Alternatifim Cafe

Mary-Kate Ashley Olsen Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

MARY-KATE VE ASHLEY OLSEN FAN CLUB

ÜYELERİMİZ

---berenco

---mc_tansu

---naughty_girl_9

---ece_breakdance

Mary-Kate (MK - Kay -Kate)

Ismi: Mary Kate Olsen
Dogum Tarihi: 13.06.1986 (saat 8:26)
Dogum Yeri: Sherman Oaks (Kalifornien/USA)
Suan yasadigi yer: New York City (Manhatten)
Burcu: ikizler
Gözrengi: yesil-mavi
Sacrengi: suan kahverengi
Boyu: 1,56 cm
Anne-Babasi: Jeanette ve David Olsen
Kardesleri: 5 (2 üvey ve 3 öz kardesleri (Ash ile beraber)
Ashley, Trent, Lizzie, Taylor ve Jake
Hayvanlari: 2 at (Cd, Star)
Okulu: New York University (Gallatin School of Individualized Studying)
Hobbileri: ata binmek, footbol izlemek, yoga ve alisveris yapmak
En sevdigi-
Spor: yüzmek
Ders: kreatives yazi yazmak
Hayvan: at ve köpek
Yemek: Taccos
Icecek: Portakalsuyu
Film: Titanic
Dizi: Friends
Oyuncular: Brad Pitt, Ben Affleck, Cameron Diaz
Müzik: Dave Mathews Band, Counting Crows, Lauryn Hill, John Mayer
Kitap: Olsen Twist
Yerler: Fransa Eiffelturm, Australien, Luna Park
Araba: Range Rover
Bunlarsiz olamaz: su, lipgloss, müzik

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ashley (Ash)

Ismi: Ashley Olsen
Dogum Tarihi: 13.06.1986 (saat 8:24)
Dogum Yeri: Sherman Oaks (Kalifornien/USA)
Suan yasadigi yer: New York City (Manhatten)
Burcu: ikizler
Gözrengi: yesil-mavi
Sacrengi: sari
Boyu: 1,59 m
Kilo: 44 kg
Anne-Babasi: Jeanette ve David Olsen
Kardesleri: 5 (2 üvey ve 3 öz kardesleri (MK ile beraber)
Mary-Kate, Trent, Lizzie, Taylor ve Jake
Evcil hayavni: Köpek (Lucy)
Okulu: New York University (Gallatin School of Individualized Studying)
Hobbileri: dans etmek, alisveris yapmak, ata binmek
En sevdigi-
Spor: dans
Renk: mavi
Ders: ingilizce, boyama
Hayvan: köpek
Yemek: Spaghetti, Taccos
Icecek: Portakalsuyu
Film: Bowfinger, Stepmom
Dizi: Friends, Party of five, Dawson´s Creek
Müzik grubu: N´Sync
Kitap: Olsen Twist
Oyun: Spit

#1 - Ağustos 14 2006, 12:25:01
« Son Düzenleme: Ağustos 29 2006, 22:12:08 Gönderen: berenco »
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

ikizlerimizin resimleri
#2 - Ağustos 14 2006, 12:27:27
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

dewamm    :yah
#3 - Ağustos 14 2006, 12:30:50

MK & Ash - Farklari
Ashley Olsen

- sag eliyle yaziyor
- 2cm daha büyük
- dudaginin üstünde (kücük) cilleri ve
- oval bir yüzü var
- uzun uyumayi cok seviyor
- yükses bir ses tonuna sahip
- daha kilolu
- elegant ve güzel giyiniyor
- sessiz, cok konusmayan icine kapali
- düzenli
- FH (Full House) dizisinde 16 bölümünden itibaren oynamaya basladi.

--------------------------------
Mary Kate

- sol eliyle yaziyor
- 2 cm daha kücük
- sag yanaginin üstünde cilleri ve
- yuvarlak bir yüzü var
- erken kalkmayi cok seviyor
- ince bir ses tonuna sahip
- daha zayif
- cilgin ve konusmayi cok seven biri
- FH dizisine Michelle olarak basladi ve 15 sezonu tek basina oynadi
- istedigini yapan, kurallara pek uymayan, kendini degistirmeyi seven (sacrengi),
- kendi modasini yaratan, istedigini, o an aklina geleni giyen baskalarinin kendisi hakkinda ne düsündügünü umursamayan biri.
#4 - Ağustos 14 2006, 12:33:03
« Son Düzenleme: Ağustos 14 2006, 12:34:01 Gönderen: berenco »

