Alternatifim Cafe

Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz

Discussion started on Astroloji

dark

ocak 1 - 9 --- isırgan otu
ocak 10 - 24 --- ebemgümeci
ocak 25 - 31 ---dereotu
şubat 1 - 5 --- bildiğimiz ot
$ubat 5 - 21 --- maydanoz
$ubat 22 - 28 --- kıvırcık
mart 1 - 12 --- sarmaşık
mart 13 - 15 ---dereotu
mart 16 - 23 ---ebemgümeci
mart 24 - 31 --- bildiğimiz ot
nisan 1 - 3 --- isırgan otu
nisan 4 - 14 ---kıvırcık
nisan 15 - 26 ---ebemgümeci
nisan 27 - 30 --- maydanoz
mayıs 1 - 13 --- sarmaşık
mayıs 14 - 21 ---Çimen
mayıs 22 - 31 ---dereotu
haziran 1 - 3 --- ebemgümeci
haziran 4 - 14 ---maydanoz
haziran 15 - 20 --- isırgan otu
haziran 21 -24 ---sarmaşık
haziran 25 - 30 --- bildiğimiz ot
temmuz 1 - 9 ---ebemgümeci
temmuz 10 - 15 --- isırgan otu
temmuz 16 - 26 ---Çimen
temmuz 27 - 31 --- bildiğimiz ot
agustos 1 - 15 ---sarmaşık
agustos 16 - 25 ---ebemgümeci
agustos 26 - 31 --- maydanoz
eylul 1 - 14 ---Çimen
eylul 15 - 27--- bildiğimiz ot
eylul 28 - 30--- isırgan otu
ekim 1 - 15 ---sarmaşık
ekim 16 - 27 --- maydanoz
ekim 28 - 31 ---kıvırcık
kasim 1 - 16 --- dereotu
kasim 17 -30 ---bildiğimiz ot
aralik 1 - 16 ---isırgan otu
aralik 17 - 25 --- sarmaşık
aralik 26 - 31 ---Çimen

isırgan otu-cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

bildiğimiz ot- utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. sevilen birisiniz. doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz

sarmaşık-yerinde duramayan birisiniz. durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşünüyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

kıvırcık-esrarengiz birisiniz. ne zaman nasil davranacaginiz pek belli olmuyor. bazen herşeye salata oluyosunuz. cogu şeyden ilk sizin haberiniz oluyor bu yuzden cok ilgi görüyorsunuz.

ebemgümeci- sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

dereotu -siz lider olmak icin dogmuşsunuz. ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlarda sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

maydanoz-uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

Çimen-cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) kolay aşık oluyorsunuz.ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz
#1 - Şubat 17 2006, 22:52:48

haziran 4 - 14 ---maydanoz
maydanoz-uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız
tabi canım ben biliyodum zatii :oley
#2 - Şubat 17 2006, 22:57:17
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

nisan 15 - 26 ---ebemgümeci

ebemgümeci- sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

aynı ben  (6)
#3 - Şubat 17 2006, 22:59:23
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

isırgan otu-cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

walla doğru bu aynı ben.. :D
#4 - Şubat 19 2006, 15:48:32
« Son Düzenleme: Nisan 01 2006, 15:33:30 Gönderen: yellow baby »
Viking's

eslem

vay be ot olduğuma sevinceem aklıma gelmezdi :muhah
#5 - Şubat 19 2006, 15:56:08

ipexy_13

haziran 15 - 20 --- isırgan otu
#6 - Şubat 23 2006, 18:54:01

sarmasık....................
#7 - Şubat 24 2006, 12:55:02
Hepsi kendisine aynı lezzette geldiği için her biri özel  !
:4

sapsarmaşıkım..
bu arada farkındaysan peşindeyim şovalye.sen de aslansın da ordan dikkat çekti..
#8 - Şubat 25 2006, 23:26:15
HADİ DİYELİM SEN GİTTİN GÜNEŞ DOĞMADAN ÖNCE ARDINDA BIRAKTIĞIN BEN GÖZLERİMİ AÇMADAN BİLE ŞEHİRDEN AYRILAN İLK OTOBÜSTE CAMA BAK; BENİ TERKEDEN YÜZÜ SEVDİN Mİİİİİ?

