Alternatifim Cafe

Tarkan'a öz Türkçe yaradı!

Discussion started on Magazin

İngilizce albümü çok ilgi görmeyen Tarkan, İstanbul konserinin büyük bölümünü Türk Sanat Müziği'ne ayırınca dakikalarca ayakta alkışlandı.
İstanbul'da bu yıl Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda ilk kez sahne alan Tarkan, hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. Kısa bir süre önce çıkardığı İngilizce albümüne beklediği ilgiyi göremeyen Tarkan, konserin ikinci bölümünde söylediği Türk Sanat Müziği şarkılarıyla hayranlarından büyük ilgi gördü, dakikalarca ayakta alkışlandı.
Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan'a, Açıkhava'yı dolduran binlerce kişi eşlik etti. İngilizce albümünden de şarkılar söyleyen Tarkan, hayranlarına bir sürpriz yaparak konserinin ikinci bölümüne fasıl ekibi eşliğinde Türk Sanat Müziği eserleri yorumladı.

Yeni albüm Türk Sanat Müziği
Tarkan, Türk Sanat Müziği ziyafetinin sonunda "Ben bu şarkılarla büyüdüm, küçükken de anlamı çok derin şarkılar söylermişim farkında olmadan" dedi ve hayranlarına bir sonraki albümünün Türk Sanat Müziği ağırlıklı olacağını söyledi.
Hayranlarının isteği üzerine yedi Türk Sanat Müziği parçası söyleyen Tarkan, Zeki Müren'in de "Şimdi Uzaklardasın" parçasını seslendirdi. Tarkan'ın 3.5 saat süren konserini sevgilisi Bilge Öztürk de izledi.

#1 - Ağustos 09 2006, 18:34:32
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

Müzeyyen Senar la düeti güzeldir.
#2 - Ağustos 09 2006, 18:44:17

gosdezik

eğitimini zaten tsm üzerine yapmış ve ses rengi acayip tatlı yakışıo tsm'ye yolu açık olsun  :))
#3 - Ağustos 12 2006, 10:10:58
« Son Düzenleme: Ağustos 12 2006, 11:26:03 Gönderen: DoluNay »

ya tarkana gıcığım var.... &o

bu adam türkçeyi biliyormuydu? :icon

:pes
#4 - Ağustos 14 2006, 21:20:16
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

ya tarkana gıcığım var.... &o

bu adam türkçeyi biliyormuydu? :icon

:pes

Sen daha bi yerlerde portakal ken türk sanat musikisinden şarkılar söylüyordu adam.
#5 - Ağustos 14 2006, 21:28:08

iyi devam etsin o zaman....
#6 - Ağustos 14 2006, 21:30:00

asenaa....

Beni aradıda teşekkür ediyo sana izin verdiğin için asenacım :)
#7 - Ağustos 14 2006, 21:32:24

rica ettiğimi söylersin...
#8 - Ağustos 14 2006, 22:12:08

asenaa....

evet zaten tarkan tür sanat müziği söylüomuş önceden bi yerde görmüştüm yakısıyo ona....
#9 - Ağustos 19 2006, 13:02:34
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.