Alternatifim Cafe

Pınar Altuğ pişman ettirdi.

Discussion started on Magazin

Pınar Altuğ'un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, her şeyi Hürriyet'e anlattı.

Bir ay önce ayrıldığı Pınar Altuğ'un kendisini Can Tezal ile aldattığını açıklayan Tony, "Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu'nun başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da gedi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü ben evli değildim" dedi.

"Ben Pınar'ı aldığımda böyle aldım. Yani ben onu kocasından aldım. Birilerininde onu benden alabilme ihtimali vardı. Neyi tartışıyoruz ki? Ne ekerseniz onu biçersiniz. Ben ektiğimi biçtim. İşte bu kadar basit. Umut'un başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da gedi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü dediğim gibi ben evli değilim. Ve ben ilişkimi bitirdikten sonra bunu öğrendim. Şu an güçlü olmamın sebebi de budur" diyen Tony Teodoridis ilk kez Hürriyet'e konuştu.

- Siz Pınar Altuğ ile ayrıldığınız dönem, 'ayrılmadık, ara verdik' açıklamasını yapmıştınız. Bu yalanı neden söylediniz?
Pınar ile 1 ay önce ayrıldık. Ama onun öncesinde yani son dört aydır biz Pınar ile sürekli kavga ediyorduk. Hemen hemen her gün tartışıyorduk. Tartışmamızın da herhangi bir sebebi yoktu. İlişkimizi çok hızlı yaşadığımız için de yıpranmıştı. Sonra Pınar, biraz ayrı kalmamızı, ilişkimizi gözden geçirmemiz, sorgulamamız gerektiğini söyledi. Ben de evden gitmek istediğimi söyledim. Çünkü ara vermek bana çok mantıklı gelmemişti. Ara vermek, ayrılmak demekti. Oturduk, konuştuk ve ayrılmaya karar verdik. Fakat gazetecilere yine ortak aldığımız bir karar doğrultusunda, Pınar'ı da düşündüğüm için ara verdiğimizi söyledim. Yoksa ben 'ayrıldık' deseydim, iş çok daha büyüyecekti.

#1 - Ağustos 14 2006, 08:57:21
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

gosdezik

sonun böyle olcaanı zaten sölemişti pınarın eski kocası.madem sevmion artık ayrıl olsun bitsin neden aldatıon ki  :ban
#2 - Ağustos 14 2006, 09:43:10

Adam ne güzel demiş "Ne ekersen onu biçersin"!! bu kadar basit işte  :öff
#3 - Ağustos 14 2006, 10:21:23

C_R_A_Z_Y

bunlar hep insan olsa ne olur ya..MEDYA MAYMUNLARI (6) :okey
#4 - Ağustos 14 2006, 12:29:07

sizene

way fallik way:oleymuhahkadın işini iyi biliyo tonny de doru sölemiş ne ekersen onu biçersin......................... :urfa
#5 - Ağustos 14 2006, 19:20:01

valla bu kadını eskiden severdim...şimdi hiççççç &o

kadın aldatıyor boyunaaaa maşallah...... :pes
#6 - Ağustos 14 2006, 21:13:12
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

KaDıNıN Ne OlDuĞu bELLİ :öff

yOrUmSuZ :öff
#7 - Ağustos 14 2006, 21:15:03
edward <3 be my vampireee (=

etme bulma dünyası ne denilirki baska.Allah cezalarını verio işte  :)
#8 - Ağustos 14 2006, 21:22:41

ii olmuş..off ciddi bunlar medya maymunları..  :öff
#9 - Ağustos 14 2006, 22:54:27

sinir işte bunlar yaf aldatıyolar ya aldatma ayrıl başkasına git bu pınar da iyice şeyleşmeye basladı sinirlendiriyo beni.....
#10 - Ağustos 19 2006, 13:09:56
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

bu kadınları anlamıyorum valla...
#11 - Ağustos 20 2006, 18:57:26
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.