Alternatifim Cafe

Ya Lütfen Yardım..... MSN

Discussion started on Teknik Servis

Ya arkideşler; ben msn yüklüyorum, sürümünüz küçük yükseltin diyo... nasıl olacak... ? Allah rızası için yardım...   X( X(
#1 - Ağustos 10 2006, 18:13:45
« Son Düzenleme: Ağustos 10 2006, 23:37:39 Gönderen: therockula »
İmzanız kural dışı

Bilgisayardaki sürüm kaç, yükleyeceğin sürüm kaç? :alala Eğer bilgisayarda yüklü olan sürüm yükleyeceğinden daha büyükse kabul etmez, bunu dikkate al. :okey :okey
#2 - Ağustos 10 2006, 23:39:34
тαη-ѕυ¢υк'um
ΔşĸImŝlŋ ΣbΞd!ŷЗn
Иę !ŜדєҐЇΜΚĬ §ЄňdeŅ вαşќά
ЅαDЭСЄ ѕэn νє ьэN
ЦЅĽǍИМΛZ іÇїdëĸİ ΔŞK - sOИЅυzĿƯĸ DǙЛЧΔУά ЏģŔĄЧαЛΛ DЄК

yardımın için saol ama bilgisayardaki sürümü bilmiyorum.. nasıl bakacam?
#3 - Ağustos 11 2006, 08:55:06
İmzanız kural dışı

NovemberRain

Ya arkideşler; ben msn yüklüyorum, sürümünüz küçük yükseltin diyo... nasıl olacak... ? Allah rızası için yardım...   X( X(

http://messenger.msn.com/

Tıkla bu adrese burda son sürümü mevcuttur Şimdi Yükle falan vardır ordan yükleyebilirsin ;)
#4 - Ağustos 11 2006, 08:56:36

yardım için saol ama ben nerden yükleneceğini biliyorum. sadece sürümümü(bilgisayarın) nasıl yükseltcem; nerden bakcam...

bide indirdim programlar>donatılar>msn 'ye girdim. açılmıyo...
#5 - Ağustos 11 2006, 09:06:46
İmzanız kural dışı

NovemberRain

yardım için saol ama ben nerden yükleneceğini biliyorum. sadece sürümümü(bilgisayarın) nasıl yükseltcem; nerden bakcam...

bide indirdim programlar>donatılar>msn 'ye girdim. açılmıyo...
Başlat / Programlar / Donatılar'a girdiğin zaman MSN Messenger 7.5 - 7.0 (sürüm neyse o yazar) eğer göremediysen aşşağı yön tuşu vardır en son programın altında ona tıklarsan Donatılar'ın altındaki tüm programları görebilirsin.

Eğer MSN'i açtığında o yeni sürümü yükleyin uyarısının çıkmasını istemiyorsan o çıkan uyarı kutucuğunda bir seçenecek olacak bu uyarıyı birdaha gösterme gibi ona tıklayıp tamam dersen yeni sürüm uyarısını birdaha sormaz.

Son olarak çıkan sürüm zaten MSN Messenger Live (Beta) seninkisi de bir öncekidir 7.5 Live'i kurmanı tavsiye ederim o biraz daha fonksiyonludur.
#6 - Ağustos 11 2006, 09:15:04

ooooff ya ben ne beceriksizim... X( yapamadım.. 7.0-7.5 felan görmedim sadece msn messenger var. giriyorum açılmıyo...  X(
#7 - Ağustos 11 2006, 09:28:55
İmzanız kural dışı

NovemberRain

ooooff ya ben ne beceriksizim... X( yapamadım.. 7.0-7.5 felan görmedim sadece msn messenger var. giriyorum açılmıyo...  X(
Belkide Windows Messenger dir o  :)
Ya sen dinLe beni verdiğim adresten kur yeni sürümünü ya da o uyarının çıkmasını istemiyosan açılan kutucuktaki seçeneği işaretle çıkmaz birdaha  ;)
#8 - Ağustos 11 2006, 09:42:35

