Alternatifim Cafe

Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz

Discussion started on Astroloji

isırgan otu-cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz

yorum yapamıyorum  :kop
#26 - Mayıs 09 2006, 13:15:14
the truth burns deep inside and  will never  die.....

Thanks for acting like you cared ...
And making me feel like I was the only one ...
It's nice to know we had it all ... Thanks for watching as I fall ... And letting me know we were done (.)

ekim 1 - 15 ---sarmaşık :okey
#27 - Mayıs 13 2006, 13:40:08
. ..  7h!5 p4!n !5 ju57 700 r341 . . .

mart 24 - 31 --- bildiğimiz ot :muhah

ulaaaaa olduumuz ota bak bea :D
#28 - Mayıs 13 2006, 13:41:05
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

ocak 25 - 31 ---dereotu

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik :nanik
#29 - Mayıs 19 2006, 19:35:30
::::::::::: SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANESİ:::::::::::

1 - 15 ağustos: sarmaşık

beni anlatmış ama dedikodu hariç.. (dedikodudan nefret ederim)
#30 - Mayıs 19 2006, 23:05:48
Neden tanrı sadece 1 kalp verdi bize?
 ...2 ayak verdi yürümek için
 ...2 el verdi tokalaşmak için
 ...2 kulak verdi duymak için
 ...2 göz verdi görmek için fakat neden 1 kalp verdi? Çünkü diğer kalbi başka birine verdi? Gidip bulmamız için...

maydanoz-uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

:yeahtutuyo valla :yah
#31 - Mayıs 21 2006, 14:48:12
...  dnce2

ben sarmaşıkmışım sewgilim dereotu benimki tutmuo ama...
#32 - Mayıs 21 2006, 14:55:47

ewrem

sarmaşık-yerinde duramayan birisiniz. durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşünüyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.
hepsi tutmşş doruu :okey bitek çeneyi unutmşş nesee ;) ;)
#33 - Mayıs 22 2006, 19:03:22

şubat 5 - 21 maydonoz :hönk :D
#34 - Mayıs 22 2006, 19:09:09
...... :)))))))))

bildiğimiz ot muşum :muhah

#35 - Mayıs 22 2006, 19:09:28
İki sevgiyle Seni sevdm: Biri nimetinden dolayı;  Diğeri aşkın Sana yakışmasından dolayı.
     Nimetinden dolayı Sana aşıkolmaklığım;  Seni zikretmemin ğayrinden alıkoymasından dolayı.
     Sana yakışan sevgiye gelince ben; Seni görünceye kadar engelleri açtığından dolayı.
     Ondanda bundanda bana övgü hiç!   Lakin üstün övgüye Sen layık olduğundan dolayı..
                            (Râbiat-ül Adeviyye) :agla   :pes

Gunes ve Ay

ebemgümeci- sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Bi insan bu kadar mı iyi anlatılır ya..! :p (6)
#36 - Mayıs 29 2006, 13:37:28
« Son Düzenleme: Kasım 15 2006, 15:51:28 Gönderen: Death Dealer »

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

pekde sewmem ama :d

denılenler doru
:))
#37 - Mayıs 29 2006, 19:57:39
her bitiş yeni bi başlangıçtır

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

sanki beni anlatıyo  :haydut :haydut
#38 - Mayıs 29 2006, 20:06:00
her bitiş yeni bi başlangıçtır

dark

konuya burdan devam edilsin aynı konudan tekrar tekrar açmayalım..
#39 - Kasım 07 2006, 14:54:33

bildiğimiz ot- utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. sevilen birisiniz. doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz

öylesine bi otum işte... :(
#40 - Kasım 10 2006, 02:32:44

sarmasıhhhq  muhahaossun gsl =P
#41 - Kasım 10 2006, 17:54:24
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

essgi

ben sarmaşıkıım..  (sarmarüküşüm :Ç :sizo kioptum )
#42 - Kasım 17 2006, 19:33:17

xX_NightmarE_Xx

Çimen-cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) kolay aşık oluyorsunuz.ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz

böleymişimm... sakın çimenlere basmayın :muhah
#43 - Kasım 28 2006, 16:53:30

ebemgümeci hehe:)))
#45 - Şubat 04 2007, 19:39:00
don't touch me if you are a human=|alley cats|

ben walla dereotu çıkmışşm bnde lider özelli pek yoktr gerçi nesse
#46 - Şubat 07 2007, 00:52:45
[img]http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/gossip_girl.JPG[img/]

ebemgümeci:D
#47 - Şubat 11 2007, 19:40:56
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Çimen-cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) kolay aşık oluyorsunuz.ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz
#48 - Şubat 11 2007, 19:46:20

schumi_81

bildiğimiz ot- utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. sevilen birisiniz. doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz

halt yemiş onu diyen kısım ;)
#49 - Şubat 11 2007, 19:47:25

halt yemiş onu diyen kısım ;)

canım arkadaşım yaa  :kisss saol ölesine bi ot olmadığımı biliyodum :D
#50 - Şubat 11 2007, 20:16:47

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.