Alternatifim Cafe

Bu Sorum Erkeklere...

Discussion started on İtiraflar

Ben çok merak ederim acaba bu erkekler kızlarla gerçekten sevdikleri için mi çıkarlar diye :alala Siz gerçekten sevdiğiniz için mi çıkıyosunuz? Yoksa iddaa uğruna, kız güzel diye, arkadaşlara hava atmak için, bazı manyak nedenlerden ötürü :yanlis mü çıkıosunuz? Kısacası siz bizle niye çıkıyosunuz? kioptum (İğrenç anlattım yaa)
#1 - Ağustos 09 2006, 21:35:55

Kişiye göre muamele yaparım ben.
Bazısını sevdiğim için çıokarı baısı güzel diye çıkareım. :muhah :muhah
#2 - Ağustos 10 2006, 22:59:52
>>izmirli olan veya seven, herkes buraya<<

>>izmirli olan veye seven, herkes buraya<<

belki nefret edecekler ama benden  hepsini denedim ben ya.. yane yaşadım öle şeyler......

dayk yiycez abi ya....  (6)
#3 - Ağustos 10 2006, 23:19:20
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

doru sölüon ama erkeklerin çoğu böle yapar :nohashas :nohashas :nanik :oley
#4 - Ağustos 10 2006, 23:25:23

3 ü 1 arada tercihimdir....
#5 - Ağustos 10 2006, 23:34:34
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

delikadir

saydığın nedenler o kişiyi kullanmak oluyo ki öle biriyle arkadaş olacağıma tek kalırım daha iyi,şerefsizlerle işim olmaz,nefret ederim bi kaşık suda boğarım :ban :ban :ban :ban bana gelince asla öle bişe yapmam eğer biriyle çıkıyosam sevdiğim için,ömrümü geçirmek istediğim kişi olduğu içindir. ama artık öle biri ne var ne de olacak o ayrı mesele  :muhah
#6 - Ağustos 11 2006, 16:06:11

Sweetcino

ya yazdıklarına gore kızlar war ama bence yapılmaması gerekıo yaptın mı dıe sorarsan yaptım ama pısmanım....
ıstemedıgım kızla cıkmayı sewmem elektrık meselesı o anı yakalıosam cıkmayı ısterım..... yanı asık olmadıgım kızla asla  cıkmam
#7 - Ağustos 11 2006, 18:20:23

yaw  ben  hiç   sewerek  çıkmadım ki ölesine laf olsn torba  dolsun die çıktım    ben sadece ewlenceem kısı  sewcem  okadar
#8 - Ağustos 11 2006, 18:39:17
İmzanız kural dışı.

delikadir

yaw  ben  hiç   sewerek  çıkmadım ki ölesine laf olsn torba  dolsun die çıktım    ben sadece ewlenceem kısı  sewcem  okadar

çok güzel yapmışın afferin  :ban :ban :ban ama son cümlen güzel,kendi adıma söyliyeyim severek çıkarım,çıktığım kişiyle evlenmek isterim daha doğrusu isterdim.
#9 - Ağustos 11 2006, 21:59:12

dark

bu cevapları vermek için çok düşünüyomusunuz... :artis
#10 - Ağustos 11 2006, 23:01:29

katılıorum sana dark düşünmeme bile gerek yhok kim beni takıoki cıkttınmı war ılıskın mı war salla gıtsın
#11 - Ağustos 11 2006, 23:04:55
_  /¯_     /\    \_/  |_¯  _
¯  \__|  /---\  _/   |__  ¯

dark

bebeğim sana demiyorum ben şu alıntı yaptığım mesaj sahibine soruyorum delihasanmı ne var ya o cevabı hayli ilginçde....  (6)
 :kisss
#12 - Ağustos 11 2006, 23:08:07

bebeğim sana demiyorum ben şu alıntı yaptığım mesaj sahibine soruyorum delihasanmı ne var ya o cevabı hayli ilginçde....  (6)

yaw   şimdi ismimi dooru yascam gene okuyamaycan  :muhah :muhah  okuyabilen biri  sölesib sana  :muhah :muhah :muhah

nesee soruna geleym  wallaa   hiç  düşünmüom cvp werrken aklıma geldii gibi yasıp  geçiom

dediim  gibi  ewlenceeem  kısı  sewcem sadecee   çıkınca üç beş ay  bilemedn  bi yıl soraa ayrılıon  ama  ewlennce iş garanti  onn için  sewgimi o kıza saklıorm 

benm bi abim vardı  öz abim deil ama işte teyse olu  nese bu bi kızı sewiodu çıkıolardı o kız için  ailesin  herseyi  sildi  ama soraa noldu  ayrıldılar   değdimi ailesini kırdıına   bende o yüsden çıktıım hiçbi kısı sewmiom en asından delice bağlanmıom
#13 - Ağustos 11 2006, 23:50:45
İmzanız kural dışı.

