтỉм ѕєиỉ ѕєv∂ỉğỉм ỉçỉи ÖζÜя ∂ỉℓєяỉм

bende üye olabilirmiyim????????? :oley
ok yapıyorum senide üye
#34 - Ağustos 31 2006, 12:33:45

buyur imzacı geldi
#35 - Eylül 01 2006, 16:27:45
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

dostum sertabımızın biyografisinin altındaki resmi bi denermisin
#36 - Eylül 01 2006, 16:28:57

bu arakda senin isminmi değişti yaw :alala
#37 - Eylül 01 2006, 16:30:50

>>TIKLA>>

<<TIKLA<SERTAP ERENER FAN CLUB<
#38 - Eylül 01 2006, 16:32:20
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

bu arakda senin isminmi değişti yaw :alala

eet deişti
#39 - Eylül 01 2006, 16:33:04
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

>>TIKLA>>

<<TIKLA<SERTAP ERENER FAN CLUB<
evet dostum budur kodu yollarsan bu hakan arkadaşın sana binlerce defa minnettar olacaktır :oley
#40 - Eylül 01 2006, 16:34:23

[center][b]>>TIKLA>>
[url=//forum.alternatifim.com/index.php?topic=44456.0][img]//forum.alternatifim.com/index.php?action=dlattach;topic=44456.0;attach=39413;image[/img][/url]

buyur
#41 - Eylül 01 2006, 16:34:41
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

[center][b]>>TIKLA>>

buyur
coq saol kardeş allah sevdiğine kavuştursun.........
AMİNNN
#42 - Eylül 01 2006, 16:36:43

yaw sitede sertab erener gibi avrupada tarkandan bile daha cok tanınan birine neden ilgi az bir türlü anlamıyorum yaaaa :hönk
#43 - Eylül 07 2006, 21:45:26

aramıza katılın büyüyelim arkadaşlar yakında sertab erener resmi fan clubune mail atacagım böyle bir fan clubumuzun olduğunu acıklayacagım ama bu karadar üye ile neyi acıkayacagım bende bilmiyorum.... :bye :ohmygod
#44 - Eylül 12 2006, 13:54:06

:D Bn de üye olmak istiorm Sertab Erener'in sesi çok nadir Türkiye'de
#45 - Eylül 17 2006, 13:37:10
imza kural dışı

armıza hoşgeldin AKILLISIN ÇÜNKÜ SERTAB ERENER GERÇEKTEN TÜRKİYENİN EN İYİSİ BU COK AZ ÜYE FARK ETTİ SUANA KADAR  :icon

istersen imzamızıda kullana bilirsin imzamız 1. sayfamızda mevcuttur...
#46 - Eylül 19 2006, 23:58:33
« Son Düzenleme: Eylül 19 2006, 23:59:22 Gönderen: hakan_paris »

ewt bencede aynen katılıyorum ...
#47 - Eylül 20 2006, 11:23:44
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

ewt bencede aynen katılıyorum ...
ne yazıkki sitede hala farkına varamadılar  :öff
#48 - Eylül 20 2006, 12:07:25

yha biz bize yeteriz arkadaşlar  ::yea sıkmayın canınızı :))
#49 - Eylül 24 2006, 17:35:40
imza kural dışı

yha biz bize yeteriz arkadaşlar  ::yea sıkmayın canınızı :))
biz bize yeterizde cok üzücü birşey ya bu kadar güzel sesi olan kadının fan clubune gösterilen ilgiye bakın  :pes
#50 - Eylül 24 2006, 17:46:24

ulan üye olun beeeeee kadın bizi dünyaya tanıttı bea
#51 - Aralık 05 2006, 13:53:54

arkadaşlar böyle bir yeteneğin fan clubunde beni yanlız bırAKTINIZ ya alacagınız olsun:(:(:8
#52 - Ocak 03 2007, 00:17:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.