Alternatifim Cafe

Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz

Discussion started on Astroloji

sarmaşık biras abartmışlar gibi:Ç
#76 - Eylül 16 2007, 14:05:41
Blue funk

ısırgan çıktı
:4
#77 - Eylül 16 2007, 14:11:17

Bildiğimiz ot :

Utangac ve sevimlisiniz. Tanimadiginiz insanlarla
konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi
paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça
dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz. Doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz.
  :Ç
#78 - Eylül 16 2007, 14:13:29
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

Sarmaşık

Yerinde duramayan birisiniz. Durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz Cok arkadaşınız var ve
sosyal yaşamınız cok renkli. Dedikoduyu biraz
seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha
olmadigini duşünüyor. Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz

brz uyuo bna
#79 - Eylül 16 2007, 14:39:45

Sarmaşık

Yerinde duramayan birisiniz. Durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz Cok arkadaşınız var ve
sosyal yaşamınız cok renkli. Dedikoduyu biraz
seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha
olmadigini duşünüyor. Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

aynı ben :Ç
#80 - Eylül 16 2007, 15:31:14
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

Ebemgümeci

Sessiz sakin ama cok zekisiniz. Dost canlisi,
sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. Her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz Kucuk
bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla populer
olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Aynı ben valla yaa tıp demiş burnundan düşmüş... :D
#81 - Eylül 28 2007, 01:33:45

Çimen-cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) kolay aşık oluyorsunuz.ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz
(6)
#82 - Eylül 09 2008, 16:19:41
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.
 :Ç
#83 - Eylül 09 2008, 16:27:09
bip bip

15-27 eylül

bildiğimiz ot- utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. sevilen birisiniz. doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz
#84 - Eylül 09 2008, 16:28:17

eylul 1 - 14 ---Çimen
Vay be Bir cimen olmadigim kalmisti oda oldu sonunda :D
#86 - Eylül 21 2008, 00:06:22

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

sarmaşık-yerinde duramayan birisiniz. durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşünüyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.
#87 - Mayıs 24 2009, 19:21:31
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

maydanoz-uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

#88 - Mayıs 24 2009, 20:01:20

modern zamanlarda ask dipdudududududu

ScaBieS

ebemgümeci- sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Faredeki gibi yani, peki.
#89 - Temmuz 08 2009, 00:10:17

Çimen-cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) kolay aşık oluyorsunuz.ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz

Ulan her yerde aynı şey yazıyor sadece adı değişik. Birinde çimen birinde kuğu öteki bilmem ne.
#90 - Temmuz 08 2009, 00:12:17
Şefim sarı kula var mı?

zsem

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.
#91 - Temmuz 09 2009, 14:47:20

çimenmiyim ya ben
#92 - Temmuz 09 2009, 15:01:16
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

Isırgan otu-cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

?? Isırıyo muym  :4 İlgnç
#93 - Temmuz 09 2009, 18:51:48
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

haziran 25 - 30 --- bildiğimiz ot  :Ç
#94 - Temmuz 17 2009, 13:46:43
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

sarmaşık-yerinde duramayan birisiniz. durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşünüyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.
#95 - Temmuz 17 2009, 13:48:46
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

isırgan otu-cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...
 :D  :D
#96 - Temmuz 19 2009, 01:31:34
bırakk.. Haytın kendi yolnu kendi çizsinn

mart 16 - 23 ---ebemgümeci

uehuehe ben 
#97 - Temmuz 19 2009, 02:18:20
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

haziran 15 - 20 --- isırgan otu

ya bu ni ya
#98 - Ekim 23 2009, 21:17:10

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.