burcumun özelliklerini keşfetmeye başladım ebemgümeciymişim  :yaril
#9 - Şubat 28 2006, 23:28:51
We all learn to make mistakes.

nisan 27 - 30 --- maydanoz  (6) (6) (6)
#10 - Şubat 28 2006, 23:30:30
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

#11 - Şubat 28 2006, 23:36:46
karanlıklar içinde gün doğar ya aniden işte öyle son bulur belki yarım kalan hikayemiz..............

sarmaşık-yerinde duramayan birisiniz. durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşünüyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.
   oleeey  :oley
#12 - Mart 06 2006, 20:55:26
İmza Kural Dışı

çimen çıktı ne ot insanmışım ya  :muhah ama olsun özelliklerim güzel çok narinim sormayn  (6) ama kolay aşık olmam o yalan işte :yanlis
#13 - Mart 07 2006, 04:04:24
İmzanız Kural Dışı

daniel7226

Alıntı
maydanoz-uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

ıste budur  :.dost
#14 - Mart 10 2006, 23:16:28

PisiPisiKOPATIM58

yok valla annem haric kimseye sarilmam...  :artis

gerisi dogru.. (6)
#15 - Mart 29 2006, 22:41:22

$ubat 22 - 28 --- kıvırcık

kıvırcık-esrarengiz birisiniz. ne zaman nasil davranacaginiz pek belli olmuyor. bazen herşeye salata oluyosunuz. cogu şeyden ilk sizin haberiniz oluyor bu yuzden cok ilgi görüyorsunuz.

aynı ben :muhah

#16 - Nisan 01 2006, 15:31:21
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

agustos 1 - 15 ---sarmaşık :muhah
#17 - Nisan 14 2006, 13:05:23
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

Ms.ExtacY

Iyyy maydonozu hiç sevmem be..Hem bana kimse "ot" diemez :4
#18 - Nisan 20 2006, 18:18:00

ebemgumeci  :muhah
#20 - Nisan 20 2006, 18:30:49

kendimi yavaş yavaş tanıom bea nee güselll hahahaa :D
#21 - Nisan 20 2006, 18:33:52
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

da ben bişi sorcam bu ebemgümeci dediiniz şey ebegümeci olmasın sakın ben çünkü türkish öretmenine sordum ebegümeci dedi ebemgümeci yanlışmış e düzeltin o yazınızı artıkın
#22 - Nisan 20 2006, 18:35:17
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

:oley HEHE :hih :hih ISIRGAN OTU TABEE 17 HAZİRAN İKİZLER :hönk :hönk BURCUYUM ALAH KAHRETMESİN YAW DÜNYANIN EN ASİL muhaha muhaha muhaha muhaha &o &o (HER NE KADAR GEVEZE OLSAM BİLE ) BURCU YANEE ARKADAŞLAR BU ARADA ISIRGAN OLANLRIN DOĞUM TARİHLERİNİ ÖÖRENEBİLİRMİİM . AYRICA BU FAL TAM BANA UYUYO  :nanik :nanik :nanik
 :sizo :sizo :sizo :sizo :sizo
 :.dost :.dost :.dost
 (a) (a) (a) (a)
#23 - Nisan 20 2006, 19:00:17
Gittiğine inanmıadım gel demiyorumm ....

agustos 1 - 15 ---sarmaşık  :Ç
#24 - Nisan 20 2006, 19:02:19

ben şimcik çimen miyim.. :sizo
hade be oRdan kim koLay aşık oLuomuş..
uyduRuoLaR işte, sooRa miLLet kendini kaptıRıo..

(çimen'im haa..) :sizo  :urfa

:kop :kop

:öff
#25 - Mayıs 03 2006, 04:22:46
bir varmI$
bir yokmu$

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.