Alternatifim Cafe

P910i

Discussion started on Sony Ericsson

ipexy_13

Herşeyde tek
P910i bir mobil telefondur. Bu bir PDA'dir. Bu bir mobil ofistir ve push e-mail hazırdır.

Zarif ve çağdaş dış görünümünün altında daha akıllı ve güçlü özellikler bulacaksınız. Dijital ve video VGA kamera. Klavye iç kapağı. Keskin ve parlak 262K renk ekran.

P910i akıllı telefon. Herşeyde tek, herşeyde en iyi.
Bağlantıda kalın, organize olun
Hareket halindeyken bile organize olun. P910i, ofisinizi dışarıya taşımanızı sağlar.

E-mailler telefonunuza gönderilir - yüklemeyi etkinleştirmeniz gerekmez. Bilgisayarınızı Bluetooth™ yoluyla senkronize edin.
 
 
 Resim mükemmelleştirme
Fotoğraf ve videolar - P910i herikisini de gerçekleştirir. Kristal berraklığında renkli ekran görüntülemeyi zevk haline dönüştürür.

Video kliplerinizi ve resimlerinizi e-mail veya MMS yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın. Ya da sadece P910i'unuza kaydedin - 64 MB'a kadar boş kullanıcı belleğiniz var.
 
P910i - PDA
P910i'u kişisel düzenleyiciniz olarak kullanın. Takvimi kullanarak randevularınızı izleyin. Bağlantılarınızı Telefon Defteri'nde düzenleyin. E-mail gönderip alın. P910i'unuzu bilgisayarınıza bağlayın ve telefon defteri, takvimler gibi kişisel bilgilerinizi senkronize edin.

Bluetooth™, infrared veya kablo ile bağlanmayı da seçebilirsiniz.
Etkin e-mail - push e-mail
P910i, push e-mail* için hazır. E-mailleriniz telefonunuza gönderilir - yüklemeyi sunucudan etkinleştirmeniz gerekmez. Ek alma özelliği de iyi çalışıyor - ve 64 MB bellek ile bunlar için odanız hazır.

P910i, Ağ İşletmenleri veya Hizmet Sağlayıcıları tarafından sunulan çeşitli push e-mail çözümlerini destekler.
 
Bluetooth™ - kablosuz hareket
Bluetooth™ ile kablosuz bağlanmak rahat bağlanmak anlamına gelir. Resimleri, sesleri ve diğer dosyaları diğer telefon ve bilgisayarlarla paylaşın. Paylaştırma işlemi daha kolay olamazdı! Yalnızca sürükleyin ve bırakın. Kullanılabilir

Bluetooth™ aksesuarları, Bluetooth™ Kulaklık HBH-660, Media Viewer MMV-100 ve Araba Araç Kiti HCB-600. Mükemmel, güvenilir performans. Kablo gerektirmez
Tek cihaz ile sınırsız bir dünya
P910i cep telefonu, PDA ve dijital kamera – ve tabii ki video. Bir mobil cihazda e-mail yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. P910i'nin kolay metin girişi için kapağının arkasında komple bir tuş takımı bulunuyor. Ya resimler çekip arkadaşlarınızın cep telefonlarına veya e-mail olarak göndermeye ne dersiniz? - bu da çok kolay. Kamera tuşuna basın, P910i'nin dokunmatik ekranındaki gönder tuşuna dokunun, bir isim seçin ve çektiğiniz resim veya video yola çıksın.
P910i, cep telefonu, PDA, kamera ve eğlence özelliklerinin etkileyici bir kombinasyonudur. Tek cihazla her şey mümkün.
 
#1 - Şubat 19 2006, 12:43:43

ipexy_13

 (a)

[eklenti yönetici tarafından silindi]
#2 - Şubat 19 2006, 12:49:52

kulanılabılınıcek yada freeware yazılları mevcutmudur elınde
#3 - Temmuz 22 2006, 13:43:50
SaTo

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.