Alternatifim Cafe

"Yamyam" bir çift yakalandı

Discussion started on Haberler

gosdezik

Mozambik'te bir çift polis tarafından "yamyamlık" yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındı. Polis yetkilileri, çiftin suçlarını kabul ettiklerini belirtti.

Mozambik'te "yamyamlık" yaptıkları belirtilen bir çift polis tarafından gözaltına alındı. Polis, çiftin suçlamaları kabul ettiğini dile getirirken, Gorongosa Emniyet Müdürü Jose Cumbe, "Şahıslar, insan eti ve kemiği yediklerini kabul ediyor" dedi.

Cumbe, yapılan sorgulamalarında suçlarını kabul eden çift hakkında, "İnsan eti ve kemiklerini, geleneksel malzemelerle karıştırdıktan sonra yediklerini ifade eden çift, bunu ruhani güçlerini genişlettiği için yaptıklarını söyledi" şeklinde konuştu.

Olaya ilişkin ayrıntılı bilgi vermekten kaçınan Cumbe, çiftin evinde yapılan incelemede, kemik ve doku kalıntılarına rastlandığı ve bunların test için Beira'ya gönderildiğini kaydetti.

#1 - Ağustos 18 2006, 09:26:05

ııyyykkk iğrençç
nasıl yiyolar insanları
#2 - Ağustos 18 2006, 12:18:23
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

kolaysa gelsinler benim etimi yesinler.Böyle insanları ne yapmak gerekiyor bilmiyorum..
#3 - Ağustos 18 2006, 12:20:56
İmzanız kural dışı

yuh ya... :muhah
#4 - Ağustos 18 2006, 13:40:43
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.