bn erkek diilim ama hem kıza göre hem erkee göre deişirr....
#14 - Ağustos 12 2006, 01:01:48
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

bn erkek diilim ama hem kıza göre hem erkee göre deişirr....
Sen bilem böyle düşünüyosan çok yazık :agla
#15 - Ağustos 12 2006, 01:16:24

niye ki ?? öle ama

#16 - Ağustos 12 2006, 01:18:33
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

delikadir

yaw   şimdi ismimi dooru yascam gene okuyamaycan  :muhah :muhah  okuyabilen biri  sölesib sana  :muhah :muhah :muhah

nesee soruna geleym  wallaa   hiç  düşünmüom cvp werrken aklıma geldii gibi yasıp  geçiom

dediim  gibi  ewlenceeem  kısı  sewcem sadecee   çıkınca üç beş ay  bilemedn  bi yıl soraa ayrılıon  ama  ewlennce iş garanti  onn için  sewgimi o kıza saklıorm 

benm bi abim vardı  öz abim deil ama işte teyse olu  nese bu bi kızı sewiodu çıkıolardı o kız için  ailesin  herseyi  sildi  ama soraa noldu  ayrıldılar   değdimi ailesini kırdıına   bende o yüsden çıktıım hiçbi kısı sewmiom en asından delice bağlanmıom

ben ce mesele orda başlıyo
1-aileni veya başkasını silmicen
2-o kadar çok seviyosan sonu gelmeli

saçmaladım galiba  :icon :icon
#17 - Ağustos 12 2006, 01:23:49

yok düşünmeden sölenir genelde böle şeyler ama dorudur  ortalık kaşar kaynıyor  kız mı belli değil   sevilecek kız  bu zmnda elle sayılacak kdr az 
her kıza hakkettiği değeri veririm o kzın yapısı neyse bnde ona göre davranırım  !!!
#18 - Ağustos 12 2006, 01:34:59

Brk`| There is nothing left to lose...

Begüm edebiyatına hayran kaldım  :muhah

Ben hiç iddia ugruna cıkmadım ama cıkanlar vardı :) Halada var :) erkekten erkeke değişir yane  kioptum
#19 - Ağustos 12 2006, 01:38:18
║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║ 

saydığın nedenler o kişiyi kullanmak oluyo ki öle biriyle arkadaş olacağıma tek kalırım daha iyi,şerefsizlerle işim olmaz,nefret ederim bi kaşık suda boğarım :ban :ban :ban :ban bana gelince asla öle bişe yapmam eğer biriyle çıkıyosam sevdiğim için,ömrümü geçirmek istediğim kişi olduğu içindir. ama artık öle biri ne var ne de olacak o ayrı mesele  :muhah

Delikadirim senle bizim kaderlerimiz aynı yazılmış yaff. Walla bak ciddiyim. Harfi harfine benim dusuncelerimi yazmıssın. Dedigin gibi sevdimi ölümüne severiz ama artık sevecek biri yok. Bundan sonrada olmaz...
#20 - Ağustos 12 2006, 09:55:40
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

delikadir

eyvallah abi
#21 - Ağustos 12 2006, 13:52:23

erkeklere sormuşsun ama bn de cvp yazayım dedim...
Bazı şerefsizler var ki adamı çileden çıkartırlar.Sadece kızın ünü var diye çıkanlar falan var.Hani o kızın defterine yazılmak için....
Ama bazıları da var ki cidden severek çıkıolar.
Sanırım erkekten erkeğe değişio yaw :alala
#22 - Ağustos 12 2006, 20:32:42
SlipKnoT FaN CluB

erkeklere sormuşsun ama bn de cvp yazayım dedim...
Bazı şerefsizler var ki adamı çileden çıkartırlar.Sadece kızın ünü var diye çıkanlar falan var.Hani o kızın defterine yazılmak için....
Ama bazıları da var ki cidden severek çıkıolar.
Sanırım erkekten erkeğe değişio yaw :alala

sanırım ben o cidden sewenlerin arasına girmiyorm  :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah
#23 - Ağustos 12 2006, 20:51:06
İmzanız kural dışı.

sonuna_dek_akman

ya ben allaha sukur fazla yakısıklı deılım de o gunnuk sefgılı deıstıren serefsızlerın arasına gıremıyom...

ya öle pek çıktıgım da yoktur ama yıne de gercekten sadece ben onu gercekten sevdım için o da benı sevdı için çıktım..başka bı sebep olmazda bence..
#24 - Ağustos 12 2006, 21:39:15

bacanak  nabtın yaw  bende cıkıorm ama sewmiorm  :):)
#25 - Ağustos 12 2006, 22:40:42
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.