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=1592

Bu adresi tıklayarak direk indirebilirsin. İndirdikten sonra yüklemeyi dene yapamazsan yine danışabilirsin. :okey :okey
#9 - Ağustos 11 2006, 15:53:46
тαη-ѕυ¢υк'um
ΔşĸImŝlŋ ΣbΞd!ŷЗn
ЅαDЭСЄ ѕэn νє ьэN

yüklemeyi denedim ama windows xp veyasonraki sürümü yok dedi. galiba daha  alçak bişey benimki...
#10 - Ağustos 11 2006, 18:58:44
İmzanız kural dışı

DEVAmı gelecek..
#11 - Ağustos 11 2006, 19:48:20
« Son Düzenleme: Ağustos 11 2006, 20:51:29 Gönderen: TopaL SoLucan İnterneTTe »
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

anlattıklarından bişey anlamadım... X( X(
#12 - Ağustos 11 2006, 19:55:08
İmzanız kural dışı

Bu buradan olacak gibi görünmüyo. :muhah

Sen en iyisi bilgisayardan anlayan birini çağır. :alala :alala  :okey Yardım edemediğim için üzüldüm. :agla Ama bide site sahibine danış istersen. :okey
#13 - Ağustos 14 2006, 18:58:29
тαη-ѕυ¢υк'um
ΔşĸImŝlŋ ΣbΞd!ŷЗn
ЅαDЭСЄ ѕэn νє ьэN

NovemberRain

En sade bir şekilde anlattık kardeşim anlamadıysa kursun yeni sürümünü olsun bitsin böyle birşey için Forum'un sahibiyle mi görüşecek yani
#14 - Ağustos 15 2006, 09:57:04

ya tamam anladım da ben size anlatamadım... sürümü kur diyosun ama bende  nasıl kurucam diyorum....
#15 - Ağustos 15 2006, 10:31:54
İmzanız kural dışı

NovemberRain

(6)
MSN'i açtığında sana soruyorsa yeni sürümü çıktı yüklemek istermisiniz diye ona Evet ya da ing. ise Yes dersin eğer sormuyorsa da

http://messenger.msn.com adresinden programı indirip kurabilirsin zaten verdiğim adrese tıkladığın zaman açılacak sayfa türkçe ve indirip kuracağın programda türkçe kolayca kurabilirsin  ;)
#16 - Ağustos 15 2006, 10:43:39

uğraşların için saol.. ama ben en iyisi bilgisayar tamircisine bi danışıp yükleteyim...
#17 - Ağustos 15 2006, 16:48:28
İmzanız kural dışı

NovemberRain

uğraşların için saol.. ama ben en iyisi bilgisayar tamircisine bi danışıp yükleteyim...
Tamam sen en iyisi öyle yap. 20 - 25 YTL verirsin bir MSN kurulumu için  (6)
#18 - Ağustos 16 2006, 11:38:04

hayır be....  zaten bilgisayara format çekildi.. işlemler daha bitmedi.. gelip yapcaktı..  bi isteğin var mı diye sordu..  ben msn yapamıyorum dedim.. tamam ÜCRETSİZ kurarım..  dedi..
#19 - Ağustos 17 2006, 10:57:14
İmzanız kural dışı

BaşLat / DenetiM Masası / Program ekLe KaLDır
   dan msn yi kaldırıp tekrardan yüKliyebilirDin o zaman sürüm denetimi vermez di

ve sistem saatinin dogru Olarak ayarLaman gerek.
Msn messenger güNceLlemeLeri sistem saati ve tarih uzerinden yaptıgı icin sistem saati ayarsız Oldugunda
msn nızde hiçbir sorun OLmasa biLe Messsenger ınız bağLNamaz hayya yeni bir sürüm ü yüKLiyemessiniz..

d:) Umarım biLgisayarcıya götürüp harap OLmammıssındırs d:))
#20 - Ağustos 21 2006, 01:31:11

══════════════════════════
- SerCs - MerFe - DiLa - CanaN - ViceZa - Mc DeviL - TuuCeM - zenciri - Ebru - Mc NighT - FataLFeaR -   ███████████████████████████
══════════════════════════

saol mafya abi ; ama ben yükledim artık..  hepinize tekrar teşekkür ediyorum; uğraşınız için..
#21 - Ağustos 21 2006, 13:41:11
İmzanız kural dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.