BuNLaRıN ÇiZGi FiLmLeRi WaRDı öNCeDeN BeN iSLioDuM ÇhoK GüSeLDi  :muhah BiDe KüÇüKKeNe oYNaDıKLaRı FiLMLeR WaRDı oNlaRDa GüSeLDi + KıSLaRDa ÇhoK GÜSeLLeR  :))
#5 - Ağustos 14 2006, 12:33:48
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

ewt filmleri de wardı.hepsini izledim.çok güzeller.    :yah         
#6 - Ağustos 14 2006, 12:36:33

Ashley olsen ikizleridir. ama herkes onlari full house dizisindeki en minik kiz olarak bilir. aslinda ikisi ayni rolu oynamistir.

16ıncı yaş günleriden film şirketi tarafından bir çift range rover hediye edilen, amerikalıların gözbebeği, şimdiden 70 küsür milyon dolar servetleri olan ikizler. 
charlies angels full throttleda ufak bir bölümde yeralmışlardır.
ikisi de 155cm boyunda olan ve 0 beden giyinen kardeşler

hilary duff karde$lerinden baya ufak gozukmelerine ragmen kafa kagidina gore 1 ya$ buyuk olan ikizler. (bkz: oha nerden biliyorum bunu ben)

-18 ya$ina gelince britni gibi acilip sacilcak misiniz?
-ne bilelim? biz seksi degiliz ki?
diyalogu da gecmistir bunlarin bir roportajinda.

babalarindan gunde $160-$200 arasi harclik alan bu 2 gencin yillik cirolari 1 milyar dolari bulmak uzeredir $u tarihte (oha).

bugunlerde columbia university kampusunde new york minute isimli rezalet bir genclik filmi cekmekle mesgul, paraya para demeden azimle calisip birbirinden rezalet filmler ortaya cikarmis ikiz kardesler. filmin neresinde gecicekse artik, 15 santim topuklarla dort nala kosmaya calisma sahnesi epey komik bana gore.

walmart'a adim attiginiz anda karsiniza "örüğğüooohaa" diye cikan insan prototipi iki kiz kardestir bunlar. cevirdikleri filmlerle, yaptiklari anlasmalarla paranin amina koyan buyuk ihtimalle ilerde karsiliklli intihar edecek kiz cocuklaridir.

amerikanın ve avrupanın çeşitli kentlerinde çocuk giyim mağazaları vardır bunların.

bu kizlar butun partilere ve davetlere birlikte katilarak yapisik ikiz imaji cizmektedirler. sahsi kanaatimce kucukken de iticiydiler, simdi de pek degismis sayilmazlar. wal martta satilan urunleri de son derece kalitesiz ve zevksizdir.

liquid generation adli enfes sitede
"mutlu yillar olsen ikiz kardesler..siz bu mesaji okudugunuzda 18 yasinda olacaksiniz ve biz size sunu diyebilecegiz ki;
olsen ikiz kardesler sizinle sevismekten buyuk mutluluk duyacagiz"

starwars yazi akiskani ile yazilan bu yazi sahsimi bir 2-3 dakika kilitledi..olsen ikizlerle gecirdigim komik dakikalar geldi aklima..full house daki michell,sonra ikiz kardes temali filmler..acik konusayim nefret ediorum bu kizlardan..imkan olsa ativericem sahin k olsun rocco olsun onune korkunc.

yakın bir zamanda aynı anda ölmelerini ümid ettiğim yumurtalar.
bir insanın yani iki insanın bu kadar mı rol yeteneği olmaz ve yıllardır karışan ikizler rolü oynarlar.
paris hilton ile threesome'a ordan rocco ile dumanı tüten bir orgye bekliyoruz kendilerini. halk bunu istiyor.
bunlarin ufaktan bir müzik kariyerleri de var. üstüne üstlük 3 tane de greatest hits yapmi$lar ki; "aman diyorum", daglara dogru ko$mak istiyorum...

çevirdikleri dizi filmlerle ünlü olan olsen kardeşler, dünya çapında sahip oldukları 5300 mağazada 6-12 yaş arası çocuklara hitap eden kıyafetler satıyorlar. geçen yıl amerika'da 400 milyon dolarlık satış yapan mary kate olsen ve ashley olsen, genç yaşlarına rağmen modanın en başarılı kadınları arasında. 
bunlardan biri anorexia tedavisi icin klinige kaldirilmis gectigimiz gunlerde ama haberi cok kafa karistirici buldum dogrusu. bi kere ikisi de anormal derecede, koca kafalarina inat zayif gozukuyolar, ee tamam bunlardan biri yiyip yiyip kusuyormus boyle olmus, oburu bunun ikizi o da ayni sekilde zayifsa, ikisinin de ayni hastaliktan muzdarip oldugunu dusunmek pekte yargisiz infaz olmasa gerek. ne demeye ikizlerden birini medyaya yem ederken digerini bu islerle ilgisi yokmus gibi gostermisler ki. aralarinda bilinmeyen bir dusmanlik mi var nedir.

(bkz: turk halkinin komplo teorisi hastaligi)

anorexia tedavisi gören kardeşin mary kate olsen olduğu ikizler.
hiç de güzel veya sempatik olmayan, ikiz olmaktan başka ne özellikleri olduğunu merak ettiğim ikizler.

aynı zamanda bir dedektiflik bürosu sahibi kardeşlerdir bunlar.

so little time adında bir dizide 26 bölüm boyunca bıkmadan usanmadan oynamış da oynamış ikizler.
kucukken daha tatli olan, amerika'da halen inanilmaz populer olan, 86 dogumlu, halen de tatli olan yalniz mary kate olsen'in anorexia'si sebebiyle kariyerlerine ara veren, new york universitesine gitmeyi planlayan, full house basta pek cok dizi ve filmde oynamis, milyonlarca magazine cikmis guzel gozlere sahip kizlardir bunlar. 
kariyerlerine mary kate olsen'in tedavisi için değil, ikizlerin üniversite eğitimi için ara verdikleri açıklanan bir deri bir kemik ikizler.

küçükken çok şirinlerdi, büyüyünce nasıl bu kadar çirkin olmuşlar anlamadım.
new york university de egitim gorucekleri sure icin dorm olarak kendilerine greenwich village da 532 metrekarelik bir ev* tutmus ikiz kis kardeslerdir. 7.3 milyon dolara mal olan bu dormda kardeslerden birinin odasi statue of liberty*ye bakarken digerininki empire state buildinge nazirdir.

new york minute filmini izledikten sonra "ulan ben bunların çocukluğunu bilirim... bunlar ne zaman böyle oldular? yoksa... yoksa..." diye dolanmama neden olan ikili *... eh yıllar geçiyor ve biz de yaşlanıyoruz.
#7 - Ağustos 14 2006, 12:37:52

Cok GUseL kIzlAr MAsallah

FlıMleRıdE gUSel dI bUnların   :sizo

#8 - Ağustos 14 2006, 12:38:05
''Cehennem, başkalarıdır. ''

resimlere dewmm
#9 - Ağustos 14 2006, 12:41:17

güzllll
#10 - Ağustos 14 2006, 12:48:00

:yah
#11 - Ağustos 14 2006, 12:51:30

ikizlerin  küçüklükleri  :urfa
#12 - Ağustos 14 2006, 13:09:10

ÇhoK GüSeLLeR Yaw  :))
#13 - Ağustos 14 2006, 13:26:46
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

çok hariqa bu kizlar yaaa :kisss :cicek
#14 - Ağustos 14 2006, 13:34:52
İmzanız kural dışı.

işte ikizlerimizin küçklük ftolarıııııııı    :4
#15 - Ağustos 14 2006, 13:36:35

Ben de bayılıyorum bu kızlara çook şirinler...Küçüklük filmleri çok güzeldi  :ask
#16 - Ağustos 14 2006, 13:39:05
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

harika bnlarrrr
#17 - Ağustos 14 2006, 13:41:12

sağda ki   mary-kate

solda ki ashley

karıştıranlar için söyledimm  dee   ;)
#18 - Ağustos 14 2006, 13:53:45

futbol oynarken
#19 - Ağustos 14 2006, 13:58:59

ewet fotolara dewmm _________________________________________ :nanik--------------------------------  :nanik______________________
#20 - Ağustos 14 2006, 14:02:16

____________________________________________ [:D] :4 [:D]________________________________________________
#21 - Ağustos 14 2006, 14:06:44

:oley ___-----------------------------------------------------------OLSEN--------------------------------------------------___ :oley
#22 - Ağustos 14 2006, 14:14:54

______________________________________________ :nanik__________________________________________________
#23 - Ağustos 14 2006, 14:24:18

kardeşimm  beni üye yapçan mı  :urfa
#24 - Ağustos 14 2006, 14:46:09
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

al bakalımm bunlar da bendenn :urfa
#25 - Ağustos 14 2006, 14:47:57
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.